Pereiti prie turinio

Reikia suremontuot suvirinimo aparatą


Navanas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 72
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nu tai kam reikejo stvert ir iskart remontuot,pirma sutari su klientu del kainos,tada remontuoji,ar cia tipo 60eur. siais laikais ne pinigas.Aisku vienam ir 600eur. xernia,o kitam ir 6eur. daug.

Na šitą dalį mes žinom , šitą mokslą jau praėjom i9r kiek yra vertas pinigas irgi žinom - dažnai su tokio tipo klientais būna taip ; užsako paslaugą , apkalbama pradinė kaina , pradedamas darbas (o kartais ir pilnai padaromas) ir staiga tas, kuriam viskas tiko, pasako kad jam jau nebereikia tavo paslaugos . Tai kaip tada siųlai elgtis - kiba priimt užsakymą ir "marinuot" laiką laukiant užsakovas apsigalvos ar ne ?

O šituo atveju , bent man toks įspūdis susidarė , kad būtent taip ir buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, kad remontas tiek nekainavo. Uždirbti galima ne tik keliant įkainius, bet ir didinant savo darbo našumą. Pradinė kaina nebuvo minima, gedimas , matai neaiškus, man kaip mėgėjui, youtubės prisižiūrėjus, gedimas apyaiškis, profesionalui, matai neaiškus, tpfu ..... Ir nedaug panagrinėjus pradėjo lysti brokas : pvz išlituotas termodaviklis, kuris po to įlituotas atgal, bet net aš su testeriu sugebėjau jį patikrinti ir nustatyti, kad jis geras .....

Redagavo Navanas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na čia situacija panaši-kaimynas užsimanė trinkeles susidėti nedideliam kieme-pasiskambino per skelbimus.Atvare meistrai-airių čigonai.Išmatavo,suskaičiavo-per brangu.Nereikia.Kitą dieną grįžta iš darbo- trinkeles jau beveik sudėtos.Ilgai su jais tampesi,be mentų neapsiejo:))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat matot, niekas neišmano kiek toks remontas galėtų kainuoti. NIekas neremontavo savo , niekas svarkių remontais neužsiima. Aptarėme tik mano asmenybės bruožus. Bet jokių pavyzdžių niekas nežino. O va meistras tuo ir naudojasi, kad niekas nesigaudo situacijoje, ir paprastą darbą pateikia kaip super vertingą. Gal ne iš karto taip atsitiko, bet kainas kėlė pamažu, pamažu  ir netyčia užlaužė :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat matot, niekas neišmano kiek toks remontas galėtų kainuoti. NIekas neremontavo savo , niekas svarkių remontais neužsiima..............., bet kainas kėlė pamažu, pamažu  ir netyčia užlaužė :)

tai kodel tada "nekelti" kainu ? :D  kaip kazkas teisingai parašė - smugis plaktuku 5 litai, zinios kur reikia smugiuoti 95 litai :D

p.s. siaip jutubes ir kitas "internetas" jau padare savo darba..dabar visi viska moka teoriskai ir meistrus pamokyti gali...tik vat su praktika daznai buna liudniau :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl įdomumo paskambinau į Kauną. Paklausiau kiek kainuotų diagnostika, jei atsisakyčiau remonto. Pas juos tokia sąlyga, jei kažkas netenkina ir  neremontuoji, susimoki už diagnostiką, 15-10 eu. Va ir mitas apie sudėtingą gedimo radimą griūna. 30 eu mano kaina už tokio gedimo šalinimą. Pamiršome, kad meistras ne vienas yra  :). Iš manęs iš karto buvo atimta galimybė kreiptis pas kitus, kas nėra labai jau padoru.

Redagavo Navanas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

. Aptarėme tik mano asmenybės bruožus.

O ką čia aptarinėt kai ir taip viskas aišku ba šitas atvejis deja jau ne pirmas - tai tave visi meistrai durnium laiko ; tai įkainius nustatinėji nors pats už tokius pinigus vargiai užpakalį nuo kėdės keltum ; tai pats pasidarytum tik va tokios smulkmės kaip įrankis trūksta ; tai pagal tave užmokestis už darbą, reikalujantį aukštos kvalifikacijos, turi būt toks pat kaip ir už muojavima lopeta  ir t.t. ir t.p. Lieka tik atviras vienas klausimas - ar pats dirbi už tokius pinigus kuriuos taip kilniaširdiškai sutinki mokėt kitam už darbą ? :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką čia aptarinėt kai ir taip viskas aišku ba šitas atvejis deja jau ne pirmas - tai tave visi meistrai durnium laiko ; tai įkainius nustatinėji nors pats už tokius pinigus vargiai užpakalį nuo kėdės keltum ; tai pats pasidarytum tik va tokios smulkmės kaip įrankis trūksta ; tai pagal tave užmokestis už darbą, reikalujantį aukštos kvalifikacijos, turi būt toks pat kaip ir už muojavima lopeta  ir t.t. ir t.p. Lieka tik atviras vienas klausimas - ar pats dirbi už tokius pinigus kuriuos taip kilniaširdiškai sutinki mokėt kitam už darbą ? :D

:liux:  :liux:  :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man siaip smalsu is ko pats gyveni ir kaip pats paimt pinigus megsti, ar pats masturbuotum  puse dienos uz dyka vien del to kad nezinai ar tikrai gerai padarei. Kai tokie klientai, tai tokie meistrai-krapstukai greit isnyktu. Reikia galvot kaip uzdirbt pinigus o ne kaip sutaupyt kito zmogaus darbo saskaita.

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl įdomumo paskambinau į Kauną. Paklausiau kiek kainuotų diagnostika, jei atsisakyčiau remonto. Pas juos tokia sąlyga, jei kažkas netenkina ir  neremontuoji, susimoki už diagnostiką, 15-10 eu. Va ir mitas apie sudėtingą gedimo radimą griūna. 30 eu mano kaina už tokio gedimo šalinimą. Pamiršome, kad meistras ne vienas yra  :). Iš manęs iš karto buvo atimta galimybė kreiptis pas kitus, kas nėra labai jau padoru.

tai imi ir sumoki jiems 30eur, jiems kazkas, paciam saziningai. nieko nemoket, manau nederamai pasielgta. Kita kart surasai visas pati tenkinantcias salygas ir skelbi viesa konkursa svarkes remontui, lai remontininkai musasi kas laimes si konkursa. Turesi realia pigiausia kaina ir viska padarys pagal pacio dudele, t.y. aprasytas salygas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

         Niekas jau nebeims ar 30,  ar 60 .

Suremontavo be mano žinios. Už diagnostiką būčiau sumokėjęs. Tiesiog per brangus remontas, nebūčiau remontavęs ir tiek. 

        Kažkoks skerdžiamų veršių mentalitetas pas mus. Pasakė 60 eurų , moki ir  negali atsisakyti, negali pasinaudoti kitų meistrų paslaugomis, negali dėvėtos pasiieškoti ...... moki ir viskas. O jei pats pabandyčiau sutaisyti ir sugadinčiau, tai nieko kito neliktų tik susideginti :D

Beja taip ir buvau nusprendęs (ne ne susidegint :)), verčiau pats pabandysiu susitaisyti, nepavykus nusispjaut.. Aš jau nuo pat pradžių įtariau valdymo gedimą, valdyme nėra brangių elementų, tokios kainos nesitikėjau.

Ne veikėjas aš ;), dar tik kokius 2 žmones  apgavau :pig:

Redagavo Navanas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.