Pereiti prie turinio

jeep xj 4.0 automato garsai


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

Gal šiek tiek primena dyzeli, bet kai apsyla tai labai silpnas garsas, netgi kai kuriuose servisuose sako " ko tu ieskai shiknoi smegenų" bet kalenimas tai islieka, ir taip jau daugiau nei pusmetį.

nu pas mane tas pats. saltas garsiau, karstas silpnai, kartais ir visai nesigirdi.... bet nipamienta ar taip buvo is kart kai isigijau, ar kai tepalus pakeiciau... bet kyla baisus itarimas, kad po tepalu keitimo po kazkurio laiko atsirado... gal klaida padariau kad 5w30 supyliau... tufoilo kokio inpirdolint reik dabar :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi ant salto barska, kai prasyla beveik nesigirdi. Ten hidrokompensatoriai barska.

Is tepalu esu apsistojes ant Elf 5w30 sintetikos, kazkaip su juo tyliausiai dirba, ir kaina maximoj per akcijas nebloga :)

O va pvz garsiai dirbo su Petro-canada 5w30, Mobil 5w40.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi ant salto barska, kai prasyla beveik nesigirdi. Ten hidrokompensatoriai barska.

Is tepalu esu apsistojes ant Elf 5w30 sintetikos, kazkaip su juo tyliausiai dirba, ir kaina maximoj per akcijas nebloga :)

O va pvz garsiai dirbo su Petro-canada 5w30, Mobil 5w40.

Man gražiausiai dirba su 10W-40 maximos, niekad kitokių nepyliau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pravažuota apie 60km buvo vėl atsirades ciksėjimas bet po to vėl dingo, net irašyti nesusizgribau... atidares dangteli smagračio nieko neižvelgiau, nėi vienas varžtelis nebuvo laisvas, niekas neskilę,dantys nepadilę.

kaip ir minėjo JuozasG nereikėjo sukioti kažkaip ipatingai, tiesiog pastačius ant N beveržiant pats pasisuko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau kaip ten jums taip lengvai viskas prasisuka raktu.. Kiek ardziau nei vienas pusles varztais smagratis nepasisuka, bent jau atsukinejant..

Gal verziat kazkiek ir pasuksi, bet tikrai lengviau esant po auto, 19 rakteliu prasukt truputy uz skyvo.

Na netame esme, kaip ir sakiau jokie ten varztai niekur nekliuvo.

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...

Pas mane ir kala ir taip pat perjunginejan i d ar r garsas dingsta,palindus girdisi is dezes,davus apsuku iki 1000 garsas dingsta,ant laisvu atrodo kad kas plaktukais kauksi kibire su tepalu,man atrodo jei butu motoras tai nuo apsuku garsas tik didetu...bandisim ziuret tuos smagracio varztus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.