Pereiti prie turinio

reikia patarimo Land rover renz rover.


gimantas

Rekomenduojami pranešimai

Mano vienas geras draugas turejo,metus laiko,byrejo viskas kas tik galejo byreti su 31 padangom.Pradedant pakaba ant oro pagalviu ( kelis kartus byrejo ),radiatorius buvo 2 kartus trukes,paletintojas uzstrigo nebeatsijunge.2,5 bimbalo variklis,nesikurdavo,karkindavo,keite plundzeri ir vel tas pats.Lipimo jokio,lauzas o ne dzipas.Jo buvo mechanika.

Zinau dar viena zmogu is Kuliu,turi automata,vargsta taip pat ir sako,kad zymiai geriau mechanika.2 zmones zinau,abudu vargo stipriai.Bekelej su 35 subyretu i gabaliukus.

Salerkos paprastai vazinejant mechanika rydavo 15 litru,automatas turetu dar daugiau.

Tas su automatu ar tai deze,ar razdatke tikrai keite,buvo subyrejus,dabar tiksliai nepamenu.

Ne viena karta su juo varem sernu serti arba paofroudinti.Kelis kartus esu ant sniuro partempes.

Visiski lauzai,byrejo atrodo nuo nieko.

Redagavo gargzdai dzipai
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su range rover 2.5 mechanika 97 vazineju 7 ar 8 metus. Per ta laika is didesniu gedimu tai kuro siurblio plunzeris, purkstukas su laidu,siurbliukas bake. Ne toks jis blogas kaip kai kurie raso. Aisku buvo ir smulkesnio remonto pvz. kardano kryzkes, stabilizatoriaus traukutes, vairo taukes, priekines oro pagalves. Kaip 18 metu auto manau kad tai normalu. Padangos pas mane 265/75 r16 MT 32" (kolkas viskas normaliai laiko). Didesniu i standarta neikisi. Jei nori didesniu ziurek tada benza, dyzelis 2.5 nepaves.

Ir vaziuoja jis ne tik asfaltu visai neblogai jauciasi ir bekelej.Kartais sudalyvauju ir kokaim rengini.

Kuro jei veitoj vazineju 5km i viena puse 5 atgal 14 litru simtui reik turet, bet jei tolau kur pavaziuot 10-11. Sia vasara vaziavau i aukstuosius tatrus aktyviai paatostogaut tai i 9 litrus tilpau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

vairuoju jau 4 metus tik vienu dalyku nepatenkintas , siurbliu, bet visa kita gerai, pas mane automatas tai negaliu atsidziaukt ,gedimai buvo tik  einamos detales , kolkas nieko rimto. bet va su siubliu tai vargas prie to pacio paklausiu kaip nusipirkt padorios bukles siurbli ? :scratch:

galiu padeti klausimais del siurblio 8676438I3 arba i az

Redagavo Xraidas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vienas geras draugas turejo,metus laiko,byrejo viskas kas tik galejo byreti su 31 padangom.Pradedant pakaba ant oro pagalviu ( kelis kartus byrejo ),radiatorius buvo 2 kartus trukes,paletintojas uzstrigo nebeatsijunge.2,5 bimbalo variklis,nesikurdavo,karkindavo,keite plundzeri ir vel tas pats.Lipimo jokio,lauzas o ne dzipas.Jo buvo mechanika.

Zinau dar viena zmogu is Kuliu,turi automata,vargsta taip pat ir sako,kad zymiai geriau mechanika.2 zmones zinau,abudu vargo stipriai.Bekelej su 35 subyretu i gabaliukus.

Salerkos paprastai vazinejant mechanika rydavo 15 litru,automatas turetu dar daugiau.

Tas su automatu ar tai deze,ar razdatke tikrai keite,buvo subyrejus,dabar tiksliai nepamenu.

Ne viena karta su juo varem sernu serti arba paofroudinti.Kelis kartus esu ant sniuro partempes.

Visiski lauzai,byrejo atrodo nuo nieko.

Teisingai , kai nuperki dap.sta auto , tai jis ir byra visikai. tas pas liecia ir audi ir bmv ir mb , aplamai visus ,   Dantu nevalyk , nepriziurek tai ir jie byres kaip zirniai is kiauro maiso . 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai , kai nuperki dap.sta auto , tai jis ir byra visikai. tas pas liecia ir audi ir bmv ir mb , aplamai visus ,   Dantu nevalyk , nepriziurek tai ir jie byres kaip zirniai is kiauro maiso . 

Isvaziuok su savo Roveriu i pora pakatuskiu,suprasi apie ka sneku.Keliais vaziuojant biski dar atlaiko.Visur placiai aprasoma ( ir realybeje zinoma ),kad jie yra skysti dzipai ir turi labai daug sisteminiu problemu.O Zaporozieciu fanui Zapas pati geriausia masina ir viskas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kolektyvas.jei nesunku parasykit savo pamastymus apie range rover p38a kebula..domina tik bendzas 4 ir 4.6..cia kiek ziurejau neradau nieko apie bendza..toks jausmas jog jie net nebuvo gaminami..sory temos autoriu uz isiterpima i jo tema..tiesiog nenorejau naujos temos kurt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.