Pereiti prie turinio

Nisano kelimas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki turiu klausimeli? Keliau savo terrana 1 persukau torcionus per 3 dantukus o i gala idejau i senu spiruokliu vidu dar spiruokles tai priekis pasikele 7 cm o galas 9 ,bet daba vezimas pasidare sokineja kaip ozys. Galvoju verta det i gala tuputi ilgesnius amortizatorius? Nebus kad tik masinos lauzymas mano visi patobulinimai ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu klausimeli? Keliau savo terrana 1 persukau torcionus per 3 dantukus o i gala idejau i senu spiruokliu vidu dar spiruokles tai priekis pasikele 7 cm o galas 9 ,bet daba vezimas pasidare sokineja kaip ozys. Galvoju verta det i gala tuputi ilgesnius amortizatorius? Nebus kad tik masinos lauzymas mano visi patobulinima

 

spiruokles golfo ar passato?nes su golfo ne turi but labai kieta. 2 . Per daug perstatei torsionus, desini reik i viena danti , kairi ant dveju nedaugiau. Amortus ilgint be abejo, dabar jie nedirba.

Redagavo Rojer07
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va pataisiau savo chalturke :)truputi atleidau torcionus priekis nusileido 3 cm o gale buvau idejas nuo roverio 25 spiruokles i vidu ir per 4 cm pakeliau amortizatoriu laikiklius i virsu ir baigesi beda tik kad galas daba stovi aukstai kaip prieki pakelt galima butu be torcionu ? Truksta 4 cm

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.