Pereiti prie turinio

,,Salako raistas 2015,,


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 814
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na kaip ten del startinio jau apsisprendet? gana bus 100 ar reikia iki 150 spaustis nauju pinigu:)

 

 

Tikrai nereikes spaustis.Simtine ekipazui,vairuotuojas,sturmanas,plius 10 euru uz kiekviena papildoma ekipazo nari.I savaites gala jau turetu buti,tiksli,atnaujinta info,pirmame pranesime.

Redagavo Pakusa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kiek is tu arsiai diskutuojuanciu ir siulanciu pakeitimus istikro dalyvaus ir  vaziuos.

 

Kolega MICAI, o kodėlgi blogai diskutuoti? Tik ginčuose randama teisybė :)

 

Beja, aš jau 63 proc. esu įsitikinęs, kad su savo auto į Salaką nevažiuosiu nes:

1) Su savo 27 colių išmieros kaliošais be gervės paimsiu geriausiu atveju 20 taškų, su gerve - 23...

2) Tad, jei nėra "ratų koeficiento" skaičiuojant taškus, man tai būtų eilinė pokatuška, o ne varžybos.

3) TAD jau geriau važiuot papiktinto turisto visureigyje šturmanu, ir gaudyti kaifą bandant varžytis :)

4) Finansai "pokatuškėm" kiek kandžiojasi:

    a) startinis 100/2(šturmanas) = 50

    B) benzas  80 

    c) maistas ir skysčiai 50

    d) skysčiai auto 20.

  200 eurų...  Varžyboms, kai gali patekt į pirmą dešimtuką, gal ir nieko, bet šiaip pasivažinėt brangoka...

 

Tai vat, todėl ir vyksta diskusijos, kad viską sužinot, viską pasvert ir priimt teisingą sprendimą.

 

iki pasimatymo Salake!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal Bilduk tada i standartus?Ratai tinka,gerves nereikia,vieta desimtuke garantuota  :).

Kas liecia,,maista ir skyscius,, tau asmeniskai bus ju nupirkta uz 50 euru,+ 10 euru maitinimas is org.puses,o tada ziuresim kaip tu visus tuos skyscius iveiksi,ir kaip suvalgysi visa maista.Kai visa tai padarysi,pazadu grazinti visa parama renginiui  :)

P.S. Visa tai tektu padaryti vienam,nes kaip supratau pagal tavo skaiciavimus uz tokia pat suma,per ta pati laika tu suvartoji maisto ir skysciu budamas namuose :) Galutiniam rezultate,busi sudalyvaves varzybose,nes tikrai pakliusi i desimtuka,persimaitines maistu ir skysciais,vel sutaupyta 50 euru,ir dar visa parama kiseneje bus grazinta,ko dar gali trukti turistui :)

Redagavo Pakusa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. Bilduk - sis salakas man bus 6 kartas (3 kartai kaip turistas ir 3 kart kaip traktoristas) nei kart nesigailejau vaziuodamas... juolabiau - menesi nepagerk ir uzteks tau litu... Man asmeniskai po 2014 metu tai yra kazkas naujo (Pakusa tik neuzriesk nosies ;) ) - kolkas uzkele kartele labai stipriai kitiems orgams... Kiekvienos varzybos man asmeniskai kazkuom ipatingos, ir niekad neverkiu kad perdidele kaina... tai musu pomegis kuris nera pigus... klausimas - kam tada ruosti masinas, investuoti litus ? pakatuskei katulintis ? kartais sunkiai suvokiami komentarai - per brangu... ivertinkit orgu darba, padarykit kazka panasaus - suderinkit su visais zemvaldziais (cia ne 2 ha plote nuosavam katulintis) ir t.t. suprasit kiek tas kainuoja... poto reikia trasas sutvarkyti, kiemus kieno isvagosim, paselius ir t.t. (aisku puse sakys mes nevaziuojam ten - bet kazkas pravaziavo o kentes tai orgai ir t.t.).

 

|Vien zo iki pasymatymo Salake (atleksim bent kaip ziurovai tai tikrai)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks is Taves ziurovas...Tu net ziuronu normaliu neturi :P

Va nebent meskos kailinius Tau uztempus... dalyviai zvitresni butu 

P.S. Bilduk - sis salakas man bus 6 kartas (3 kartai kaip turistas ir 3 kart kaip traktoristas) nei kart nesigailejau vaziuodamas... juolabiau - menesi nepagerk ir uzteks tau litu... Man asmeniskai po 2014 metu tai yra kazkas naujo (Pakusa tik neuzriesk nosies ;) ) - kolkas uzkele kartele labai stipriai kitiems orgams... Kiekvienos varzybos man asmeniskai kazkuom ipatingos, ir niekad neverkiu kad perdidele kaina... tai musu pomegis kuris nera pigus... klausimas - kam tada ruosti masinas, investuoti litus ? pakatuskei katulintis ? kartais sunkiai suvokiami komentarai - per brangu... ivertinkit orgu darba, padarykit kazka panasaus - suderinkit su visais zemvaldziais (cia ne 2 ha plote nuosavam katulintis) ir t.t. suprasit kiek tas kainuoja... poto reikia trasas sutvarkyti, kiemus kieno isvagosim, paselius ir t.t. (aisku puse sakys mes nevaziuojam ten - bet kazkas pravaziavo o kentes tai orgai ir t.t.).

 

|Vien zo iki pasymatymo Salake (atleksim bent kaip ziurovai tai tikrai)

Redagavo Gediminas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va nebent meskos kailinius Tau uztempus... dalyviai zvitresni butu

 

manau kad variantai butu 2

arba atsidarytu vaskiniu statulu parkas arba openo sunkiausius taskus standartai imtu nesustodami :)

 

Owca tu baik bajerius...kaip ziurovas...zuikis nesokuos tai imk GR'a ir i turistus .....:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal Bilduk tada i standartus?Ratai tinka,gerves nereikia,vieta desimtuke garantuota  :).

Kas liecia,,maista ir skyscius,, tau asmeniskai bus ju nupirkta uz 50 euru,+ 10 euru maitinimas is org.puses,o tada ziuresim kaip tu visus tuos skyscius iveiksi,ir kaip suvalgysi visa maista.Kai visa tai padarysi,pazadu grazinti visa parama renginiui  :)

P.S. Visa tai tektu padaryti vienam,nes kaip supratau pagal tavo skaiciavimus uz tokia pat suma,per ta pati laika tu suvartoji maisto ir skysciu budamas namuose :) Galutiniam rezultate,busi sudalyvaves varzybose,nes tikrai pakliusi i desimtuka,persimaitines maistu ir skysciais,vel sutaupyta 50 euru,ir dar visa parama kiseneje bus grazinta,ko dar gali trukti turistui :)

Mielas kolega, Bildukas NIEKADA vienas negėrė ir neėdė!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. Bilduk - sis salakas man bus 6 kartas (3 kartai kaip turistas ir 3 kart kaip traktoristas) nei kart nesigailejau vaziuodamas... juolabiau - menesi nepagerk ir uzteks tau litu... Man asmeniskai po 2014 metu tai yra kazkas naujo (Pakusa tik neuzriesk nosies ;) ) - kolkas uzkele kartele labai stipriai kitiems orgams... Kiekvienos varzybos man asmeniskai kazkuom ipatingos, ir niekad neverkiu kad perdidele kaina... tai musu pomegis kuris nera pigus... klausimas - kam tada ruosti masinas, investuoti litus ? pakatuskei katulintis ? kartais sunkiai suvokiami komentarai - per brangu... ivertinkit orgu darba, padarykit kazka panasaus - suderinkit su visais zemvaldziais (cia ne 2 ha plote nuosavam katulintis) ir t.t. suprasit kiek tas kainuoja... poto reikia trasas sutvarkyti, kiemus kieno isvagosim, paselius ir t.t. (aisku puse sakys mes nevaziuojam ten - bet kazkas pravaziavo o kentes tai orgai ir t.t.).

 

|Vien zo iki pasymatymo Salake (atleksim bent kaip ziurovai tai tikrai)

Pasirašau po kiekvienu Tamstos žodžiu! Tik nesuprantu turizmo su gervėmis... Todėl ir bildu: arba koeficientas ratams, arba ggervės plombuotos turizme (kaip darėm Pabrade). Tik Tapylygėmis sąlygomis gimsta draugiškumas ir bekelės dvasia!

 

P.S. Visą mėnesį geriu nemokamai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bilduk ir vel priartejom prie nieko... as neverkiau niekad vaziuodamas savo autobusu su 33" cooperiais kai tuo tarpu salia tuo metu nesdsvosi cobra su su 31 ant vitaros km1 ar vidulis su 35. Tai man budavo stimulas... pradek kaip ciampionas daryt renginius nieks nevaziuos... yra skirtumas ant ko ir kokius ratus deti... jau rasiau kad mes ant zuikio maunam 33 ratus ir minam i turizma su gedu :) issikelk sau tikslus arba ruosk rimciau auto... galimi du variantai... yra ir trecias variantas - su chebra gerai praleisti laika...

 

P.s. dziaugiuosi del tavo sveikatos !!! As jau 15 metu negeriu ;)

Redagavo owca
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.