Pereiti prie turinio

Range Rover (RR) pirkimas


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

  • po 4 savaičių...

Sveiki LR entuziastai. Po truputi ir man akys pradejo krypti link Land Rover, pasiskaites susidariau siokia tokia nuomone apie sias auto..

Pavasariop planuoju pardavineti esama auto ir ziureti i butent dyzelini '96-'01 LRRR, noriu dzipo, megstu gamta ir zvejyba, bet kaip zinia keliai nevisur buna esfaltu kloti, todel rinksiuos didesni pravazuma turincia transporto priemone.

Koks butu jusu patarimas renkantis RR, ziureti lietuvos rinka ar uzsienio? Kokia butu jusu pozicija pirkti is anglu ir bandyti perdeti vaira, ar ateityje nekils jokiu techniniu ar elektros broblemu? Kiek galetu kainuoti vairo komplektas, kiek pats darbas? Gal kas is forumieciu tiesiogiai buvot su tuo susidures?

Kokia minimalia suma patartumet skirti RR'ui?

Bus malonu isgirst Jusu pamastymus ir pasvaiciojimus :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na knisau kiek sugebejau, sita imone jau is seniau zinau, galvojau gal kas svieziasniu naujienu turi..

ps.jai sunku kazkam pirstais pamiklinti ir zmoniskai atsakyti, tai prasau aplenti mano tema, cia parasiau su taikiu tikslu ;)

 

Nelabai kas ka parasys, viskas jau parasyta, o ta pati rasineti nelabai kas nori... Taigi manau, tavo kelias paieska...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki LR entuziastai. Po truputi ir man akys pradejo krypti link Land Rover, pasiskaites susidariau siokia tokia nuomone apie sias auto..

Pavasariop planuoju pardavineti esama auto ir ziureti i butent dyzelini '96-'01 LRRR, noriu dzipo, megstu gamta ir zvejyba, bet kaip zinia keliai nevisur buna esfaltu kloti, todel rinksiuos didesni pravazuma turincia transporto priemone.

Koks butu jusu patarimas renkantis RR, ziureti lietuvos rinka ar uzsienio? Kokia butu jusu pozicija pirkti is anglu ir bandyti perdeti vaira, ar ateityje nekils jokiu techniniu ar elektros broblemu? Kiek galetu kainuoti vairo komplektas, kiek pats darbas? Gal kas is forumieciu tiesiogiai buvot su tuo susidures?

Kokia minimalia suma patartumet skirti RR'ui?

Bus malonu isgirst Jusu pamastymus ir pasvaiciojimus :salut:

del vairo perdarimo as galvoju cia nesamone ir mazai tiketina kad UK pigiai gera Range Roveri surasi :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nenorėjau rašyti naujos temos ,tai noriu paklausti ATSAKYMAS REIKALINGAS GREITAI.Suradau RR 38 2,5 dyzel 1999m automatas neseniai parvaryta

kompresorius pripučia ,kažkur 20 min gal todėl kad rankinis buvo užtrauktas nežinau.Esu RR visiškai žalias patikrinau keleivio pusės kilimėli ,jis nėra šlapias,bet kai braukinėji su ranka jis toks lig turėtu kaip riebuma .Užsikūrė tik su krokodilais ,tipo aikštelėj stovėjo 2savaites na ir taip toliau .Dar kas neatsidaro durys iš vidau keleivio pusėj ,gal varikliukas parėjęs .Tik bėda pravažiavęs daug 338000su kažkiek tai NEEAPSISPRENDŽIU reik pagalbos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenorėjau rašyti naujos temos ,tai noriu paklausti ATSAKYMAS REIKALINGAS GREITAI.Suradau RR 38 2,5 dyzel 1999m automatas neseniai parvaryta

kompresorius pripučia ,kažkur 20 min gal todėl kad rankinis buvo užtrauktas nežinau.Esu RR visiškai žalias patikrinau keleivio pusės kilimėli ,jis nėra šlapias,bet kai braukinėji su ranka jis toks lig turėtu kaip riebuma .Užsikūrė tik su krokodilais ,tipo aikštelėj stovėjo 2savaites na ir taip toliau .Dar kas neatsidaro durys iš vidau keleivio pusėj ,gal varikliukas parėjęs .Tik bėda pravažiavęs daug 338000su kažkiek tai NEEAPSISPRENDŽIU reik pagalbos.

Kaina?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mygtukas juodas aptrauktas tokia guma .Ir dar norėjau paklausti kur yra borto komp. kur rodo km žemiau spidometro dešinėj pusėj šviečia gerai tuuos skaičius o kairėj pusėj nuo viduruo ekranėlio praktiškai vos matosi,aš nežinojau kur nusirisetina km,ir rodo kuro vidut sanaudas ,gal ir turi taip būti.javascript:;

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad orine pakaba reikes kratyti tai faktas, manau iskart nusiteikti 4 pagalviu keitima, kad pripute per 20 minuciu, tai ilgai, kad duris nesidarineja Olegas galetu pakomentuot, bet cia irgi kainuos

man irgi kaskodel atrodo, kad 13 daugoka, o seip reik ziuret, geriausia vest iservisa kad prakaratyti nuodugniai variklio dali bei pakabos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

durrys gali neatsidaryti del rankenos padeties ar troselio trukusio ,strigusio ,turi nesidarineti bagazine nes surista su keleivio durimis,

modelis bus senesnis,ratai kaip senesnio,psukiai geltoni ir bagazines knopke ne chromuota. padangu irgi nera,pakaba neaiski,tai gali atsisesti ir ant 5 st,<4 padangos,4 pagalves,ir tt.patikrink ar jungiasi razdatke,nes ten numirsta elektrinis varikliukas,

jei nori pigiai pirkti ikisk 11 saugikli ir dings visos pavaros tada galesi deretis :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.