Pereiti prie turinio

Galingumo didinimas Patrol - chiptuningas.


Rekomenduojami pranešimai

 manau kad reik dar patrumpint ta asele turbinos, ten yra skylute aseleje(kotelije) per kuria tvirtinasi su zieduku, kiek mazdaug galima trumpint? manau kad salia tos skyles tiesiog dar viena zemiau isgrezt ir permaut? 

Na kam taip sudėtingai - ašelė turi sriegį ; atsukai kotraveržlę , atkabinai nuo vožtuvo svirties ir sukinėk į kurią nori pusę arba ant akuatoriaus tvirtinimo špilkučių jį atsukus padedi po šaibą kiekvienoj pusėj ir vėl prisuki.

 

Žmonės deda nuo Audi 2,5tdi turbiną - sako kad geriau būna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 143
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Aš dabar įdėjau 2.5tdi audzi 103kw tribūna. Ant kolektoriaus tvirtinimas reikia skyles su dilde biski padildint. Sraigę turbinos pasukti kitų kampu nes nelabai telpa. Turbinos aušinimą antifryzu atjungti , vakuumą visa mest velniop nes tos turbinos slėgiu valdomos na kiek man jau sakė:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

, vakuumą visa mest velniop nes tos turbinos slėgiu valdomos na kiek man jau sakė :)

Ir vėl tu apie mistinius vakumus kuriais šitų variklių turbinos valdyme net nekvepia  - na kiek dar kartų tau reiks kalt į tą tavo jauną galvą kad vakumu turbinos valdomos tuose mašiuose kur siurbliai valdomi elektra ar dar naujasnės kartos kuro sistema stovi, o ten kur mechanika tai daroma slėgiu B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kam taip sudėtingai - ašelė turi sriegį ; atsukai kotraveržlę , atkabinai nuo vožtuvo svirties ir sukinėk į kurią nori pusę arba ant akuatoriaus tvirtinimo špilkučių jį atsukus padedi po šaibą kiekvienoj pusėj ir vėl prisuki.

 

Žmonės deda nuo Audi 2,5tdi turbiną - sako kad geriau būna.

Kiek atsimenu Y60 gr kojele nereguluojama orginali reikia perdirbinet i reguluojama. lengviausei saibu pagalba patrumpint eina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek atsimenu Y60 gr kojele nereguluojama orginali reikia perdirbinet i reguluojama. lengviausei saibu pagalba patrumpint eina.

Visaip būna ; du patruliai kieme tai pas viena reguliuojama traukė , pas kitą nereguliuojama - va taip galima įsivelt į ilgą beprasmį ginčą kuriam abi pusės bus teisios :)

 

Beje , eiga ten mažiausiai turi įtakos ; trumpinant eigą paparasčiausiai didini jėgą reikalinga vožtuvo atidarymui , o jėgą padidint galima ir papildomą spyruoklę įkabinus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visaip būna ; du patruliai kieme tai pas viena reguliuojama traukė , pas kitą nereguliuojama - va taip galima įsivelt į ilgą beprasmį ginčą kuriam abi pusės bus teisios :)

 

Beje , eiga ten mažiausiai turi įtakos ; trumpinant eigą paparasčiausiai didini jėgą reikalinga vožtuvo atidarymui , o jėgą padidint galima ir papildomą spyruoklę įkabinus.

:salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dabar įdėjau 2.5tdi audzi 103kw tribūna. Ant kolektoriaus tvirtinimas reikia skyles su dilde biski padildint. Sraigę turbinos pasukti kitų kampu nes nelabai telpa. Turbinos aušinimą antifryzu atjungti , vakuumą visa mest velniop nes tos turbinos slėgiu valdomos na kiek man jau sakė:)

Apie kuri tu vakuma? Juk pas tave is kriauses i vesgeita eina vamzdelis o paskuo nuo koliko i siurbli turi eit slangute

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie kuri tu vakuma? Juk pas tave is kriauses i vesgeita eina vamzdelis o paskuo nuo koliko i siurbli turi eit slangute

Pradedam nuo to kad ne nuo koliko į siurblį o nuo trišakio kur įpjautas į šlangutę einančią nuo kriauklės į vestgeito stūmuokliuką  ir baigiam tuom kad tas jaunuolis man jau ausis išųžė su savo vakumais o aš pavargau jam beaiškindamas kad šitų mašinų turbinos valdyme vakumas nedalyvauja :)

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradedam nuo to kad ne nuo koliko į siurblį o nuo trišakio kur įpjautas į šlangutę einančią nuo kriauklės į vestgeito stūmuokliuką  ir baigiam tuom kad tas jaunuolis man jau ausis išųžė su savo vakumais o aš pavargau jam beaiškindamas kad šitų mašinų turbinos valdyme vakumas nedalyvauja :)

Klevas teisus i aktuatoriu ateina slegio slangute, tas slegis sukuriamas pacios turbinos. Sprendimo budai yra ivairus: 1. statyti aktuatoriu su kietesne spyruokle. 2. Trumpinti aktuatoriaus kojale taip iverziant aktuatoriaus spyruokle. 3. Pavelinti Westgato atidaryma ipjaunant i slangute pries aktuatoriu adatini slegio reguliatoriu, jis dali slegio isleis laukan, todel aktuatorius reaguos leciau ir numetines veliau. Pvz. http://www.stylingparts.eu/turbinos-slėgio-reguliatoriai/89-turbinos-slėgio-reguliatorius-dm-performance.html.

Cia aisku iki tikrojo "Turbosmart" tolokai jam, bet kiek tyrinejau tai dirba ir sis kinietis.

Redagavo groma
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradedam nuo to kad ne nuo koliko į siurblį o nuo trišakio kur įpjautas į šlangutę einančią nuo kriauklės į vestgeito stūmuokliuką ir baigiam tuom kad tas jaunuolis man jau ausis išųžė su savo vakumais o aš pavargau jam beaiškindamas kad šitų mašinų turbinos valdyme vakumas nedalyvauja :)

tai ir išmečiau vakuumą:)))
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.