Pereiti prie turinio

TLC 90. Ar verta keisti rėmą ?


augis

Rekomenduojami pranešimai

O gal pirmai pradžiai pasižiūrim kai tas rėmas atrodo o jau po to spręndžiam ką ten su juo daryt ;)

nu jei sako kad pries 3 metus jau buvo nekokslinkes, as linkes tiketi zodziu. tai per ta laika stebuklas gal ir neivyko ir remas nesusitvarke. ir juolab jei sako kad turi kita gera, tai as tikrai ta gerai nusmeliuociau ir i cinka nuvezciau, i ta pavargusi nebeziureciau, ir akiu negandinciau. o kaip savininkas ziures ir ka spres tai aisku jo reikalas.

argi tu turedamas gera rema, vis tiek  dar kazka bandytum ispaust is prarudyjusio, o ana taupytum juodai dienai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 108
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na, negaliu patikėt, kad už rėmo cinkavimą - 90 eurų ...., čia milteliniais dažais dengiant dvigubai daugiau būtų, nebent su pažintimis už pusę savikainos.

Kiek žinau, kas turi tokias dideles vonias cinko dengimui, tai ima gerai už paslaugą.

Atsakau tunksui : aš tą pavargusį rėmą noriu palopyt tik tam, kad dar truputi paeksploatuot, kad nelūžtų pusiau, kol surinksiu pakankamai lėšų kito rėmo keitimui. Jau dabar kėbulas kažkur atitrūkęs nuo rėmo daužosi. Jei turėčiau dabar tokias sumas, keisčiau kad ir rytoj. Ir cinkuočiau, ir keisčiau visą pakabą, visas įmanomas gumas, vamzdelius, šlangelius ir duslintuvus. Kaip sako, su automobiliu problemų nebūna, problemų būna tik su pinigais. Todėl aš čia ir "viduriuoju" ieškodamas optimalių variantų. Gyvenu taip, kad negaliu išsitraukti iš stalčiuko 1000 eurų ir padėti, kitaip keturi globojami vaikai mėnesį nevalgys, o, tai yra negerai...

Atsakau Klevui : na tas kitas rėmas pasidengęs tokia paviršutine korozija, bet kiaurų prarūdijimu nėra. Kas gerai, jis nedengtas jokia antikorozine danga, pusę jo dangos - gamykliniai dažai, pusę - rūdys, daugiausiai apie suvirinimo siūles. Mano manymu, tai neblogas ruošinys.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakau Klevui : na tas kitas rėmas pasidengęs tokia paviršutine korozija, bet kiaurų prarūdijimu nėra. Kas gerai, jis nedengtas jokia antikorozine danga, pusę jo dangos - gamykliniai dažai, pusę - rūdys, daugiausiai apie suvirinimo siūles. Mano manymu, tai neblogas ruošinys.

Būtent šito rėmo stovis vertas tolimesnio aptarimo ba kam malt š... apie tą metalo gabalo atstatymą kuriam jau ir taip kirdyk .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent šito rėmo stovis vertas tolimesnio aptarimo ba kam malt š... apie tą metalo gabalo atstatymą kuriam jau ir taip kirdyk .

Taip, apie koroziją truputi išmanau. Vilniuje teko šešis metus dirbti kėbulų remonto ir dažymo serviso meistru. Todėl puikiai suprantu, kai remonto darbų kaina iškyla dvigubai nei sutarta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduok ta surudyjusia Toyota, biski dasidesi ir nusipirksi kita sveiku remu... dauguma medziotoju, zveju remu bukles nesvarbu... varo ten jie kol remai nuluzta, ir su nuluzusiais varo. Sutaupysi visko ir laiko, ir pinigu, ir nervu, ir neapsikrausi metalo gabalais.

Tai parodyk pavyzdį ; pasiūlyk gerą kainą ir nupirk tą mašiną arba surask tokį kupčių - žiū mažu žmogus pasinaudos tavo patarimu ir pasiūlymu  ; ir tu būsi gerą darbą padaręs , ir žmogui galvos neskaudės B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tavo reikalas aisku, gali lopyt kad dar kazkiek trauktu. turiu gyva pavyzdi su mano tevo terano. irgi ten remas baisus. tai jis ten kokia savaite krapstes, per skyles armaturos kiso, virino dar ten ko nedare, ir vistiek dvieju metu neistrauke tas remas kazkur kitur isiziojo, sikna nusileido, atrodo kad kebula ir rema tarpusavy laiko tik bamperis :)

aisku po savaites krusliavos technikini praejo ir dar gerus metus istrauke. jei to sieki tai cia tavo kelias. po metu isidesi kita pasitaupes. 

bet ziurint is kitos puses tai grynas pravalas, geriau butu tata ta savaite sudegines kita rema dedamas(kuri irgi turi, pats parveziau is forumiecio) ir dabar masina nestovetu kaip priekaistas nukritusia sikna ir be technikinio :)

o jei dar darbus daro kitas zmogus o ne pats, savaite prasikrusa prie to remo, tai is vis pinigai i bala, tai geriau nieko nedaryt. nebent tai vienintele masina seimoj, truksta pinigu, ir kitos iseities nera.

cia mano nuomone.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, labai ačiū Jums mielieji už nuomones. Įsiklausau, iš tikrųjų visų. Man pačiam trūksta žinių ir patirties, todėl labai vertinu jūsų patarimus.

Aš, taipogi, galvoju visokius variantus. Vienas iš jų, kaip ir buvo pasiūlyta, parduoti ją. Bet esmė tame, kad joje daug kas sutvarkyta. Variklis labai geras, tepalų "suvalgo" apie pusę litro nuo keitimo iki keitimo - 10 000 km. Naudoju sintetinius, niekur tepalai nevarva. Per tris metus variklyje niekas "neišlindo". Ant spidometro 200 000 km, įtariu nedaug atsukta - vairuotojo sėdynė, vairas - gerame stovyje. Pakeistas pagrindinis diržas. Buvo surūdiję slenksčiai - pats išsipjoviau iš gero kėbulo nuo priekio iki galo su gabalu dugno - geras kėbulininkas įvirino, išpurškė, nudažė. Pakeisti galiniai amortikai ir geros spyruoklės. Du komplektai ratų. Nu, ir dabar išlindo rėmas .... Jeigu aš ją dabar parduočiau ir pirkčiau kitą, kur garantija, kad gavęs gerą rėmą, neturėsiu bėdų su varikliu, greičių dėže, razdatke ir dar visokių nežinomų dalykų. Vėl, gi, reikės kišti pinigus. Dabar, pasikeitus truputi veiklai, džipo, kaip ir nebereikia - užtektų kokios subarkės ar miniveno, bet TLC turi išliekamąją vertę ir visada turės kainą, o, kokia Zafyra - už metu puse tiek kainuos, kiek mokėjai.

Žodžiu, visas pasimetęs, visas apmąstymuose. Turėčiau dabar pusantros štukos eurų - dėčiau į ją negalvodamas, bet šiai dienai neturiu.

Dar kartą ačiū jums už norą padėti išspręsti šį rebusą. Rašykit, jei bus minčių ar pasiūlymų.

Redagavo augis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu teigi priesingai, tai as tada nieko nesuprantu

Taigi žmogus tau aiškiai pasakė kad "kol surinksiu pakankamai lėšų kito rėmo keitimui." - kas čia nesuprantama kad reikia rašyt peticijas bandant atkalbėt nuo to veiksmo net nepagalvojant kad jei korta guls pagal mastį tai ir to laikino pakrapštymo  nereiks daryt. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi žmogus tau aiškiai pasakė kad "kol surinksiu pakankamai lėšų kito rėmo keitimui." - kas čia nesuprantama kad reikia rašyt peticijas bandant atkalbėt nuo to veiksmo net nepagalvojant kad jei korta guls pagal mastį tai ir to laikino pakrapštymo  nereiks daryt. :)

nei atkalbineju nei prikalbineju, sakau savo nuomone ir viskas. baik kabinetis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netik tai , gyvenant kaime ūkiškai džipas labai geras pagalbinikas ba daug darbų gali su juo padaryt . Prie viso to yra gi tokių vietų aplink sodybą kur pavasarį ar rudenį su minivenu nelabai davažiuosi.

Tai, va būtent. O, kito džipo jau pirkt nesiryžčiau, žinodamas, kokie jie užmušti būna ir kiek visko išlenda ir kokios aptarnavimų ir remontų kainos vien dėl to, kad tai džipas. Džipą pavažinėtą turint, turi pats mokėti daugumą darbų atlikti, arba būti servisėlio savininku. Mano ūkyje dabar ekstremalaus važinėjimo nebėra, užtektų ir kokio foresterio. Bet vėl, nauja naudota mašina - naujos bėdos. Manau, kad reikės kišti ten, kur jau įkišta - žinai į kurią vietą geriausia ...

Tunks, ačiū tau už tavo nuomonę. Man visos nuomonės ir mintys vertingos. O, svarbiausia, kad žmogus yra neabejingas kito problemoms.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parduot dzipa i kuri prikista, ir vel ieskot loterijoj kito i kuri gal nereiks kisti nesamone :)

Tai, va, ir aš taip galvoju. Per savo gyvenimą turėjau daug mašinų ir, pardavus senesnę, ir keičiant į naujesnę, tekdavo dažnai nusivilti, kad, pastarojoje bėdų yra žymiai daugiau, nei mano sutvarkytoje senojoje.

Atsakau Gargždų Džipams : aš, kaip tik galvoju, kad, būtent džipą gerame stovyje rasti sunku, tokių paprasčiausiai neparduoda. Už savo TLC 90-tą, 98-tų metų gimimo, 2014-ais metais mokėjau 13 000 litų. Lyg ir nebrangiai, bet po to, kai pradėjo lysti rūdys aplink slenksčius - supratau, kodėl pigiau pardavė - buvo užmaskuota ir nudažyta. Per tuos tris metus įdėjau apie 1 500 eurų. Na, dar jei pavyks įdėti tūkstantį už rėmo keitimą - bus visai neblogo stovio džipas, tuo labiau, kad pelkėmis nevažinėju, razdatkės nejunginėju, padangos visą laiką siauros ir standartinio dydžio, o motoras dirba be priekaištų. Nežinau, parduoti būtų neprotinga, manau, nebent keisti į kažką adekvataus. Bet, kaip sakė tunks - čia loterija, o loterijose man niekad nesisekdavo - niekad nieko neesu laimėjęs ....

Redagavo augis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.