Pereiti prie turinio

Ar yra Nissan Tranno II 2.7 tdi katalizatorius?


Rekomenduojami pranešimai

Vis nerandu ko mano nissanas netraukia ir pagalvojau gal yra jame katalizatorius, kuris gali buti uzsikimses? Cia zmogus rase apie filtriuka prie siurblio, bet as jo neradau(buvau nusukes vamzdeli) ir nelb isivaizduoju gur jis ten gali tilpti, tai db kilo mintis apie katalizatoriu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis nerandu ko mano nissanas netraukia ir pagalvojau gal yra jame katalizatorius, kuris gali buti uzsikimses? Cia zmogus rase apie filtriuka prie siurblio, bet as jo neradau(buvau nusukes vamzdeli) ir nelb isivaizduoju gur jis ten gali tilpti, tai db kilo mintis apie katalizatoriu.

Dyzeliuose nebuna katalizatoriaus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis nerandu ko mano nissanas netraukia ir pagalvojau gal yra jame katalizatorius, kuris gali buti uzsikimses? Cia zmogus rase apie filtriuka prie siurblio, bet as jo neradau(buvau nusukes vamzdeli) ir nelb isivaizduoju gur jis ten gali tilpti, tai db kilo mintis apie katalizatoriu.

Dyzeliuose nebuna katalizatoriaus.

tamsta klysti :D buna pwz bmw ,vw,opel ,nezinau kaip terane,bet jei tdi turetu but.ir jeigu zondas yra uz katalizatoriaus,jokiu budu jo negalima islupt,jei uzsikises tai reiks keisti nauju [is praktikos pezo 406 2,0hdi]jei pries katalizatoriu tai ji lupi be gailescio lauk :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis nerandu ko mano nissanas netraukia ir pagalvojau gal yra jame katalizatorius, kuris gali buti uzsikimses? Cia zmogus rase apie filtriuka prie siurblio, bet as jo neradau(buvau nusukes vamzdeli) ir nelb isivaizduoju gur jis ten gali tilpti, tai db kilo mintis apie katalizatoriu.

Dyzeliuose nebuna katalizatoriaus.

tamsta klysti :D buna pwz bmw ,vw,opel ,nezinau kaip terane,bet jei tdi turetu but.ir jeigu zondas yra uz katalizatoriaus,jokiu budu jo negalima islupt,jei uzsikises tai reiks keisti nauju [is praktikos pezo 406 2,0hdi]jei pries katalizatoriu tai ji lupi be gailescio lauk :D

O kartais nemaisai katalizatoriaus su suodziu filtru :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziurek ant siurblio kur atejna saliarka ira "stuceris" ji issuk ir paziuk turi buti tinkliukas ji ismesk arba pravalik,mum taip buvo su NT2 ir galloperiu..

Ta prasme paciame tame varzte su kiauryme? Va ten tai galejau pramazint... lyg ir nepaziurejau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten ira stuceris po juo stovi spiriuokle o poja metalinis sitelis ji meti lauk nusiperki degalineje dizeliuko filtriuka ir istatai pigu ir patikima :wink:

 

 

butent taip icon_exclaim.gif pabandyk padaryt taip,mums padejo du kartus :wink:

 

na jei kas bus neaisku, tai fotkes imesiu. Eisiu rytoj krapstytis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten ira stuceris po juo stovi spiriuokle o poja metalinis sitelis ji meti lauk nusiperki degalineje dizeliuko filtriuka ir istatai pigu ir patikima :wink:

 

 

butent taip icon_exclaim.gif pabandyk padaryt taip,mums padejo du kartus :wink:

 

Snd isardziau dar karta, bet nieko ten neradau... Va fotkes. Ten as kaip isivaizduoju toje skyleje turi but sietelis ir spyruokle, bet as su vielute uzlenktu galu krapsciau, tai ten nieko nera. Dar sakyciau gali but turbina, bet tada turetu dumint, o pas mane spausk nors ir iki dugno, jokio juodo dumelio neisruksta... :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamigink turbinos slanga uzspausti rankom ir pagazuoti turi pustis slanga jei gera :wink: dar klausimelis ar pastave ne tdi varikliukas.

 

O temos pavadinimas nieko nesako?

 

Siaip jei tikras tdi - gali buti oro srauto matuokle mirus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamigink turbinos slanga uzspausti rankom ir pagazuoti turi pustis slanga jei gera :wink: dar klausimelis ar pastave ne tdi varikliukas.

 

O temos pavadinimas nieko nesako?

 

Siaip jei tikras tdi - gali buti oro srauto matuokle mirus...

Buvau cia iki vieno forumiecio nuvaziaves, jo idejom, bet niekas nuo to nepasikeite... Taip, pas mane tdi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamigink turbinos slanga uzspausti rankom ir pagazuoti turi pustis slanga jei gera :wink: dar klausimelis ar pastave ne tdi varikliukas.

Kad ten nera jokiu slangu, tik trumpi guminiai sujungimai tarp interkoolerio ir kolektoriaus bei turbinos. Bet as manau jei turbina butu, tai turetu tikrai dumint...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.