Pereiti prie turinio

Ar galit kas rekomenduot kambarine TV antena


mindogas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,reikalas toks,kad atsikrausciau i naujos statybos buta,TEO buvo zadejusi pajungti TV bei Interneta,aisku uzstume.Tai sedziu jau keletas dienu be tv ,bandziau kambarine antena pasiskolint,netraukia nei velnio.Nulekiau i Ermitaza,pardavejos sako  nevark pirkdamas,nes grazinsi.TEO man  pajungs kita savaite,bet jie pajungs vienam telikui,o as noreciau dar vienam pastatyti antena su tais 12kanalu.Nu manau  supratot mano rasineli.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano patirtis, tai imi pacia brangiausia is pasiulos. analogiskoj situacijoj buvom. kazkas buvo sakes, kad jei pigia kambarine imsi nifiga netrauks, reikia pirkt brangia, tai tose dar kazkas yra ideta. mes taip padarem ir neapsirikom. aisku buna smelio, ypac jei blogesnis oras, bet gyvent tikrai galima, ir jau tarnauja kokie 6-5metai. tada mokejom apie 150lt.  dabar turbut apie 150e tokia pati bus bekainuojanti :) namas -alytnamis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kas vienam tinka - netinka kitam. Pvz man atvirksiai, kiek ten visokiu brangiu, ir su stiprintuvais,ir maitinimais (aisku ne uz 150 e !! ) bandes - nieks nepasiteisino. Kabo paprasciausia nuo silelio ta apvali mazyte, jei tokias atsimenat, kabo ant sekcijos rankeneles :) ir tik su ja ta 12 kanalu rodo. (tik kazkaip po kazkokiu perdarymu dingo puko tv ir lrt )

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane blatna antena, atsukta tiesiai į retransliacijos bokštą, esantį už 5-6km, svetainėje telike vaizdas ledinis, o antrame aukšte geriausiai rodo... kai antenos kabelis ištrauktas iš rozetės ir tiesiog kabo ore :)

Žodžiu geriau rodo su tiesiog įkištu laido gabalu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane blatna antena, atsukta tiesiai į retransliacijos bokštą, esantį už 5-6km, svetainėje telike vaizdas ledinis, o antrame aukšte geriausiai rodo... kai antenos kabelis ištrauktas iš rozetės ir tiesiog kabo ore :)

Žodžiu geriau rodo su tiesiog įkištu laido gabalu :D

balticuma kazkada turejom per antena. tai kai reguliavo, ir signala tikrino kazkaip isisnekejom, tai sake, kai antenos tiesiai ziuri i girulius is arti, tai pablusta, specialiai suka siek tiek i sona, kad signalas silpnesnis butu. taip kad kartais buna ir pergerai  pasirodo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

balticuma kazkada turejom per antena. tai kai reguliavo, ir signala tikrino kazkaip isisnekejom, tai sake, kai antenos tiesiai ziuri i girulius is arti, tai pablusta, specialiai suka siek tiek i sona, kad signalas silpnesnis butu. taip kad kartais buna ir pergerai pasirodo

Tą žinau, todėl kai stačiau anteną sukiojau ir žiūrėjau kaip veikia, kol radau geriausią poziciją. Faktas tas, kad kartais geriausiai "traukia" su laido gabalu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei yra kompas tiesiog užsisakai demo versija mėnesiui, čia TEO paslauga, interneto.tv , kai pajungs teo savo paslaugas šita interneto.tv bus nemokama teo abonentui

Aš turėjau telika ir viasatą, tai telika padovanojau asocialiai šeimai, lėkštė yra, galiu perleist, yra ir blokelis, dabat TV mano loptope kurią galiu žiūrėti kad ir visame pasaulyje kur yra interneto ryšys

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokia Lemona , joje yra tokia antena :

https://www.lemona.lt/?page=item&i_id=119131

Kai kanbelį įves, antenos neišmesk, kaime arba ant namuko mobilaus pakabinsi ir vargo nematysi .

nuvariau i topo centra,nupirkau pacia paciausia,uz 40euru,tai LRT,LRT KULTURA,IR LRT HD  matau :D,bet man negana ,man daugiau kanalu reiketu:D kodel netraukia tv 3 ,lnk ir pan???????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Sveiki,

 

sodyboje prie Adutiškio reikia anteną pakabint. Reikalavimai nėra dideli, kad rodytų TV3, LRT, LNK, BTV ir kitus lietuviškus bei rusiškus, baltarusiškus nemokamus kanalus. Priedėlis yra.

Gal ką galite patartį?

 

senukų pasirinkimas:

https://www.senukai.lt/c/elektronikos-prekes/televizoriai-ir-priedai/televizijos-antenos-ir-ju-laikikliai/7vl?q=antena&sort=price__desc

 

Ankstesnė antena turėjo blokelį, kurį į rozetę reikėjo jungti. Dabar klausimas, ar visos antenos su maitinimu ar yra be maitinimo? ir koks skirtumas?

 

Prieš tai tokia kabėjo:

post-418-0-99609700-1493185015_thumb.jpg

Redagavo Bocius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imk be blokelio. Tas su blokeliais aš kas kokius metus du keisdavau - kažkas pasidarom ar drėgmė paėda ką nors, ar šaltis, pastoviai užlikdavo. Dabar treti metai be blokelio ir be jokiu problemų. LTV HD net nestringa, o ta su blokeliu net negaudydtavo HD. Varyk į Gariūnus patars taip pat, tie kur pardavinėja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.