Pereiti prie turinio

Overboost problema Y61/ 3l/ DI


Rekomenduojami pranešimai

Uzsip**au kariauti...

Na, bet viska paeiliui. Zodziu, pries kuri laika prasidejo magija su mano 61.

Vaziuojant 110 pradingdavo trauka. Pries statesni kalna vaziuojant 5 saiba, dingsta trauka, seriant dugnais pagreitis nera toks, koks turetu- daznai atsiranga pagyvejimas, bet paskui vel prispringsta. Kartais trauka puiki, bet dazniau nelabai.

Is visu kolegu forumu susidariau nuomone, kad vyksta overboostas. Pasikeites interkuleri, turbo dacika, oro srauta, kolektoriai isvalyti, fitrai keisti..

Aisku, bandysiu statytis manometra, paziuret ka turba pucia, bet kazkodel garantuotas, kad perputines.

Tai va, radau toki dalyka, kaip dawes valve, kuris apgauna aktuatoriu. Kaina apie 100 europieciu. Tad, gal kas susidure su visu situ Patruliu meslu? Ar neuztektu adatinio voztuvo, kad apgaut aktuatoriu? Kur dar nagus kisti? Beje, kartais uzsidega variklio lempute skydely. Bet lieka neaisku- jokie kompai nepagauna, niekas negali pasijungti pilnai.. Nuonko pradet?

NP GR 3DI (ne komonreilas) 2004m, 116kw

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va cia netyciukas dar gavosi, kad sukeiciau vietom slangutes (nu ale pabandymui) ant solenoido, kur viena aktuatoriu eina, o kita i kita solenoida, prie kulerio. Traukia "jabytute" kokia. Bemwa vietiniu gezu uzvijau, aplenkiau- galvoju va cia tai zjb, bet tik bam ir "limp mode", atkelus koja nuo gazo vel kumeliai atsirado. Turba svilpia kaip uraganas, bet va aktuatoriaus kojyte nevaiksto. Hm. Nebus kompas grybu privalges? Gal cia cipavimas pades?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo tokios bedos pas mane, uzglusinau egr'a ir sklende prie interkulerio atjungiau, nes ji strigdavo

As buvau usglusines egr. Turbo visai suda male- teko issimti atgal bloka.. Visgi, cipuot reikia po egr bloko. Isemus viskas pagerejo. Beje, kolektoriu isvaliau- profilaktiskai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.