Pereiti prie turinio

Jeep xj 4.0 variklio keitimas


Jmindaugas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

ieškojau, bet taip ir neradau temos apie jeep xj 4.0 variklio keitima. Susiduriau su pasvarstymais. Pas mane 89m kebulas jau be variklio ir nori nenori reikia kažka įdėti vietoj jo... Taigi turiu porą klausimų, gal kas pagelbėtų su atsakymais, manau yra čia nemažai jau susidūrusių su tuo...

Taigi pirmas būtų, ar perkant ir dedant variklį nuo pvz. ~93/2000m. Ar su daug niuansų reiktų susidurti? Elektra dėžės tvirtinimai? Vakumai? Davikliai kokie?

 

Antras būtų ar dedant nuo zj varikli, ką būtent reiktų žinoti? Itariu viską reiktų aprengti nuo xj? Bet gal neverta veltis? Gal daugiau ten reikalų yra.

Girdėjau tik tiek, kad jei paimsiu motarą su babinom, tai nieko gero nebus. Mano žinios laabai smarkiai per mažos... Tad labai nemuškit ir patarkit, pasiilgau purvyno :)

Ačiū už atsakymus :)

 

P.s. gal kas turi variklį man tinkantį, nebūtų tada bėdų... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 71
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Daug papasakot galiu, ir temą tikrai yra, beeet eee davai kitais metais? ;)

Padėsiu kuo galėsiu, gerų naujų,negendančios technikos;)

eeee jau nauji metai :) Arvydai ,tu jau gal is devyniolikos cherokiu detaliu saviski sarvuoti pasigaminai.... gal kompas koks netycia is raudono maiso iskrito, nesant detales? su naujais kolega  :salut:  :girtas:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

ieškojau, bet taip ir neradau temos apie jeep xj 4.0 variklio keitima. Susiduriau su pasvarstymais. Pas mane 89m kebulas jau be variklio ir nori nenori reikia kažka įdėti vietoj jo... Taigi turiu porą klausimų, gal kas pagelbėtų su atsakymais, manau yra čia nemažai jau susidūrusių su tuo...

Taigi pirmas būtų, ar perkant ir dedant variklį nuo pvz. ~93/2000m. Ar su daug niuansų reiktų susidurti? Elektra dėžės tvirtinimai? Vakumai? Davikliai kokie?

 

Antras būtų ar dedant nuo zj varikli, ką būtent reiktų žinoti? Itariu viską reiktų aprengti nuo xj? Bet gal neverta veltis? Gal daugiau ten reikalų yra.

Girdėjau tik tiek, kad jei paimsiu motarą su babinom, tai nieko gero nebus. Mano žinios laabai smarkiai per mažos... Tad labai nemuškit ir patarkit, pasiilgau purvyno :)

Ačiū už atsakymus :)

 

P.s. gal kas turi variklį man tinkantį, nebūtų tada bėdų... :)

Labas,

Gali drasiai deti variklius 87-90m. be jokiu pakeitimu.

Galima deti 91-2001XJ, 93-98ZJ 4.0L varikli BET! Blokas tinka o su "apranga" reikes zaisti... ;) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradzioje tepalo spaudimas krito smarkiai, per pakatuske 7 kartus uzkaito maksimaliai rukloje, o isvaziavus is misko apsipyle baisiai dumais pradejo ciaudet, uzgeso ir jau klinint pradejo uzkurus... Tepalas dar pradejo prasiverzinet prie dezes tvirtinimu... Zodziu mire garbingoje kovoje :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradzioje tepalo spaudimas krito smarkiai, per pakatuske 7 kartus uzkaito maksimaliai rukloje, o isvaziavus is misko apsipyle baisiai dumais pradejo ciaudet, uzgeso ir jau klinint pradejo uzkurus... Tepalas dar pradejo prasiverzinet prie dezes tvirtinimu... Zodziu mire garbingoje kovoje :)

O negali buti problemos su elektra? Vizgi per blas gerai prasiejai. Tikrai ne davikliu ar laidu problema? O uzkaites matesi kaip faktas ar skydelis rode?

Pamastymai tik ;) Skamba baisiai bet gal nera taip baisiai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, nebuvo elktros bėdos, čia po visų važiavimų taip atsitiko, kai jau buvo praėjęs kuris laikas ir pravažiuota miško keliukais nemažai..dar buvo garaže peržiūrėta elektra... o  kad kaito tai matėsi puikiai, bet... vyko kova '' džipas prieš gamtą'' nu kaip sakoma radijatorius pilnai užklijuotas..  be komentarų :D , o su ratu taip, liečia, po variklio keitimo sekantis dalykas bus "pasikėlęs" :) ir aišku jei reiks, dėsiu atboinikus. Pagal visus norus, norėtusi dar plius 10cm, bet čia tik kolkas pasvarstymai ir ar norėsiu tiek veltis... bus matyt kiek variklio keitimas mane išsunks emociškai, nes kaip minėjau, nieko nenusimanau faktiškai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet o kodėl užkaito? El ventiliatorius? Radiatorius?....?

Klausiu kad paciam nebūtų:)

Dviese pakeisti variklį manau per dieną be problemų, aš vienas nusirinkau,užsiklijavau visur kur kokia fiške ir t.t., atvarė kas padeda, pora valandų su visais nesklandumais (reikėjo kokiu 5vienetų prailgintuvų terksliai, atsukti kelis durnus varštus viršuje) ir jau kitas vitoje ikištas pataikytas i ausis, ir po to vėl vienas viską tbarkingai prasivaliau,susijunginėjau,susitepiau... Reziume tų grynų darbo valandų nesigavo labai daug....

Lygiai taip pat galvojau kad kosmosas cia bus,bet nieko čia baisaus patikėk ir ta pati pasakysite po pakeitimo:)

Aš ant kiemo pasikeiciau be jokių duobių ir t.t

Išėmem nuardytą variklį, net galva nuimta buvo,galvojau tavarkyti, nenuardes priekio,lempu... Ikišau pilnesni tai lengviau nusiiardyti priekį.

post-10219-0-77723700-1546596640_thumb.jpg

post-10219-0-18030300-1546596775_thumb.jpg

post-10219-0-47908000-1546596799_thumb.jpg

post-10219-0-40437300-1546596836_thumb.jpg

post-10219-0-63395400-1546596895_thumb.jpg

post-10219-0-13798000-1546596932_thumb.jpg

post-10219-0-47475500-1546596956_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bus matyt kiek variklio keitimas mane išsunks emociškai, nes kaip minėjau, nieko nenusimanau faktiškai...

 

Bandysime padeti. Kompanija cia draugiska ;)

Dabar tik svarbu rasti tinkama varikli.

Pagalvojau dabar apie ZJ'to varikli kai pamaciau Arvio deze nuotraukoje. Nesu tikras ar nereikes ir machaviko savojo, dedant nuo ZJ'to bloka.

Gal kas is forumieciu galetu parasyti :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandysime padeti. Kompanija cia draugiska ;)

Dabar tik svarbu rasti tinkama varikli.

Pagalvojau dabar apie ZJ'to varikli kai pamaciau Arvio deze nuotraukoje. Nesu tikras ar nereikes ir machaviko savojo, dedant nuo ZJ'to bloka.

Gal kas is forumieciu galetu parasyti :scratch:

 

Kazkada dejau i ZJ 4.0 Aisin deze, viskas prisisuko be problemu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aarwiss, siaip gavosi istikro viskas kaip ir galvojau kad bus. Laikiau kampe ta varikli kuri tu is manes pirkai :D atsimeni sakiau" nenuleisiu pinigu, nes valgyti nepraso, gal kada paciam prireiks" tai va :D nu bet dziaugiuosi uz tai kad taviskis jau vaziuoja, o pats patarti man galesi dabar kaip ka :D o siaip tarp kitko, maciau vyko diskusija apie kaip ismest kondiskes siurbli ir dirza israityti? Isprendei sita klausima? Nes manau mano varijantas padarytas tau patiktu ...

O gryztant prie klausimo tavo, tai kaito nes buvo pilnai uzklijuotas radikas, padarysiu kita diena foto kaip jis dabar atrodo... "Apiplautas"

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

numatyta yra mesti termo mova ir dėti dar vieną el. vent. Esu girdėjęs kad neva mova apkrauna variklio darbą... Ar tiesa ar ne, bet man ji nepatinka :) Gryžtant prie žadėtų foto radijatoriaus, kaip jis atrodo apiplautas , ir kaip jis turėjo aušint :) Pridedu ir dėžės tepalo radijatorių...

 

post-11477-0-63683200-1546682852_thumb.jpg

post-11477-0-27543000-1546682868_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išraityt protingai neišėjo,guoliuko jokio neistačiau tad taip ir liko.

 

Dėjau BMW 130A generatorių vietoj kondiškės siurblio, ganėtinai lengvai pasistato,  užtrukau prie pritaikymo ~ 1val, o vietoje seno niekam tikusio generatoriaus pasigaminau kronšteiną ir prisukau Dainiukas davė nuo "PORSCHE" škyvelį, šiek tiek darbo su slankmačiu ~1val ir generatorius stovi aukščiausioje vietoje ir diržas eina taip kaip ėjęs :) Nes prieš tai tai ištisai daug bėdų būdavo dėl genero, pora pakatuškiu ir jam viskas... beto krovimas atsirado normalus, nes anas jei neklystu buvo 55A ar tai 60A

post-11477-0-88669600-1546684135_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.