Pereiti prie turinio

TLC 100 4,2 dyzelis kuro sąnaudos


Eccc

Rekomenduojami pranešimai

Šiandien turėjau galimybę atlikti kuro sąnaudų švarų testą, t.y. pilu kurą iki gerklės viršaus, važiuoju kiek įmanoma tolygiau lygiu keliu, vėl pilu iki gerklės viršaus ir fiksuoju užpilto kuro kiekį bei nuvažiuotą atstumą.

Taigi, važiavau iki Panevėžio ir atgal, didžiąją kelio dalį, gal 95%, važiavau 100 km/h

2.jpg

 

1.jpg

 

Šiek tiek aukštosios matematikos ir rezultatas : 11,255 litro šimtui km. Mano nuomone daugoka, mašina nepakrauta, iš didinančių kuro sąnaudas veiksnių tik skersiniai ant stogo ir MT padangos.

Panašiomis sąlygomis su Discovery3 pasiekdavau 8,4 litro į šimtą km

Daug važinėti tenka, įdomu kokie yra sprendimai kuro sąnaudų mažinimui šiam varikliui?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesuprantu jūsų bratkos, perkat landcruiserius ir į Panevėžį važiuojat 100 km/h greičiu. Mano 70 metų teta iš Panevėžio su golfu greičiau važiuoja. Jeigu jau perki limuzino klasės visureigį, tai turi susivokti, kad čia kuro nepataupysi. Čia ne landroveris ar Suzuikis. Čia konkrečiai yra "Fuck on Fuel economy". Ir dėl to neverta parintis, jei mano AT 80 ant 35 tekinių valgo 23 l/100km benzo. Bet jis juk važiuoja pats. Jei stumčiau jį manau būtų mažiau, bet vis tiek virš 10 l/100km. :) tema kartojasi.

Redagavo JurasAWD
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ecc, ar įvertinai skaičiuodamas padangos dydžio įtaką odometro skaitliuko parodymams? Nes aš kai įvertinau ir apskaičiavau išnaujo, sąnaudos nuo 20 nukrito iki maždaug 18,6. 

 

p.s. o dėžė pas tave 5 pavarų?

Dėžė 4 pavarų. Greitį patikrinus su GPS atitinka spidometrą, su plentinėmis padangomis greitis mažesnis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nesuprantu jūsų bratkos, perkat landcruiserius ir į Panevėžį važiuojat 100 km/h greičiu. Mano 70 metų teta iš Panevėžio su golfu greičiau važiuoja. Jeigu jau perki limuzino klasės visureigį, tai turi susivokti, kad čia kuro nepataupysi. Čia ne landroveris ar Suzuikis. Čia konkrečiai yra "Fuck on Fuel economy". Ir dėl to neverta parintis, jei mano AT 80 ant 35 tekinių valgo 23 l/100km benzo. Bet jis juk važiuoja pats. Jei stumčiau jį manau būtų mažiau, bet vis tiek virš 10 l/100km. :) tema kartojasi.

Čia tik kuro sąnaudų bandymas buvo. Stengiausi kuo švariau, todėl ir palaikiau vienodą 100 kmh.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėžė 4 pavarų. Greitį patikrinus su GPS atitinka spidometrą, su plentinėmis padangomis greitis mažesnis

Tai pabandyk palaikyt 80-85km/h ir tada pamatuok. Mano su MUDais tokiu tempu siurbdavo 9,5 / 100km. Dėl GPS parodymų nežinau - nenagrinėjau, bet jeigu jie rodomi telefone, tai kažkur skaičiau, kad nėra tikslūs pakankamai, bet galvos neguldau, nes senokai tai buvo. O dėl padangų dydžio įtakos, tai pasirodo, elementari "Archimedo laikų" formulė, apie kurią skaičiuodami sąnaudas dažnai nepamąsto daugelis. Suzukių puslapy "Bigjimny" rasi info ir formulę kaip apskaičiuot tiksliai, ne su gps, o su pieštuku. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.