Pereiti prie turinio

Reikalinga 250 l backa


stotelius

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 64
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nu tai pasigooglink ir žinosi, ten principas nesudėtingas, tik rekia rekomendacijų prisilaikyti, kad trauka gera būtų (įmesčiau kokią nuorodą ale kad nesigauna man į forumą copy /paste).

 

Malkas sudegina labai efektyviai (kelis kart efektyviau už paprastas buržuikas), o vat ar su pjuvenom veiktų aš nežinau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nebolga gaunasi iš rusiško dujų vamzdžio, to magistralinio didelio, jo plotis palei 50-60cm, o sienų storis virš 5 milimetrų. Labai storo metalo.

Pas mane tokia stovi, gerai kaitina.

vienintelė problema, neaišku kur šiais laikais gauti tokio vamzdžio :)

 

kalbu maždaug apie tokius http://www.btservice.lt/

Redagavo Linelis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus is zemsiurbes vamzdzio,ir jau daug metu nesudega metalas.Nors siaip s... tos burzuikes.Kai nupirkau pataplai apie 20m2 jotul krosnele spizine uz burzuikes kaina tai kaip diena ir naktis.Jei kada keisiu tai tik i spizine krosnele,labai jau neekonomiskos tos samadielkos.

Kaip pvz. kad ir tokia   http://www.skelbiu.lt/skelbimai/krosnele-23044005.html#&gid=1&pid=1

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vietoj notaciju paimtum ir pasiulytum gamyklini peciu, kurenama pjuvenom, kuris sildytu ne vandeni o ora ;)

Aš išsakiau nuomonę bendrąja prasme, ne konkrečiu atveju. Beje mano tezė buvo papildanti kito forumiečio pasiūlymą įsigyti patikimą daiktą, o ne mikerauti pačiam ;)

Tuo labiau, kad planuojama "gimdyti" elementorišką "buržuiką", kurioje planuoja deginti pjuvenas, o ne kokį tai chytrą spec. katilą pjuvenoms kurenti ;)

Tokiu atveju, kaip jau kolega minėjo, jami iš sendaikčių skandinavišką špyžiaus šmotą ir dainas dainuoji sutaupęs krūvą laiko ir nervų, o išleidęs pinigų keliolika eurų daugiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuo labiau, kad planuojama "gimdyti" elementorišką "buržuiką", kurioje planuoja deginti pjuvenas, o ne kokį tai chytrą spec. katilą pjuvenoms kurenti ;)

 

A is kur tamstele zinai kad tai bus elementoriska burzuika o ne kazkas protingiau  ;)

Beje , paprastoj burzuikej pjuvenu nepakurensi taip kad vienas uzkrovimas degtu bent 5-6 valandas - isbandytas reikalas .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.