Pereiti prie turinio

,,Salako raistas 2015,,


Rekomenduojami pranešimai

Na gal nereikia taip grieztai,kitais metais ir jie greiciausia bus su visais reikalingais padargais ant visureigio :)

Bandom kurti standartu klase,kuriai butu panaudoti esami openo,turizmo taskai,turetu gautis gerai. tasku tikrai daug,tikrai bus is ko rinktis,bus kalnu,ir pakalniu,tikrai ne visiems reiks gerviu,ir dideliu ratu. Susirinkus bent 10 dalyviu bus pradeti gaminti apdovanojimai standartu klasei.Bandom registruotis i az.matysis kaip ten kas gausis.

Redagavo Pakusa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 814
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

PAKUŠA, leiskite išsakyti savo asmeninę ir subjektyvią nuomonę:

 

Nedarykite atskiros "parketinių visureigių" klasės.

Geriau įveskit kokią taisyklę "sulyginti" ekipažus skaičiuojant rezultatus, pavyzdžiui:

"Visureigiams, kurių rato skersmuo mažiau kaip 30 colių, paimtų taškų skaičius dauginamas iš koeficiento 1,5"

"Visureigiams, kurie turi stacionarią gervę, paimtų taškų skaičius dauginamas iš koeficiento 0,833" :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PAKUŠA, leiskite išsakyti savo asmeninę ir subjektyvią nuomonę:

 

Nedarykite atskiros "parketinių visureigių" klasės.

Geriau įveskit kokią taisyklę "sulyginti" ekipažus skaičiuojant rezultatus, pavyzdžiui:

"Visureigiams, kurių rato skersmuo mažiau kaip 30 colių, paimtų taškų skaičius dauginamas iš koeficiento 1,5"

"Visureigiams, kurie turi stacionarią gervę, paimtų taškų skaičius dauginamas iš koeficiento 0,833" :)

Man atrodo su ratais <30 ir be gerves i salaka gali vaziuot tik naujokai, o tie kas jau dalyvave, tai supranta, kad su tokia technika salake veikt tikrai nebus ka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo su ratais <30 ir be gerves i salaka gali vaziuot tik naujokai, o tie kas jau dalyvave, tai supranta, kad su tokia technika salake veikt tikrai nebus ka

Na va prasideda gazdinimai,dalyviu atbaidimas.O man atrodo kad ,,dammnit,, bijo konkurencijos :D  :D

P,S,Salake visi dalyviai tures reikalu,ir ka veikti,pusmetri sau virs galvos :D Cia iskaitant ir ir tuos kurie virs 2 .........   cm.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va prasideda gazdinimai,dalyviu atbaidimas.O man atrodo kad ,,dammnit,, bijo konkurencijos :D  :D

P,S,Salake visi dalyviai tures reikalu,ir ka veikti,pusmetri sau virs galvos :D Cia iskaitant ir ir tuos kurie virs 2 .........   cm.

Man atrodo simet bus tiek dalyviu, kad vistiek teks ivest limita. Na pvz turistam man atrodo 50 galetu but maximalus logiskas skaicius. Tai is esmes kaip ir paranku butu konkurentai be gerves, jei tik nereiks traukt, kad taska paimt :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo simet bus tiek dalyviu, kad vistiek teks ivest limita. Na pvz turistam man atrodo 50 galetu but maximalus logiskas skaicius. Tai is esmes kaip ir paranku butu konkurentai be gerves, jei tik nereiks traukt, kad taska paimt :D

Dalyvius  reikia gerbt,kad jie nepamirsta Salako.O mes galvojam kad galima padidint tasku limita tarkim iki 150 ir . . . .  :)

Redagavo Pakusa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal nereikia taip grieztai,kitais metais ir jie greiciausia bus su visais reikalingais padargais ant visureigio :)

Bandom kurti standartu klase,kuriai butu panaudoti esami openo,turizmo taskai,turetu gautis gerai. tasku tikrai daug,tikrai bus is ko rinktis,bus kalnu,ir pakalniu,tikrai ne visiems reiks gerviu,ir dideliu ratu. Susirinkus bent 10 dalyviu bus pradeti gaminti apdovanojimai standartu klasei.Bandom registruotis i az.matysis kaip ten kas gausis.

 

Del standartu, pernai teko sudalivauti su standartu, tai irgi nemazai tasku paemem tik reikejo pagalvoti kaip ikijo prisikasti

ir nereikejo ten nei mudu ar gerviu :)o del registravimosi tai pernai buvome uzsiregistrave tai ne vieni, o bent keli, bet kai reikejo vaziuoti belikom tik vieninteliai:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kokiu kooficientu taikymas mazins dalyviu skaiciu niekas niekam netrukdo auto pasiruosti kaip jis nori  cia yra pramoginis renginys mano galva o ne sportines varzybos su grieztu reglamentu 

Butent taip ir yra.Ir aplamai kiek man teko dalyvauti Salake,stengciausi pasirupinti gervemis,kad nebiretu,reles nedegtu,nes pasitaiko ir tokiu tasku kartais,kad ir  42 razmieras ratu negelbes :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As siaip laukausi nuomones kad ratai pagal auta... bukim biedni bet teisingi... 33" yra pakankamas dydis turizmui (teko 2 kart vaziuoti turizme salake) su ilguoju GR'u ir tikrai uzteko... aisku vargti reikejo ale... bet is kitos puses atleks samkius (samurajus, vitara, chirokis ir t.t.) su 33 ir GR su 33 ratais... noresis verkti GR'ui... arba simexai turizme... man asmeniskai juokinga ale... keikvieni ratai turi savo privalumu ir trukumu... kaip ir kiekvienas autas... as buciau linkes is savo varpines taip: sunkieji autobusai, 80-tos ir t.t. visi kas dideli galetu vaziuoti max-35, maziukai - 33

 

taciau salakas yra tas renginys kur randami kompromisai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal galbūt išeitu padaryti dar viena turistu grupe kurie be gerviu ir panašus i turistus ? :)

Dar reikėtų padaryti keletą klasių: dyzeliai ir benzinai, su blokiruote ir be blokiruotės, kuro siurblys su elektronika ir kur paprastas mechaninis, pas ką daug halogenų vėl kita klasė, mechaninė greičių dėžė ir automatinė, odinės sėdynės prieš veliūrines, kur su racija o kur tik paprasta magė, na ir dar pagal spalvą auto :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nebukit gi sportininkai, dalyvaukit savo malonumui, dziaukites kad yra renginiu ir viskas bus gerai.

Sportininkai pas Grigaiti. Cia susirenkam ne sportuot, bet jei jau yra kazkokie rezultatai - norisi teisingo ivertinimo to, ka nuveikei. Is kart perspeju - i turistus netaikau :-). Manau kad del bent panasaus vertinimo visureigiai gali buti paskirstyti pagal mase, iki2t - 33, virs 2 t - iki 35.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar reikėtų padaryti keletą klasių: dyzeliai ir benzinai, su blokiruote ir be blokiruotės, kuro siurblys su elektronika ir kur paprastas mechaninis, pas ką daug halogenų vėl kita klasė, mechaninė greičių dėžė ir automatinė, odinės sėdynės prieš veliūrines, kur su racija o kur tik paprasta magė, na ir dar pagal spalvą auto :)

o ką daryt jei pas mane dujos????????
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.