Pereiti prie turinio

Ar yra Nissan Tranno II 2.7 tdi katalizatorius?


Rekomenduojami pranešimai

sori :( nemacau kad pavadinime parasitas kad tdi motoras mano motoras ira paprastas kaip klausinejausi meistru sake kad tdi motorui stovi ant sankabos smagrakcio toks dacikas kuris reguliuoja motoro apsisukimus tipo reika tvarkiti elektrine dali.pamigin nuvikti iki servizo konsultacijei.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sori :( nemacau kad pavadinime parasitas kad tdi motoras mano motoras ira paprastas kaip klausinejausi meistru sake kad tdi motorui stovi ant sankabos smagrakcio toks dacikas kuris reguliuoja motoro apsisukimus tipo reika tvarkiti elektrine dali.pamigin nuvikti iki servizo konsultacijei.

Na dar kai bus laiko, pabandysiu turbina islupt ir nuvest patikrinimui, jei nepades, reikes pabandyti ant diagnostikos pastatyt nissan centre, gal ka parodys... Man jau galva skauda nuo sitos masinos :x

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sori :( nemacau kad pavadinime parasitas kad tdi motoras mano motoras ira paprastas kaip klausinejausi meistru sake kad tdi motorui stovi ant sankabos smagrakcio toks dacikas kuris reguliuoja motoro apsisukimus tipo reika tvarkiti elektrine dali.pamigin nuvikti iki servizo konsultacijei.

Na dar kai bus laiko, pabandysiu turbina islupt ir nuvest patikrinimui, jei nepades, reikes pabandyti ant diagnostikos pastatyt nissan centre, gal ka parodys... Man jau galva skauda nuo sitos masinos :x

Kad turbina patikrint visai nereikia jos nuimdinet.Nuvaziuok i servisa,tegu patikrina koki slegi pucia ir bus aisku.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

del katalizatoriaus- pas mane NP Y61 2001, keiciau turbina, turbinos keitimo instrukcijoj buvo parasyta "eliminuot katalizatoriu arba pakeist nauju", teko eleminuot, bet mano patrulyje katalizatorius buvo. Ji eliminavus trauka nepasikeite, taciau kuro sanaudos sumazejo 2-3 litrais 100-ui km. Anksciau rydavo virs 13 ltr, dabar virs 10.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.