Pereiti prie turinio

litriniai suzukiai


Mendis

Rekomenduojami pranešimai

B1 kategorijai nesvarbu darbinis turis , svarbu svoris butu iki 550kg.lietuvoj nelabai imanoma rasti masineliu visiskai atitinkanciu B1 , paciu maziausiu svoris ir tai prasideda nuo 600kg. protingai vazinejant , galima su B1 ir su normalia masina vazinet.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad pagal viska tai litrazas ne didesnis kaip 1l ir svoris 550kg... Kiek skaitinejau tu kurie vazineja, tai svoris nesvarbus, svarbesnis litrazas yra... Ir aplamai sako tipo svarbu mazas auto ir tiek...

 

O vazineti su normalia masina ir b1 tai tas pats kas be teisiu :x

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su policija reikia bendrauti su šypsena veide .... :D

 

Papratstai stabdo, kai pažeidi KET. Arba kai būna reidas ir stabdo beveik visus iš eilės. Bet maža tikimybė, kad prikibs dėl B1, JEI VAŽIUOJI TVARKINGAI.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk Acura MDX 3500cm virs 2000kg... Per metus niekas nesustabde :D

Girtas veziau girtus, tai prie kiosku(aukoholiu prekiauja) sutojom per naujus... Tai privaziavo kelios masinos policaju su autobusiuku ir lengvojom... Paklausinejo kaip sekasi, tipo paaiskinau kad chebra girtus vezu(tie ant koju nestovejo, blevyzgojo...) as irgi koki litra susivertes buvau(bet ant koju stovejau)... Paieskojau draudimo kartu su pareigunu automobilyje(nes negalejau rasti, nors zinojau kad yra) veliau radom... Palinkejo gero kelio, as nauju metu... :D

Taigi su Acura ir be teisiu, ir girtam galima vazineti...Jokiu Suzukiu nereik :D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk Acura MDX 3500cm virs 2000kg... Per metus niekas nesustabde :D

Girtas veziau girtus, tai prie kiosku(aukoholiu prekiauja) sutojom per naujus... Tai privaziavo kelios masinos policaju su autobusiuku ir lengvojom... Paklausinejo kaip sekasi, tipo paaiskinau kad chebra girtus vezu(tie ant koju nestovejo, blevyzgojo...) as irgi koki litra susivertes buvau(bet ant koju stovejau)... Paieskojau draudimo kartu su pareigunu automobilyje(nes negalejau rasti, nors zinojau kad yra) veliau radom... Palinkejo gero kelio, as nauju metu... :D

Taigi su Acura ir be teisiu, ir girtam galima vazineti...Jokiu Suzukiu nereik :D:D:D

 

STOP KARUI KELIUOSE

 

NEVAIRUOK IŠGĖRĘS

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip niekada nebus... :evil:

Visu pirma isgeres vairuoju labai gerai, kaip matai net policajai nesupranta kad isgeres... Tai ne vienetinis atvejis, tai mano standartas. Kuris buvo zinomas dar is jaunu-kvailu laiku... Kai musu chebra gerdavo, vairuodvau visada as. Gerdavau kaip visi...

Isgeres as atvirksciai nei visi vaziuoju ramiau,atsargiau. Kai sustabdo elgiuosi kaip blaivas, del to esu ne viena karta susilazines ir laimejes... Kai tik isgerdavau is kart legdavo nuotykiu ieskoti,mergu... Tai budavo pastoviai, o avarijos nei vienos... Vazinejau net luzes daznai, visiskoje komoje. Pasakodavo veliau kaip ir kas buvo, nes as luzes budavau, bet vairuodavau nepriekaistingai...

Veliau viena karta kai buvau luzes neisemiau posukio, nes mergina ant kaklo is galo uzsikabino... Nuo to laiko gerdamas nevazineju... Tik isgeres, kai tikrai jauciu kad jokios itakos neturi kartais leidziu iki namu davaziuoti...

Taigi as prie juodos neigiamos statistikos neprisidedu, ir prisidet neprisidesiu... Nebent i mane kazkas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

whahaha :D Nu su 7 klases bmw irgi turetu nestabdyti :D

 

Bet visgi gal geriau klausyti istatymu yra :)

Mendi tu teisus icon_exclaim.gif Linkiu ir toliau tu tiesu laikytis, ir nesinaudoti draugu-policininku lengvatomis jei tokiu turi ar dar turesi :idea:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.