Pereiti prie turinio

jeep xj 4.0 automato garsai


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

na negaliu kai nera pilnai tvarkinga...

prieš keles dienas (prieš tai ilgai nevažinėta) sustojus ant P ir išlipus girdisi toks dažnas "tik,tik,tik..." galvojau taip gal kas tabaluojasi, palindau nieko neradau, girdisi lyg iš automato dėžės, isedus i mašina ir junginejant ant D R garsas tai dinksta tai vel atsiranda, važuojant palengva(kol duslintuvas nekaukia) taip pat nežymiai girdisi, bet kažkaip nepastoviai... tikrinau tepalo lygi, normalus... kas čia bus gal kas minčių turite? kitas gal nekreiptu demesio bet aš negaliu,nepatinka:-(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po ideja tai turetu but is variklio garsas... rusu forume xj specai rekomenduoja nekreipt demesio, nes tikses ilgai ir nuobodziai... uzmetus gazo lengvai, garsas dingsta? pas mane tik ant laisvu apsuku tiksi... prilietus gaza dingsta

na nemanau kad iš variklio, kadangi perjunginėjant svirtį garsas reguoja i perjunginėjimą

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ne dezes mechanineje dalyje tai faktas... gidraulika dezeje tikset ne gali... be to viskas kas dezeje iskart keicia dazni ir garsa keiciant apsukas... 
gali but but pusle, nors pusle irgi nuo apsuku keicia dazni tiksejimo... gal koks sudukas atsileides ir tikset...

reikia viska perciupinet po apacia, visas apsaugas, kronsteinus... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasuki po biski ir pasiverzi po viena..

Bet nemanau kad jie bus atsileide, kiek ardziau nei pas viena lengvai neatsisuko, kazkas kito yra greiciausia dezeje.

 

Su pusle man buvo reikalu. Baigesi dujos, vaziojant benzu pasirode, kad siurbliukas pasiles nebekelia slegio ir masina uzgeso. Atsalus uzsikure ir pradejo kalt :) Garsas kaip indeklu, o pasirodo pusles varztai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nei juoktis nei verkti...

gryžau namo, pakuriau jeep nekalena viskas ok, pašilo iki dujų, nieko...

išlekiau max 1km atidarau lanaga, girdisi kalena, nuo greičio nekinta, tik jau sunkiau ižgirsti spaudžiant gazo pedala, šiek tiek spustelėjau bet ne iki pedalo spaudimo ribos, kalena...

parlekiau iki kiemo, kalena, metnt iš P i kitas pavaras metimo metu dingsta kelenimas, atidariau kapota, kalena grynai apačioje, gazuoju tiesiai nuo troso, kalena, atsinešiau čiužinį palysti po apačia, nu galvoju dar pagazuosiu su pykčiu iki ribotuvo, ir ka galvojat, nutilo,pagazavau švelniau, tyla... isedau pajunginėjau pavaras tyla, pavažiavau kieme 10metrų i priekį,atgal...tyla...vtf???

 

pamiršau paminėti kartą perjungus iš P i D dinksejimas kurkas retesnis ir silpnesnis buvo.

Redagavo aarwiss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis delto siulyciau nusiimti dangteli ir  apziuret smagrati. Buna ir toks nemalonus dalykas, kaip itrukes smagratis...

kaip suprantu kalbama apie šitą dangtelį?

befotkindamas pastebėjau viršuja antifryzo likučius ar čia beplaunant apsitaške ar čia kaip jis atsirado?

kaip ta smagrati pasukti reikia, nes kiek ikertu visus varstelius daveržiant reikia pasukti?

nelabai aš čia susigaudau...

post-10219-0-48181200-1462211207_thumb.jpg

post-10219-0-33741000-1462211237_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur leidzia, o jei niekur nesimato tada per probke galvoje gale motoro ir nubega apacion butent i sita vieta...

Atsuki varztelius, istrauki dangteli, pradedi verzti. Smagraty prasuki uzmetes rakta ant pagrindinio veleno skyvuko esancio varzto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po ideja tai turetu but is variklio garsas... rusu forume xj specai rekomenduoja nekreipt demesio, nes tikses ilgai ir nuobodziai... uzmetus gazo lengvai, garsas dingsta? pas mane tik ant laisvu apsuku tiksi... prilietus gaza dingsta

Gal galima apie tai plačiau, bo pas mane tikrai iš variklio tas kalimas, ir kala jau seniai bet niekas negali pasakyti kas kala.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.