Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, Visi :)

Šiandien truputėlį ofroudinau. Porą stačių įkalnių, nuokalnių, balutė, upelis , pelkutė, miško keliukai... Vienu žodžiu, eilinės  Pabrado trasos, tik be pomidorų :)

Išvažiavau į asfaltą ir spūstelėjau , šimtas dvidešimt trumpą atkarpėlę. Auto pradėjo linguoti į šonus , kaip šuo uodegą vizginti pradėjo.

Norėčiau , Jūsų , paklausti:

Čia stabilizatoriai juokauja ar priekis su galu nesusisišneka, prie didesnio greičio ar kelias taip fūrų išvažinėtas, kad supuklės gaunasi :)  ?

Važiuojant mažesniu greičiu , vizginimas dingsta ir dingsta dar tuo metu , kai stabdį truputį spūsteli, kai viršyja tą greitį .

Padangos žieminės, mėsos daug, net labai, purvo ant ratų nebuvo, nes jis pakeliui kažkur pasibarstė. ?

O šiap , viskas tvarkoje, nustebino mane ši mašinytė, net ir labai.

Ten kur su MP I vargo vakarienė, čia net neįdomu keliais momentais pasidarė :) Ji lipa visur. Nepatikėjau, vienoje įkalnėje, gal pamenat iš Pabrado, kur labai jau reikia į viršų ilgai ir stačiai važiuot, čia su standartu ir žieminėm padangom, vienas pirštas nosyje, kitas vairą laiko... :) Lipa be vargo ir dar tris kartus ilgesnę trasą lipt galėtų.

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau ,Meri, ačiū :) ,

  vadinasi  patikrinimui pristatysiu į garažą :)

Prieš 2 mėnesius Vycka nelindo nieko tikrinti, nes skysčių tik atvažiavau pasikeist. Reiks dabar paprašyt, kad pažiūrėtų.

Aš šiaip , galvojau spontaniškai, gal priekis su galu prie tam tikro greičio nesusikalba. ? Lygtai remontuotas tiltas priekinis buvo, nors auto 169 000 tik pramynė ir daugiau stovėjo, forumietis Ernestukas iš Tauragės visą itoriją žino .

Bet aš labai žalias su tais TLC diferencialais, pas MP I tūpai: Imi  jungi habus , palėtintojas ir pirmyn. Asfalte paltėintoją atjungi ir habus atsuki .

Dėkui, Meri, reiks pas Romką į eilę užsirašyt :)

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežianu.. :/ . Bet kertant stabdžius , kai auto eina 120 , dingsta viskas. Vasara tas pats buvo autostradoje pirmose vėžiose ir kai išvažiuoji į 2 vėžę autostradoj, prie 140 tas pats buvo 3 momentus, dabar prisiminiau vakare namo važiuodamas, kad buvotoks atvejas  , bet kerti juvelyriškai per  stabdžius ir vėl nelinguoja.

O šiap viskas gerai , net ir labai .

Nes jeigu stabilizatoriai būtų chrenovy, tai pastoviai taip siūbuotų ? Pas MP I kai pažerdavau stabilikus , tai kaip sambo vakarėlyje sukdavausi.

Supratau, kad garažas kviečia mane :)

p.s.

95 nustebino  , nieko jai nereikia, tik akseleratorių spausti ir viskas, dar rankenas diferencialo kartais pajunginėt.

Pramankštinau arkliuką, Meri , ačiū už pakatuškę ;)

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal motizatoriai pasipylė, sunku pasakyti lingavimas lingavimui nelygus... šiaip tlc95 140 lekia kaip lengviji mažina ir vargo nemato ir niekas ten linguoti neturi, varyk pas meistrus ir ras bėdą, duodu 95 procentus kad ne stabilike bėda bus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal motizatoriai pasipylė, sunku pasakyti lingavimas lingavimui nelygus... šiaip tlc95 140 lekia kaip lengviji mažina ir vargo nemato ir niekas ten linguoti neturi, varyk pas meistrus ir ras bėdą, duodu 95 procentus kad ne stabilike bėda bus

Dėkui, Mode, pirmadienį lekiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip buvo su 70 ta , tik technikineje. Mane is ten isvare, nes visa kaip varske (taip specas sake), o as paemiau amortikus ir ruosiausi keisti , bet dasuto ratus patikrinti  33" . Radau po 0.7 atm... As technikineje sakiau , kad is ratu visa juda, o jis netikejo purte kokia 15 min "cia ji visa kaip varske , bet negaliu parodyti is kur dreba"  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip buvo su 70 ta , tik technikineje. Mane is ten isvare, nes visa kaip varske (taip specas sake), o as paemiau amortikus ir ruosiausi keisti , bet dasuto ratus patikrinti  33" . Radau po 0.7 atm... As technikineje sakiau , kad is ratu visa juda, o jis netikejo purte kokia 15 min "cia ji visa kaip varske , bet negaliu parodyti is kur dreba"  :)

Tai panašiai ir suradom. Meistrai sako, " neieškok čia subinėje kaulų, viskas gerai , nesikabinėk ir pūsk iš  čia "

Išvažiavau, galvoju varau patikrinsiu autostradoje už Gariūnų. Pūsk iki 140 ir tarp 130 - 140 panašiai pradėjo plaukioti. Bet ne pastoviai, o iš perėjimo iš 1 juostos į antrą ir atvirkščiai .

Apsisukau ir nieko nelaukęs į techninę apžiūrą, į Tuvlitą pas sunkvežimius   , kadangi pakeliui. Sumokėjau , bala nematė tuos 14,49 ar kiek ten eurų. Sakau statykit ant stendo iškarto, ieškosim kaulų šiknoj, aš pas jus tik dėl to . Sako man - viską patikrinai ? Aha sakau, bet plaukioja, nu tai sako tuoj ratus pripūsim ir bus gerai. :)

Pripūtė, pakankino, sako viskas yra gerai :)

Oru pataisė . :D

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Su tlc 95, lėkti 140,na man tai variklio gaila

kad tam varikliu nieko nevyksta, 3000 apsukų net nepasiekia , 5 šaiba ir eini , kaip su laineriu. Baloje apsukų amplitudė žymiai didesnė gaunasi. Prie greičio važiuoklė daugiau dirba, nei variklis ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir 160 normaliai eina :)

Tiek nebandžiau , bet mačiau , kad rezervo ji  turi. 5 pavara kažkokia pas juos mistinė, myžt.... ir eini ....... ir prie sėdynės spaudžia ir t.t. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

sveiki, gal kas susidure su tlc 90 vairo laisvumu? iki 90 lyg ir nieko, bet vaziuojant greiciau reikia truputi pagaudyt po kelia. pakaba nauja, vairo traukes naujos. kas gali buti? vairo kolonele (kuo nlb noreciau tiketi nes su nauja kolonele pravaziuota 26 tukst)? vairo kryzme? is padangu (285/75-r16 ant berods 7 coliu ratlankiu) ? ka dar kaltinti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visgi pradėčiau nuo suvedimo, po to vairo kolonėlėlę pasitikrinčiau, nes žodis "nauja" Lietuvoje gali reikšti: restauruota, gera dėvėta, na ir nauja tik paskutinėje vietoje. Šiaip oro gal trūksta padangose ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

suvedimas padarytas pries 2 sav po poliuretano ivoriu montavimo, pasidare idealiai. padangose apie 2,5 atm, o kolonele tai man dejo kaisiadoryse kur lankus dare, tai sake 400 eur ir dedu nauja (senoji stiprokai bego), tai as labai ir nesigilinau, pradziai lyg ir viskas normaliai buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.