Pereiti prie turinio

vmmltu

Nariai
 • Pranešimai

  104
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Normalus

Profilio informacija

 • Lytis
  Nesakysiu
 • Miestas/Klubas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

160 profilio peržiūrų
 1. Pasižiūrėk indiškų filmų topus. Dar neto pamatysi ;DDD
 2. Ieškau Fronteros A priekinės dešinės apatinės šakės. Vilnius, Kaunas ar kurnors netoli. 867911089
 3. Sveiki. Pratesiant temą gal Kaune, kas gali pažiūrėti dujas Fronterai? Įdomu ką ten sureguliavęs esu. Ar veikia atrasti reguliavimo būdai
 4. Domintis amortikais sakė, kad jie be tvirtinimo detalių. Patikrinus Lietuvoje paaiškėjo, kad komplekte jos yra ir netgi kokybiškos. Netikėkite autodoc'o konsultantais Jeigu gerai atsimenu nuo 115 eurų siuntimas nemokamas. Aš visiškai nemąsčiau atsiūs ar ne. Tiesiog užsisakiau, apmokėjau, palaukiau porą savaičių ir gavau pranešimą, kad buvo atvykęs DPD kurjeris ir manęs nerado. Tingi matyt paskambinti.
 5. O man puikiausiai atsiuntė radiatorių ir kitokių čiūdų. Viską sudėjo į tokią didelę dėžę. 1,2 m x 1 m x 0,4 m. Jeigu ne dar didesnę, vos į dvidurės Fronteros galą sutalpinau. Mokėjau virš 115 eurų, todėl siuntė nemokamai per DPD.
 6. Laba diena, gal kas esat suradę sprendimą į ką pakeisti OF A 93’ Sport 2.0 stabilizatoriaus traukes? Visos parduotuvės turi traukes su šarnyriukais, o reikia tokio strypelio su gumukėm. Nuorodoje numeriai 6, 9, 10, 11. https://opel.7zap.com/en/car/u92/k/4/5-0/
 7. Sveiki, gal kažkas esate susidūrę su panašiu reikalu? Leidžia bendzą per kuro bako viršų, kur yra kažkokie vožtuvėliai abiejuose bako pusėse, tie vožtuvėliai sujungti žarnele. Iš jų žarnelė nueina kažkur. Ten į baką įsideda tokia guma, o į tą gumą tas vožtuvėlis. Tai tai gumai jau pabaiga. Reikia kažkokio gudraus sprendimo.
 8. Viskas, check'as nebedega Buvo klaidų, bet matyt išsitrynė. Instrukcijios įkeltos į Opel skiltį.
 9. Siunčiam ir žiūrim Kaip diagnozuoti pačiam, pagal sumirksėtus klaidų kodus. https://www.google.lt/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&ved=2ahUKEwjQrYfw7sXhAhVlhosKHfbgBzIQFjAGegQIARAC&url=http%3A%2F%2Fwww.topbuzz.co.uk%2Finfo%2Ffault_codes%2Ffault_codes.pdf&usg=AOvVaw1m4kRbUkoOm8IE1ZO-ywux
 10. Susitikom ir neradom, kur prijungti ar ką prijungti. Sakė, kad lygtais vakare surado kaip. Ten kažkokius laidukus iš variklio skyriaus reikia kišti į jungtį. Gal kasnors žinote, kaip ir ką reikia prijungti? Variklis 2 litrų benzas su paskirstytuvu ant galvos galo.
 11. Blogai tas, kad dega engine check'as. Puikiai tai žinai Klevai. Variklis šaudo. Atjungus sklendės padėties daviklį šaudymai ryškiai sumažėja arba net dingsta, bet laikosi aukštesnės apsukos. Kadangi nenoriu keitinėti visko iš eilės ir noriu prie sprendimo prieiti palaipsniui, manau būtų logiška pasinaudoti diagnostikos pagalba.
 12. Sveiki, kažkada buvau užmatęs, kad kažkas gyrėsi, kad turi diagnostika 2.0 benzininiam varikliui. Gal dar yra pas tą kažką???
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.