Pereiti prie turinio

Dujos į mažalitražį variklį


vmmltu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

taigi pasistojo toks klausimas kiek gali kainuoti dujų įdėjimas į Ford Fiesta MK3 1.1 37kw karbiuratorius mašiniuką? Gal kas esat susidūrę? Ar šiaip turit kokios info šiuo klausimu. Taip pat gal kas esat susidūrę su šia mašina, jos kuro sąnaudom? Turėjau tokią 1.3 44kw mono įpurškimas, su normaliai nesusireguliuojančia 2 kartos (buvo šlangos reguliavimo kompiuteriukas) dujų įranga, valgė 8 litrus dujų!!!! Deja pirkau jau įdėtą, ir važiavau kol kojos asfalto liesti nepradėjo. Parūkyt į kiemą važiuodavau ir neskaičiuodavau ;D

Redagavo vmmltu
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokia ir yra idėja :) Klausimas labiau apie įrangos susipirkimą, kas reikalinga ir pan. Kur galima rasti, pavyzdžiui Vilniuje? Poto visokios balionų patikros ir kiti reikalai (aišku galima po T.A. įdėti, o prieš išimti :D).Ir šiaip būtų įdomu išgirsti kitų nuomonių apie šitą planą chuliganą. Ar nebus taip, kad tas varikliukas sunkiai temps ir valgys daugokai?

Redagavo vmmltu
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pazystamas buvo isidejas irgi i fiesta dujas. Tai iki 10 litru valge. Jis ta iranga is lauzyno uz 20€ nusipirko. Masina irgi ne daug daugiau kainavo. Metus vaziavo be problemu, kol kitos nenusipirko. Gali det viskas bus gerai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats susimontuosiu, o jie man pažymą duos? Beje kaip įdėti antros kartos dujas (su kompiuteriuku slangai), kaip tą kompiuteriuką programuot?

“Kompiuteriukas” yra elementarus solenoidas - voztuvas reguliuojantis, kiek dujų pratekės per šlangą. Hemorojus visiškas, nes niekad nepataiko su dozavimu. Dažniausiai per daug atsidaro ir perpylinėja, ko pasėkoje šaudo dujos belekaip. Geriausiai “varžtas” - susireguliavai kartą ir pamiršai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nupirkta VW Vento 1.8 mono su varžtinėm dujom. Dabar reikia sureguliuoti jas. Rem komplektas įdėtas prieš porą metų, nuvažiuota +- 20.000 km. Taigi kuris reguliavimo būdas teisingas??? Esu girdėjęs labai daug :D

Redagavo vmmltu
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikai gaza ant 3k apsuku ir prisukineji ta varzta ant slangos .Turi pagauti ta momenta kada prisukant pradeda keistis variklio darbas (tai yra krist apsukos).

Ant reduktoriaus vienas varztas yra uzvedimui ji reiktu atsukt mazdaug pusantro du kartus .Kitas atsakingas uz co ir laisvas apsukas .Ji reiktu sureguliot taip kad prisukant ant laisvu pradeda keistis variklio darbas mazeti apsukos.

Kazkaip taip. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandysiu :) Gal kas išsamiau? Aš pats šį reikalą įsivaizduoju taip: yra trys varžtai - laisvų apsukų, mišinio riebumo ir maksimalaus dujų padavimo. Sureguliavus laisvas apsukas ir mišinį reguliuoji maksimalų dujų padavimą (kuris galbūt įtakoja ir mišinio riebumą). Keičiantis atmosferos sąlygom reguliuoji mišinį, o norint turėt maksimaliai protingą eko režimą tam tikrom apsukom reguliuoji maksimalų padavimą. Šiuos sureguliavus pareguliuoji laisvas apsukas ir tada dar anuos du truputuką, nes apsukos irgi minimaliai įtakos mišinį. Tik kada žinoti kad varžtukų padėtis gera? Aš galvoju, kad tada, kai sukiojant varžtuką (išskyrus laisvų apsukų) variklis pasiekia maksimalias apsukas tai padėčiai ir dar truputuką atsukti (labai mažai), kad mišinys būtų truputį riebesnis, dėl vožtuvų ir pan.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negalima dėti dujų ant tokių variklių. Sutaupymas minimalus. Tu su ja tek nepravažiuosi, kad atsipirktų. Dujų valgys 10 litrų, o benzino apie 7 nakuj tos dujos? 

 

Benzo 8-10 po miesta.. Duju iranga is sroto uz 20-30€. Tai atsiperka per pirmus 500km :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negalima dėti dujų ant tokių variklių. Sutaupymas minimalus. Tu su ja tek nepravažiuosi, kad atsipirktų. Dujų valgys 10 litrų, o benzino apie 7 nakuj tos dujos? 

10 duju tai 6eu, o 7 benzo tai 9.1eu. vat ir skirtumas. ypac kas daug vaziuoja tam greit atsiperka. o dar geriau 5 dyzelio - protingai perkant kura gaunasi apie 4 eu ir problemu minimumas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi surasiau ilgiausia litanija , kas konkreciai neaisku ? Pati sita yranga nera tiksi pati issaves ryte vienaip dirba vakare jau kitaip.Jokio stebuklo ten neisgausi.Nori labai tiksliai nuvaziuok kas turi co aparata ten sureguliuos kaip priklauso, bet tada dazniausiai gesta ant laisvu arba uzpylus duju is kitos koloneles vel viskas issiderina.Taip , kad sekes !

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

10 duju tai 6eu, o 7 benzo tai 9.1eu. vat ir skirtumas. ypac kas daug vaziuoja tam greit atsiperka. o dar geriau 5 dyzelio - protingai perkant kura gaunasi apie 4 eu ir problemu minimumas

nepamirškit prie dujų pridėti 1 litrą benzino apšilimui. Mano praktikoje benzino reikia 1 ltr/100 km. Jei žiema, arba trumpi atstumai tai ir 2 litrai benzino /100 km Iškarto dujų sąnaudos didėja 2 arba 4 ltr/100 km, va dabar skaičiuokit. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienas skaiciuoja savaip. vienas vaziuoja 10 kkm, kitas iskart 100km. reikalas tame kad pvz duju i kanistra neipilsi ir pas traktorininka nenupirksi benzino, todel ir sakau ,kam ko reikia. mano zmonai su benzu vazinet darban brangu, dujom, kolonke toli, o dyzelis pats tas. tarp kitko: gal kam reikia subariko legasio, su dujom? arba keiciu i 4 varoma dyzelini auto 866360590

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dujos Lietuvoje paplite. Tai nereikia delioti maršruto kad duju degaline pakeliui būtų. Bet yra skirtimas kur važiuoju su WJ 4.7 ir audi 1.8turbo. Audi ima apie 10 ir bakas 80 litrų, o grandas ima nuo 20 ir bakas 67. Tai yra skirtumas kur su audi nuvaziuoji apie 500km ir grandu iki 200km.

Jeigu nereikia bagažinės, grudi dideli baliona ir pamirsti apie degalines. Arba kaip aš su grandu. Vaziuoju nuo degalines iki degalines, bet turiu bagažinę kur suvertus sėdynės gali kažką įsimesti. Kai montavo dujas i audi, meistro prasiau didelio baliono, iš bėdos tenkina ir 80 bet tikrai neatsisakyciau ir 100 ar didesnio. Nes jam ten vietos sočiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nieko neturiu prieš kitas kuro rūšis. Tiesiog iš savo praktikos pasidalinau mintimis. Kad jei nera aktualus bagažinės tūris, tuomet galima mesti didelį baliona ir į degaline uzsukti taip pat retai kaip ir dyzelinis automobilis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.