Pereiti prie turinio

JGC WJ Priekiniai žibintai


FonZero

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos.

Kaip jums jūsų WJ'u trumposios šviesos? Kiek teko turėti- važiuoti,tai naktį standartiniai žibintai nu tiesiog tragiškai šviečia. Ypač palyginus su pvz A6 C6 bixenonais...

Klausimas būtų toks - Gal esate ką nors dare - tobuline WJ žibintus kad geriau šviestų?

Nes tokių lempučių kaip HB4A nėra "pagerintu" ale NightBraker ar pan...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 152
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Pas mane tarkim chromuotas visas vidus bet sviecia tai palyginus kaip ir visi amerikieciai- tragiskai.

Tarkim praeitam WJ tai buvau padares toki moda. Sudejau lesius tokius :

http://www.aliexpress.com/item/2-5-inch-Auto-Mini-Bi-xenon-For-HID-Projector-Lens-Shrouds-Kit-Angle-DEVIL-Halo/32481621586.html?spm=2114.13010208.99999999.280.NnuVjO

Ir sudejes Xenonus.Bet dabar kai xenonus ir visokius ledus uzriso stipriai tai galvoju vel ta pati daryti ir sudeti kokius NightBraker'ius...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasimatuokit voltus tiesiai ant lemputės ir po to ant generatoriaus, jei yra skirtumas, dėkit rėles ir minusą kuo storesnį kuo arčiau kėbulo

Zinoma imanomas variantas,bet manau ne cia problema. Kiek teke susidurti su amerikietiskais zibintais tai pas visus sviecia prastai del konstrukcijos pacios.

Manau kad vel uzsisakinesiu lesius ir bandysiu su kokias NightBraker ar pan...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai kaip tik kazkaip visada atrode, kad maniskis grandas labai neblogai sviecia :D. Tiesa, buvo momentas, kai prastokai apsviesdavo, bet buvo lempos nusikrate, pareguliavo servise ir viskas ok, bent man tikrai uztenka. Tiesa, nelygiu keliu vaziuodamas daznai megstu isijungti priesrukinius, tai tie faceliftiniai tikrai labai gerai sviecia, o jei dar ir ilgas isijungiu, tai is viso kaip diena matomumas. Gal pas jus lempos labai apsitryne, jei taip, tai nusveiskit laka su svelniu svitriniu ir vandeniu (laka reikia pilnai pasalinti nuo lempos) ir perlakuokit svieziai. Taip pat, kaip ir isitikinau pas save, tinkamas sureguliavimas irgi labai daug duoda - kokie 6-7 eurai, 10 minuciu servise ir vaziavimo kokybe visai kita. Tiesa, lemputes irgi buna labai ivairios kokybes. Atrodo isoriskai panasiai, bet sviecia visai kitaip. Buvau nusipirkes eolte kazkoki slamsta, tai ne tik, kad nesviete nei velnio, bet ir perdege labai greitai. Paskui isidejau atgal viena originalia, kita pirkta is usko (kainavo pakankamai brangiai), jau daugiau kaip pusantru metu jokiu problemu nebeturiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lempos kaip naujos.Ir is vidaus svarios ir is isores poliruotos. Na kad grando lempos kazkam gerai sviestu tai tik va is kolegos Rytisss katik isgirdau :D O siaip tai net ilgos pas granda sviecia panasiai kaip mano Audi A6 trumpos  :salut:  O ir sureguliuotos tikrai gerai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lempos kaip naujos.Ir is vidaus svarios ir is isores poliruotos. Na kad grando lempos kazkam gerai sviestu tai tik va is kolegos Rytisss katik isgirdau :D O siaip tai net ilgos pas granda sviecia panasiai kaip mano Audi A6 trumpos  :salut:  O ir sureguliuotos tikrai gerai...

tikrai taip. faros  nupaliruotos  ir   nekuo gero vistiek  ka  tie presrukiniai  nekuo neduoda tik prie masinos apsviecia apacia ir sonus   nezinau kaip ten pas Rytisss juos gerai svecia  ........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kaip matau kas su kuo lygina ta sviesu geruma.Kad pas C5 daznai sviesos blogai sviecia tai zinau,bet pas C6 FL bixenon tai kolkas geriausiai sviecia is visu ciupinetu masinu.Taigi man asmeniskai grandas sviecia labai silpnai...Ir kiek asmeniskai zmoniu pazystu kas vazineja (-jo) su grandais tai absoliuti dauguma vieningos nuomones- sviecia blogai...
Galima statytis LED bar'a,bet su juo mieste nepavazinesi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau, teko tikrai nemazai automobiliu vartoti ir negaleciau pasakyti, kad grandas sviecia blogai. Eisku, jei kas iprates su xenonais vazinetis, tai persedus i automobili su paprastais halogenais, sviesos bus mazai, bet is patirties galiu pasakyti, kad visu automobiliu su skaidriais faru sitklais apsvietimas daugiau maziau vienodas. Prasciiau sviesdavo tu automobiliu faros, kuriu stiklai budavo sklaidantys sviesa. Prasciausiai kiek esu bandes, tai ant pirmo zigulio su paprastom ne halogeninem lempom ir ant trecio golfo priesrukines faros buvo visiskas nesusipratimas, nes nebudavo jokio efekto  priesrukiniai ijungti ar ne. O grandas visai padoriai sviecia. O jei susideje taivanio gamybos visokias tiuningines tonuotas ar chromuotas faras,  tai ko jus norit? Su kai kuriom taivanio gamybos net apziuros nepraleidzia del netolygaus sviesos srauto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bent jau as kalbu apie normalias standartines originalias chromuotas faras.Ir nenublukusias,ne uzsinesusias.Nesakau kad blogiausiai sviecia,maciau ir blogiau sviecianciu :D

Bet esme tame kad bent jau manes tikrai netenkina grando apsvietimas.Mieste dar dar,na bet jei naktis ir uzmiestis ir neduok dieve dar lyja ar dulksna....tada jau tikrai neduok tu dieve ant trumpu...
Turiu toki rariteta kaip Audi 90 Quattro 1985m ir palyginus zymiai geriau sviecia nei grandas....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi prasokai buvo. Tai sudejau xenonus ir vazineju. Jau greit metai bus. Buvo sustabde ir pamate kad ideti. Bet sako mieste tu vazinek drasiai. O vat rajoniniam sake gali uzplaukt ir atimt tech. Aisku rizikuoju bet bent matau peskas salikelej.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apsvarstes visus galimus variantus visgi linkstu vel link lesiu statymo i originalias lempas.Ir pigesnis,ir legalus variantas gaunasi.
Nes svietimo pokytis su anuo WJ'u tai gavosi kaip diena ir naktis.Aisku ten buvau xenonus sukises,bet manau kad koks NightBraker nebus labai jau blogiau... :scratch:  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.