Pereiti prie turinio

Radiotechnika U7111, T7111


aviečius

Rekomenduojami pranešimai

Guli tie daiktai ilgą laiką nenaudojami. Prieš dvidešimt metų puikiai grojo AC/DC, METALLICA, ir kitą tausojančią nervus ir aparatūrą muziką. Ką sugeba dabar nebandžiau, nes bijau pasiduot sentimentams... Mielai juos iškeisčiau į ką nors naudingo buityje: seną kėdę, akumuliatoriaus kroviklį, alkoholinį gėrimą ir kt. O gal tiesiog padovanosiu žmogui, kuris naudosis, o ne į metalą atiduos :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sugadino laikas viską. Nebeturiu "Moskvičiaus", muzikos garsiai nebesiklausau, pirštai nuo klaviatūros laksto prie android. Tikros emocijos irgi gąsdina. (Re?) (Pro?) gresas... :?::unsure:

Gažiai parašyta ... Suprantu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nenurašyk istorijos - surask laiko ir šiems daiktams. Įsijunk, kaip įsijungdavai, o kol įjungta - galvok apie tai, apie ką galvodavai. Grįžk mintimis atgal. Bus krūva gerų emocijų. Įsitikink ;)

:liux: po 40 viskas sugryžta ,ir muzika ir albumus dažniau pavartom....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sugadino laikas viską. Nebeturiu "Moskvičiaus", muzikos garsiai nebesiklausau, pirštai nuo klaviatūros laksto prie android. Tikros emocijos irgi gąsdina. (Re?) (Pro?) gresas... :?::unsure:

:liux: ne re nei pro....toks gyvenimas

visai graži tema rutuliojas,rudeniška,melancholiška

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes su jaunystes laiku chebra nesenai mano sodyboj vasaros uzdaryma padarem ... saslykai , muzika , lauzai ir .t.t. tai puse vakaro sokom  pagal Modern tolking kasete, isliko is tu laiku ir garsas kokybiskas... , o paskum jungdavom gold fm radio kanala...  dar symet tiek nesokau  :D

 beje virs 45 metu is tikro nostalgija prasidejo  kazkokia... turiu A ketegorija vairavimo ir nuo jaunystes nevazinejau mocu, dabar garaze du mocai stovi... jau keli metai su sena xebra pradejom vel kruvoj visas sventes svest... senstam blyn  :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau ir aš šių agregatų. Jeigu gripas nepuola ir stipraus alkoholinio gėrimo poreikio nėra, galėčiau pasiūlyti akumuliatorių  pakrovėją ar   ką nors kita. Parašykit telefoną , jei domina. Mano tel. 8698 33775.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane garaze guli nenaudojamas stiprintuvas Bark 001  ir garso koloneles mano darytos bet pagal spec brezinius. Jose po tris dinamikus, vienas blaupunkto zemu, difuzorius lygus kaip stalas, is aliuminio...  pagal jo parametrus ir sukurta deze... , vidutinio daznio koks dinamikas nepamenui, auksto daznio pirktos radio daliu parduotuvej nepigiai... filtrai panaudoti nuo S90 koloneliu. Kolonkes faneruotos egzotine faneruote, polisanderiu, viena kolonke sveria gal apie 20 kg. Grojo viskas labai puikiai, bet parejo kazkokie kondensatoriai... jei domina tai ryt nufotkinsiu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane garaze guli nenaudojamas stiprintuvas Bark 001  ir garso koloneles mano darytos bet pagal spec brezinius. Jose po tris dinamikus, vienas blaupunkto zemu, difuzorius lygus kaip stalas, is aliuminio...  pagal jo parametrus ir sukurta deze... , vidutinio daznio koks dinamikas nepamenui, auksto daznio pirktos radio daliu parduotuvej nepigiai... filtrai panaudoti nuo S90 koloneliu. Kolonkes faneruotos egzotine faneruote, polisanderiu, viena kolonke sveria gal apie 20 kg. Grojo viskas labai puikiai, bet parejo kazkokie kondensatoriai... jei domina tai ryt nufotkinsiu...

O kuo Bark skiriasi nuo brigo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.