Pereiti prie turinio

Vanduo galiniame tilte - kaskart pastoviai


augis

Rekomenduojami pranešimai

Užpuolė mano TLC 90-tą problemos. Tik ką dugną išpjausčiau, kad galinius amortikus pasikeist, o dabar aptikau, kad galiniame tilte - emulsija. Keičiau variklio tepalus, žiūriu, galinis tiltas šlapiuoja apačioje, bet abu kamščiai sausi. Ar gali tilto korpusas prarūdyti ir leisti tepalą ? Nutariau patikrinti tepalo lygi tilte, ogi - emulsija, bet tepalo nepadaugėjo. Tik neseniai pasikeičiau tilto tepalus, nes buvo vandens ir vėl emulsija. Pelkėmis nevažinėju, iš kur galiniame tilte vanduo pastoviai ? Ir kaip gydyti šeimos pagalbininkę ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet per balas gatvėse tai pravažiuoji ? :) tikrink morką, riebokšlį prie kardano flanco. Jis gali būt ir geras, bet jei kliba guolis, tai dėl vibracijos pakliūna vanduo... dar pusašių riebokšlius patikrink, na ir gal blokiruotė yra ? gal silumino korpusas pabiro ir per ten vanduo randa kelią.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet per balas gatvėse tai pravažiuoji ? :) tikrink morką, riebokšlį prie kardano flanco. Jis gali būt ir geras, bet jei kliba guolis, tai dėl vibracijos pakliūna vanduo... dar pusašių riebokšlius patikrink, na ir gal blokiruotė yra ? gal silumino korpusas pabiro ir per ten vanduo randa kelią.

Tiksliai, Meri. Visai pamiršau. Blokirutės korpusas, tai, mano suskaldytas visas .....

Kol sutvarkysiu problemą, visviena tilte tepalą reikia pakeisti. Gal nieko neatsitiks jei laikinam naudojimui pigų rusišką supilsiu ? Visvien, turbūt geriau negu Valvoline su vandeniu ?

Redagavo augis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali ir rusišką, jei apkrovų didelių nebus... nes man kadaise užpjovė reduktorių lukoilas, išdilo ir lūžo satelitų pirštas.

Laikinai bent hermetiku aptepk blokiruotės įtrūkimus, arba geriau nuimk ir laikinai iš skardos su hermetiku uždenk skylę.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.