Pereiti prie turinio

Habai nebeveikia. Galloper


Navanas

Rekomenduojami pranešimai

 Neveikia habas vienas, o kitas, nesuprantu ar užstrigęs, ar veikia kaip priklauso, kelsiu ratą, žiūrėsiu. Kol kas sužiūrėjau kad 4x4shop.lt turi man lyg ir tinka, bet neautomatiniai, be to, dar ardysiu savuosius, žiūrėsiu , kame replės. Panaršiau internete , radau, kaip rusas ardė: http://www.galloper.ru/forum/viewtopic.php?f=24&t=469

Man va įdomu, ar bųna detalių atskirai habams? Įtariu, kad ne. Galima būtų pirkti iš užsienio, radau amazon.com automatinius, bet pardavinėja šimtais vienetų, nereikia, be to kokybė neaiški. Automatinių Lietuvoj nerandu, neaišku kaina. Reiks šrotams apskambint, kainos paklaust, pažiūrėt ką šaukia. Bet pirmiausia savus tikrint reikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sulūžę habai. Karūnėlės tokios sulūžę, viename suvirinau, veikia, o kito sulūžus į 4 dalis sunku sutaikyti, bet dar bandau. O kas dažniausiai lūžta habuose? Pas mane lūžusi ši blėkelė:

28354_1262782796.jpg_214.jpg

 

Lūžo ji , turbūt, kai habus ne taip uždėjau, greičiausiai nesutaikiau išėmos ant stebulės su habo užkarpa. Dėjau paskubom, youtubės nepažiųrėjęs ir va, turiu bėdą. Vieno, jau suvirinau, bet kitą sunkiai sekasi suvirint, per daug sutrupėjęs, o ir suvirinti nelabai laikys.... Gal kas turit, žinot kur pirkt būna? Abydna pirkt visą habą, kai gedimas tik toks :D Pagrindinės karūnos, kur susikabina ir visą apkrovą laiko  jau prašokinėjo, kai daugiau apkrovos gaudavo, tai ne taip jau nelogiška būtų ir naujus habus dėti, bet dar pažaisiu, sukeičiau puses-kairys habas ant dešinės ir t.t., gal neprašokinės. Naujus habus uždėt tai 5 min darbas , su sąlyga, kad varžtai atsisuks, pas mane buvo išėstos šešiakampio skylės, teko privirinti kitą varžtą , tada atsisuko. Dabar dažniausia mano naudojama technika užlūžusiem varžtam atsukt-svarkė :D. Keli varžtai atsisuko įkalus žvaigždutės formos galvutes, parenki kuo artimesnį dydį, plaktuku įkali - kartais atsisuka, jei ne-svarkė. Čia tokiems "meistrams" kaip aš :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rankiniai patikimesni,

kai prasoka sesiakampis labai daznai padeda spline tipo antgaliai(dekui Klevo zodziui). subarskini per varzta plaktuku taip is sirdies, kad jis is baimes sudrebetu,  ikali antgali ir  daznu atveju  to uztenka, varztas iskelia balta veliava.  daug greiciau nei kleckinti viska su svarke, plius kibira aukojamu varztu tokiam procesui po ranka reik tureti :) ir seip tokiems kleckinimams daug patogiau kempas bent jau man. kai atsirado pas mus kempas, svarke paimu tik jau kai stambu metala reik suvirint, ir tos siules storai pripilt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bbs gaunas. Antram habe ne tik karūnėlė suėsta, bet ir plastmasinė detalė suplėšyta. Suvirinau iš gabalų karūnėlę, gavosi kreivai šleivai, sugaišau visą dieną, bet ranką "primušiau", paskutinės siūlės gavosi visai simpatiškos :D, Aišku habas neveikia nei pirmyn nei atgal. Dabar galvoju, ar automatinį habą pirkt, ir tikėtis , kad tas , kitoj pusėj habas laikys, ar iš karto pirkt mechaninius habus..... Jaučiu, kad reikia pirkt "rankinius" :D :D :D Nu pagalvosiu dar .. O kol galvoju, kitas klausimas , (atsakymą beveik žinau-gali)-ar gali ūžti adatinis guolis priekiniame rate, kai priekinis tiltas atjungtas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena haba uzlokink ir vazinek taip, o kita uzlokinsi kai 4 ijungsi. ne panaceja bet laikinai  galesi vazinet

Tai labai jau dirbs priekinis diferencialas tokiu atveju, geriau be priekio važinėsiu išvis, kol rankinius habus nusipirksiu. Aš netgi išėmiau habų vidurius, nes keisti garsai ten iš jų eina, o gal adatinis jau į miltus malasi, žiūrėsiu....

Redagavo Navanas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai labai jau dirbs priekinis diferencialas tokiu atveju, geriau be priekio važinėsiu išvis, kol rankinius habus nusipirksiu. Aš netgi išėmiau habų vidurius, nes keisti garsai ten iš jų eina, o gal adatinis jau į miltus malasi, žiūrėsiu....

jei parėjo adatinis jis sumala habą,taip pat riebokšlį.man nušoko kontrė nuo granatos tai guolio visai nerasta nei vienos adatos ,guolis LIRO lyg tai 18e riebokšlis 6e,jei jau pradėjo judėt nedelsk,nes nuplaks granatos kakliuką,net su išjungtu priekiu vistiek plaks.

užvirint arba sudėt dangtelius nelabai išeitis nepatiko man toks važiavimas su gangteliais,kenčia reduktorius ,jaučiasi vibracija

beje turiu automatinius gerus  už tau tinkamą kainą,turiu ir dangtelius,beje nuo MP habai tinka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.