Pereiti prie turinio

JEEP Grand Cheroke


linas24

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 58
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Koki nusipirksi toki ir pamilsi.. Nera geriausio, visi varijantai su savo minusais be isimties. Ziurek kuris jeep "prilips" prie sirdies kaip sakoma, ta ir imk.

Nes patareju pamatysi kiek, kas koki turi toki ir pataria. ;)

Maziausia investiciju reikalaujantis ir patikimas spizius. xj 4.0 nuo 93 iki 01.

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki nusipirksi toki ir pamilsi.. Nera geriausio, visi varijantai su savo minusais be isimties. Ziurek kuris jeep "prilips" prie sirdies kaip sakoma, ta ir imk.

Nes patareju pamatysi kiek, kas koki turi toki ir pataria. ;)

Maziausia investiciju reikalaujantis ir patikimas spizius. xj 4.0 nuo 93 iki 01.

Teodoras visą teisybę pasakė. Kas bus prie širdies, tą ir imk. Nesvarbu dyzelis ar benzas. Reik mašinos būklę žiūrėt ,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrint kiek važinėsi su tuo Jeep ir koks piniginės storumas :) Jei piniginės storumas didelis, arba su tuo Jeep'u važiuosi nedaug, tai aš rinkčiausi 4.7 (jei rasčiau tai dar H.O.).

Tiesiog iš patirties tai supratau, kai nusipirkau 2.7 CRD. Kažkaip patiko, tai taip pusiau impulsyviai ir nusipirkau :) Bet gaunasi taip, kad aš nedaug važinėju, ir su Jeep'u nuvažiuoju ne daugiau ~5000 km į metus, tai dabar supratau, kad 4.7 man būtų buvęs pats tas, o ką jau kalbėt apie šypseną veide, kurią suteikia V8 riaumojimas :D. Dabar jau per daug pinigų į jį sukišta, kad parduot/išmainyt.

 

O jei važinėji daugiau, ir ekonomija yra svarbu, tada 2.7 CRD yra super variantas. Jeigu be didesnių padangų ir visokių offroad'o mod'ų, tai galima tilpti į 8~9l/100km (Aš su gan nemažom ir plačiom "švelniai-offroadinėm" padangom, ir tai telpu į 10.5l, o pas mane dar yra nemažų bėdų su varikliu).

Tik kaip jau minėjo, jei rinksiesi dyzelį, geriau atmesk 3.1 variantą, nes nemažai šansų, kad jis bus problematiškesnis nei 2.7.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesakiau, kad mieste. Aš važinėju maždaug 50% mieste, 50% užmiestyje. Prieš liftavimą, su ankstesnėm standartinėm asfaltinėm padangom (29") būdavo kad ir į 8.5l tilpdavau - neturiu jokio reikalo kabint makaronų, neorit netikėkit. Turiu omenyje ne borto kompo rodymus, o skaičiuojant užpylimais nuo bako iki bako. Ir mašina pas mane sena, daug prabėgus. Viskas priklauso kaip važinėji.

Bet ne apie sąnaudas ši tema (yra kita), trumpai sakant, jei renkiesi WJ, tai pasirinkimas paprastas - 2.7 CRD ekonomijai/kasdienai arba 4.7 džiaugsmui bet brangesniam :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.7 geriau  nes   4.7   +dujo balionas    skaitikit vietos bagazinei nera   o jai  vietoj  zapaskes  tai  kiek 200km pravazuot  su baku ir vel  ieskot kaloneles

su balionu apie 140 mylių ir dar lieka pilnas bakas benzino :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vietoj zapaskės dedi "barankinį" balioną ir bagažinė laisva :) Į WJ zapaskę telpa 77 litrų toroidinis dujų balionas (užpildant 80% = 62 litrai dujų), kokiems beveik 300km turėtų užtekt..

Dar yra variantų kaip idėt du bakus, neprarandant bagažinės, bet daugiau žaidimo..

O kad zapaskės nebus, tai ką jau padarysi - pas mane irgi netelpa 32" zapaskė, tai nesivežioju. Važiuojant į ilgesnę kelionę, galima ant stogo užsimest, arba kiti pasidaro laikiklį už galinio dangčio.

 

 

combo_1.jpg

 

Grand_Cherokee_4-7_Pic_1C_WEB.jpg

 

Grand_Cherokee_4-7_Pic_2C_WEB.jpg

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.