Pereiti prie turinio

Parduodamas NP GR61


aMariux

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

gal ka sudomins:

http://auto.plius.lt/skelbimai/nissan-patrol-2-8-l-visureigis-1999-dyzelinas-4293344.html?mano_skelbimas=1

 

Per paskutinius 2 metus isvaziuota buvo 2 kartus, atsibodo/pasidare gaila laikyt ir leist rudyt...

 

Siam sezonui buvau rimtai nusiteikes vaziuot: pakeistos spyruokles, habai, visos poliuretanines ivores (visos dalys pirktos naujos is 4x4safari.lt), tepalai (variklis, deze, tiltai, razdatke), atboinikai. Pries pora metu perrinkti tiltai, oboliuose pakeisti visi guoliai ir salnikai - nuo to laiko vaziuota 2 kartus.

 

Visa kita daugmaz surasyta skelbime.

 

Trukumai:

reikia tvarkyt razdatke - sujungus 4 ratus, pajudant is vietos susukus vaira traska.

reikia issukt nulauzta keramikine pakaitinimo zvake (saltu metu laiku uzkurus salta varikli nedadirba cilindras kol prasidirba - siltu oru viskas OK)

nerodo apsuku - kompas atjungtas, kadangi buvo pastatytas mechaninis kuro siurblys nuo NP 60. Padaroma.

spidometras nuo anglo (pati masina - Olandiska) - spidometras neveike atsivarius masina i Lietuva, tuo metu gavau tik nuo anglo. Galima permest spidometra is europiecio donoro.

kebulo bukle - ilenkimai, nubraukimai ir pan.

 

Dar turiu donora toki pati - razdatkes bukle pas donora nezinoma.

 

Kaip ir rasiau auksciau - parduodu nes gaila, kad stovi, plius mintyse kirba planas darytis greita/lengva rally raid masina, pagrinde 4x4perimetrui...

 

Konstruktyvia kritika del kainos priimu, konstruktyvios derybos - pageidautina per PM.

 

LT neregistruotas, technikine ir registravima galiu sutvarkyt, nors man to niekada neprireike...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skirtumo tau nepasakysiu, bet jau ne pirmas atvejis kai su parduodama mašina / motociklu važiuojama "prasilekti na posledok" ir gaunasi kaip gaunasi

O ei taip gaunasi su neparduodama? Norejau pasakyt tik kad cia tik poziurio reikalas.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.