Pereiti prie turinio

Nauja afera ?


MERSEDESAS

Rekomenduojami pranešimai

Gavau ir as tokia zinute.Man tai sukele itarimu. Kai zmogus nori pirkti pirmiausiai ziuri automobili,o po to visa kita.

Visada pries vaziuodami pirkt pasiziurim pagal vin serviso istorija atstovybej.

 

Aisku, kai tai daryt logiska. Perkant bulka uz 500 eur nieko ta istorija nepakeis

Redagavo Wattz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai dauguma nesupranta kur aš juokauju o kur normaliai patariu, manęs perkąsti neįmanoma, jei perkąsi tai pats toks jau būsi kad ir nenori.

Taip kad skelbimuose turėtu būti privalomas VIN'as , jei nenurodo arba atsisako sakyti tai afera, autorius šios temos gaila bet aferistas

na nereikia tokias epitetais smaigstytis

pirma:nepazysti šio žmogaus

antra :bet todel kad VINas skelbimuos neprivalomas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo bajeriai pas pas tave,gal prie ju instrukcija pridek :D

Be mano bajerių liūdna šiame forume kartais būtu, per daug lengva jei būtu instrukcija, bet išduodu truputi turinį: visada kur jaučiate įskaudinimą galvokit tiesiog kad tai bajeris ir jums nepakils kraujo spaudimas.

Aš balsuoju už VIN kodo skelbimą mūsų forumo skelbimuose kaip privalomą, kas už ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be mano bajerių liūdna šiame forume kartais būtu, per daug lengva jei būtu instrukcija, bet išduodu truputi turinį: visada kur jaučiate įskaudinimą galvokit tiesiog kad tai bajeris ir jums nepakils kraujo spaudimas.

Aš balsuoju už VIN kodo skelbimą mūsų forumo skelbimuose kaip privalomą, kas už ?

 

As balsuoju, kad dar zmona/drauge butu prideta :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be mano bajerių liūdna šiame forume kartais būtu, per daug lengva jei būtu instrukcija, bet išduodu truputi turinį: visada kur jaučiate įskaudinimą galvokit tiesiog kad tai bajeris ir jums nepakils kraujo spaudimas.

Aš balsuoju už VIN kodo skelbimą mūsų forumo skelbimuose kaip privalomą, kas už ?

galbut tai visai gerai būtų,tik žinanat nusistovėjusia praktiką kad net kaina,skelbimuose nerašoma,foto išprašyt-išreikalaut reikia,tai su VINo rašymu bus daug tuščių barnių,pagal mano supratimą.draugų rate,ka ir laikau daugeli čia esančių,ir taip neturėtų būt apgaulės skelbimuos,tad ir tas VINo parašymas manau neapsunkintų skelbiančiojo pastangų parduot savo auto.iš esmės aš už

Redagavo dielavas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ne afera tai kodėl

is to pačio nr man raso dėl mersedeso pirkimo o draugui dėl bulkos benzinines kuri kazi ar 300 verta ? O jei ir Gaspis is to pacio nr rašė dėl kelis tukstančius kainuojančio auto tai sakyčiau labai įvairus pirkėjas ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai jus ziurite skelbima , ten yra nuoroda parasyti savininkui ir parasius automatiskai issiuncia masinos savininkui ka jus rasete is butent to numerio , taip kad bukit ramus nera cia jokios aferos, o kas liecia vin tikrinima kokiai bulkai tai cia jau daug ka pasako apie pirkeja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.