Pereiti prie turinio

4x4 Medininkų Pasienio Patrulis (MPP) - 2016 birželio 25 d.


Rekomenduojami pranešimai

Geriau papasakok kaip apsiverst sugebėjai? :scratch:  Ar visi sveiki likot? O geležys kaip?

vienas buvau masinoi.nukentejusiu nera.na kaskaip paviko :) su gelezim bandisiu ka nors priburt jaigu paviks. Jai ne paviks tai jau is anksto galiu paskelbti kad JESKOSIU GR Y60 DVIDURIO kebula.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 211
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Didziausias dekui nuo Navaros ekipazo !!!!!! Uz sturmanes ivertinima ,atskiras dekui nuo manes vairuotojo kad ja ivertinote :-) . Liko ji suzaveta ir jau net kesinasi i mano masina , jau kitose varzybose nori dalyvauti pati su merginu buriu :-) viskas baisiausia patiko -maistas , alus ir patiko nors net neparagavau :-D sestadienio tusas buvo nerealus . Taskai buvo sunkus bet paimami ir idomus. Nuotaikos buvo super tiek musu ekipaze tiek aplinkiniu . Atskiras dekui samuraikos ekipazui uz paskolinta hig-lift ir trapa. Beja ir neabejinga land cruiseriui kuris taip paskolino donkrata bet liko nenaudotas , jiem taip pat aciu!! Netektys buvo pvz kaip galinis pamperis liko priristas prie NP t-34 raudono :-D ratas kiauras su lyg trim pirstais skilute :-) Grizom laimingi bet pavarge , emociskai pailseja :-) Darkarta didelis aciu organizatoriam kad netingit suorganizuoti toki rengini !!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas buvau masinoi.nukentejusiu nera.na kaskaip paviko :) su gelezim bandisiu ka nors priburt jaigu paviks. Jai ne paviks tai jau is anksto galiu paskelbti kad JESKOSIU GR Y60 DVIDURIO kebula.

Pas mane voliojasi Y60 dviduris kebulas, bet papuvusios arkos. Uzlek kada - paziuresi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.