Pereiti prie turinio

"4x4 Kurkliečių karjeras" Rokiškis


Rekomenduojami pranešimai

"malonu" eilini karta.  pasikele traktoristai arba su uzmustais antrais pajerais parode savo intelekto lygi ir nurode kur eiti tiems kas paprasciausiai klausimus uzduoda ir domisi kas ju laukia ir koks renginio formatas.

aciu uz rekomendacijas taip ir pasielgsime, palauksime mandagesniu kolegu kurie nesiuncia kur nereikia ir nesneka kaip niekam tike arogantai.

p.s. buvo parasyta Turistai, as esu turisitas todel ir klausiu kas ju laukia. bet manau kad toliau testi nera prasmes, nes tuoj prisijungs daugiau kaimieciu kurie siulys mums asvaltais vazinetis

Na tai galima i koki ir zvirkeliuka uzsukti,aisku jei nera labai,duobetas,neismustas duobemis.ir aplamai ko cia sokdini dabar visus? Gal sukurk tema ko noretu standartai,,bus daugiau minciu,nuomoniu,ziurek gal ir bus rasta  iseitis,tinkanti ir jums,,standartams ir orgams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 190
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

del to pajero labai klysti...o turizmas seniai jau toks,o to ko tu nori yra standartai,bet kiek buvo bandyta kazka daryti standartams,niekada nesusirenka si klase..vaziuoji standartiskai jei kliutis ne tavo technikai tai apvaziuoji,kur beda,siaip tai zmones ir kaime gyvena jei ka  :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia apie kaimiečius buvo pasakyta su pagarba ir pavydu, ba, šiais laikais kaime gyventi yra didžiulis prioritetas… 

Aš pvz visą laiką gyvenau mieste, o dabar jau šeši metai gyvenu kaimo sodyboj, tai kas aš toks ? Miesto kaimietis, ar kaimo mieščionis ? Fcuk, kaimas yra jėga !

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"malonu" eilini karta.  pasikele traktoristai arba su uzmustais antrais pajerais parode savo intelekto lygi ir nurode kur eiti tiems kas paprasciausiai klausimus uzduoda ir domisi kas ju laukia ir koks renginio formatas.

aciu uz rekomendacijas taip ir pasielgsime, palauksime mandagesniu kolegu kurie nesiuncia kur nereikia ir nesneka kaip niekam tike arogantai.

p.s. buvo parasyta Turistai, as esu turisitas todel ir klausiu kas ju laukia. bet manau kad toliau testi nera prasmes, nes tuoj prisijungs daugiau kaimieciu kurie siulys mums asvaltais vazinetis

 

tai kaip man dabar jaustis kai vaziuoju "uzmustu antru pajero" ?

cia yra 4x4 turizmas ir pagal dabartinius laikus,piktesnes padangos, snorkelis, gerve ir kazkoks liftukas su jėgos buferiais yra standartu standartas...

nori dalyvauti - dalyvauji, per sunkus taškas - neimi ir apvažiuoji, nori veiklos - lendi...ir tiek ziniu,

nori laimėti - .......

p.s. kaip jaustis orgams kai po kiekvieno renginio (ar net pries ji) prasideda, mazai balu, mazai purvo, mazai veiksmo....- šekit, pasako orgai...- tada jau daina nuo antro galo..vai vai..vienos pelkes, turistai nepravaziuoja ir pan.....

 

 

p.p.s. bent profili uzsipildyk, su kokiu visureigiu važinėji :D

Redagavo Suomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"malonu" eilini karta.  pasikele traktoristai arba su uzmustais antrais pajerais parode savo intelekto lygi ir nurode kur eiti tiems kas paprasciausiai klausimus uzduoda ir domisi kas ju laukia ir koks renginio formatas.

aciu uz rekomendacijas taip ir pasielgsime, palauksime mandagesniu kolegu kurie nesiuncia kur nereikia ir nesneka kaip niekam tike arogantai.

p.s. buvo parasyta Turistai, as esu turisitas todel ir klausiu kas ju laukia. bet manau kad toliau testi nera prasmes, nes tuoj prisijungs daugiau kaimieciu kurie siulys mums asvaltais vazinetis

o tai is kokio baznytkaimio busi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu skaityti komentarus , tikrai matosi kad zmones zino apie ka kalba kas susije su turizmu, bailiu nera (ir mes zinome kur gazas) bet technikos gaila kai vaziuoji turistauti o kankiniesi kaip sportininkai, tame didziausias skirtumas ir butu.

foto maciau , paziurejus nesinori turistauti bet ir lankytinu vietu lankyti taipogi. Tikiuosi orgai zino ka daro ir greitu laiku paskelbs startinius , bei kita info . laikiam!

Nu pernai Kurkliečių purvas buvo gi paimtas....

post-6861-0-63717000-1473264436_thumb.jpg

Redagavo sapras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip man dabar jaustis kai vaziuoju "uzmustu antru pajero" ?

cia yra 4x4 turizmas ir pagal dabartinius laikus,piktesnes padangos, snorkelis, gerve ir kazkoks liftukas su jėgos buferiais yra standartu standartas...

nori dalyvauti - dalyvauji, per sunkus taškas - neimi ir apvažiuoji, nori veiklos - lendi...ir tiek ziniu,

nori laimėti - .......

p.s. kaip jaustis orgams kai po kiekvieno renginio (ar net pries ji) prasideda, mazai balu, mazai purvo, mazai veiksmo....- šekit, pasako orgai...- tada jau daina nuo antro galo..vai vai..vienos pelkes, turistai nepravaziuoja ir pan.....

 

 

p.p.s. bent profili uzsipildyk, su kokiu visureigiu važinėji :D

Ko čia dabar puolat žmogų-turistą? :) Gal žmogus yra ne prasčiokas ir turi užgyvenęs kokį rimtesnį visais ratais varomą automobilį, kuriuo nori turiningai paturistauti, pvz. Audi R8 :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandysiu ir aš įkišti savo trigrašį  :) Žiūrinėjau open'ų trasas,atrodo kad neteks jums ten tinginiauti, manau kad tai bus vienas iš ,,aštresnių".. žiedų, gruntas, žvyras, dumblas (kurio kvapas daugeliui iš jūsų patinka) ,na ir aišku vanduo (namo visi grįšit , švariais, blizgančiais , pomidorais,  pažastis išsiplausit namuose  :( ) ,na ir aišku nemažai linksmų kalniukų, įkalnių , nuokalnių, keletą šimtų metrų teks prasukti ir miške, labai jau tokia linksma laukymė matosi  :( , nepamaišytų inkarai, prailgintojai,nors sakė visur stovės traktoriai..

P.S. Jei po šio trasos apibūdinimo orgai, dar įsileis mane į trasą pabandysiu daugiau apšviesti :( 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.