Pereiti prie turinio

aferos parduodant transporto priemonę


alga

Rekomenduojami pranešimai

Vien žo parašė man kažkoks atseit iš Austrijos, nori pirkti mocą. Paprašė detaliai nupasakoti būklę - nu surašiau viską. Atrašė ok viskas tinka, dabar jis iškart sumokėtų į mano PayPal sąskaitą nes jam taip pigiausia patogiausia, aš jam turiu susiūsti visokius ten duomenis na ir pan. Mavric Nusret pasivadinęs jisai.

WTF čia mali galvoju, prisimenu Motomanuose jau aprašytos tokios istorijos, tik dabar ten forumas užlinkęs neprisijungiu.

Dabar galvoju kaip čia tą "pirkėją" smagiau padūrinus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Čia paskaityk, gal rasi teisingų minčių :)

 http://www.delfi.lt/pilietis/naujienos/neitiketina-istorija-nigerijos-sukcius-apgavo-taip-kad-sie-pradejo-keiktis.d?id=68612648

 

 Žinom mes juos, užtenka dalį jų atsiųsto teksto nukopint ir per paiešką paleist, iškart atsiranda masė sutapimų :rolleyes:

Redagavo valdas-76
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar kai gausi " mokejima", turi gaut normalu patvirtinimo laishka i registruota paypal elektronini nuo paypal. gali but, kad tau tiesiog pirkejas atsius panashu laishkeli, o pinigu saskaitoje nebus. jeigu taip ir atsitiks- tu gali parashyt tiesiai i paypal. 12 valandu begyje turetum gaut atsakyma, ar tai afera ar viskas ok. buvau ir as kelis tokius "pirkejus" apturejes. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va jo rašliava.

 

I'm satisfied with the price & condition. I am buying it internationally to Austria and i would pay you through PayPal into your PayPal account directly as it is the fastest & easiest way for me to make payment at this moment, do not worry about paypal charges as i would be paying for it & about the transportation, i shall arrange for a transport agent to come to your home directly for the pickup after you have gotten your money.

 

 

So if you accept this transaction, you should send me your info requested below if you have an account already with paypal or you may send me a PayPal Money Request:-

 

 

PayPal E-Mail Address: 

 

Full Name: 

 

Total Price: 

 

 

But if you don't have an account with PayPal just login to (www.paypal.com) and register with them. When you are done with the registration send me the email used for the registration with PayPal so i can pay into your paypal account immediately and then we can arrange for my transport agent to come for the pick up, after you would have received your money. I will need your home address & telephone number for the pick up to be arranged. 

 

 

 

i expect your reply soon :)

 

Mavric.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprantu iš PayPal tinklapio, mokėtojui tikrai nereikalingas email, su kuriuo aš prisiregistruoju į paypal. Jis turėtų gauti laišką iš PayPal.

O šitas užsimanė...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprantu iš PayPal tinklapio, mokėtojui tikrai nereikalingas email, su kuriuo aš prisiregistruoju į paypal. Jis turėtų gauti laišką iš PayPal.

O šitas užsimanė...

Paypal reikalingas butent el pastas. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik žiūrėk ,kad po to,kai išsiveš moca ,is paypal pinigai neiskeliautu atgal pas jį.Pareikš kad neissiuntei jam prekes,arba ji jam nepatinka ir tiek.UK dabar toks sukčiavimas su situom reikalu: parašo kad jam tinka ir patinka preke,jis pasiruošęs sumokėti ,atsiųs agentą paimti auto.Kai jau veiksmas užsisuka ,tas dar paprašo ,kad tipo gal tu gali agentui sumokėti uz pervežima grynais ,o as tau tuos pinigus permesiu per paypal.Perveda pinigus uz preke,uz pervežima,atvaro "agentas",tu jam atiduodi auto ar moca,dar įdedi pinigu kelionei.Po keliu dienų pastebi kad nebėr pinigu paypale,nes "pirkėjas " atidarė disputa kad negavo prekes.Paypalas sulaiko saibas ir grazina atgal.Nemanyk, kad jei tu persivesi tuos pinigus i savo sąskaita ,būsi saugus.Atsidarant paypal sąskaita turėsi pateikti 1 kreditines kortos duomenis, nuo kurios,jeigu kas,jie nuskaiciuos tuos pinigus neginco tvarka. Neseniai pardavinejau automobilį ,tai užkniso aferistai su tais pasiūlymais juodai,atsibodo n..ui siuntinėt.Vienam parašiau - "pervesk pinigus tiesiai i mano sąskaita ir siųsk nors desimt agentu".Noras pirkt prapuolė :))

Redagavo aidasdav
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tęsinys.

Parprašius bankinio pavedimo arba grynų atsiimant atrašo, kad jis neturi elektroninės bankininkystės ir negali patekti į banką dėl savo darbo pobūdžio. Bet turi sąskaitą banke, susietą su PayPal. O jo transportininkas nevažiuoja kol neapmokėta už patį krovinį ir pervežimo paslaugas, ir transportininkas neužsiima piniginiais atsiskaitymais :)

Žodžiu registruokis PayPal ir duok duomenis.

 

Nu viskas čia aišku.

 

Parašiau kad duotų transportininkų pavadinimą ir kontaktus. Patampysim gumą...

 

 

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprašius transportininkų kontaktų pirkėjas dingo. Nu gal užsiėmęs žmogus... :)

 

BET - atsirado dar vienas :). philipsthoave95@gmail.com

 

Abu rado skelbimą Skelbiu.lt.

 

Parašiau kad dar turiu mocą bet dabar keliauju su juo ir nesu namie.

Redagavo alga
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tas pats pries pusmeti buvo,tik pirkėjas buvo išvykęs į  Usa,jo draugelis Latvijoj, tai parasiau kad siustų pinigus savo draugeliui o kai jis atvaziuos noriu tik grynuju,keleta kartu rase,itikinejo,galu gale dingo.Idomu kad jis atsirado tik idejus skelbima i Latviu ir Vokieciu saitus.

Dar skambinejo is Londono,kazkokios finansu ar tai lizingo ar tai dar kazkokios imones siule kazkoki bizni,bet kadangi jau buvo uzknise tai net neklausiau ka siulo, pasiunciau toliau,vel skambino ir vel pasiunciau ir t.t. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tų biznių milijardinių man čia kasdien į paštą prisiunčia. Trinu. Ir skambina retsykiais visokie neaiškių šalių numeriai, investuoti siūlo :)

 

Šitas rašo kad iš Skelbiu.lt, čia turbūt su visais parduodamais daiktais bando prasisukti. Atrašiau jam iš lievo emailo, turbūt susigaudė, nutilo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tų biznių milijardinių man čia kasdien į paštą prisiunčia. Trinu. Ir skambina retsykiais visokie neaiškių šalių numeriai, investuoti siūlo :)

 

Šitas rašo kad iš Skelbiu.lt, čia turbūt su visais parduodamais daiktais bando prasisukti. Atrašiau jam iš lievo emailo, turbūt susigaudė, nutilo.

jo, dbr pamenu,ir man tie "londonieciai" investuot kazkur siule,o apie spama net nekalbu,trinu neskaites ;) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būti paprasta,kad vyrukai turi paypale pinigų ir jais nori atsiskaityti.O tu niekuo nerizikuoji duodamas savo paypal el.adresą,gausi į jį pinigus,po trijų darbo dienų pinigai automatiškai atsiras tavo banko kortelėje,kortelė betkokia viza tinka.Savo banke ,gavęs pinigus persivedi pinigus į kitą sąskaitą ir niekas nieko nenurašys.Mocui išrašai pirkimo pardavimo sutartį,išsiunti,pirkėjas pasirašo,vežėjas atsiveža sutartį su originaliu parašu ir pasiima daiktą.

 

 Na nebūk naivus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.