Pereiti prie turinio

Apklausa - kokios Jūsų 2.7 CRD kuro sąnaudos?


Domaso

Kokios Jūsų 2.7 CRD kuro sąnaudos?  

50 narių prabalsavo

  1. 1. Kokios Jūsų 2.7 CRD kuro sąnaudos?

    • mažiau nei 8 l/100km
    • ~ 8 l/100km
    • ~ 9 l/100km
    • ~ 10 l/100km
    • ~ 11 l/100km
    • ~ 12 l/100km
    • ~ 13 l/100km
    • daugiau nei 13 l/100km


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 55
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Iš pradžių nežinojau kad ji kiaura :)

O šiaip nesu variklių guru, tai nelabai įsivaizduoju ar antifrizo patekimas į cilindrą smarkiai įtakoja sąnaudas (matyt smarkiai :)). Į tepalą antifrizo nevarė, ir į antifriza tepalo nevarė, tik į cilindrus prasisunkdavo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

pasidalinsiu ir as savo WJ kuro sanaudom, praeita savaite pravaziuota 2100km. pirmi 900km keliaujant per lenkija, kompas rode 7.8ltr

paskuj 250km misrus rezimas /miestas-kalnai /kompas rode vidurki 8.9

griztant i namus, vel parodymai nukrito iki 8.3-8.0ltr greitkelyje greitis siekdavo 140km/h.

realiai kuro sanaudos gavosi 9.7ltr

p.s Lenkijoje sutiktas didysis brolis

post-7801-0-44077600-1454156988_thumb.jpg

post-7801-0-76774600-1454157081_thumb.jpg

Redagavo aliuk
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su liftu ir 32 MudRich mieste 13l/100 , (kompas rodo 13,6)

Standarte buvo 10,8 - 11,3 l/100

Dabar 33 Mudai.Dar neisvaziavau - paziuresim kiek valgis.

Beje purkstukai restauruoti ir cipuotas.Bet jauciu kad su 33 reikes pagrindine pora keisti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutiniu metu pradejau piltis is pigiu degaliniu. Paskutinius du kartus pyliau skule. Visada pilu pilna baka ir zymiuosi kiek km pravaziuoju, jokiu nukrypimu sanaudose nepastebejau.  Ir is principo, tie pigieji yra VMI po padidinamuoju stiklu, nes yra daug nepatenkintu kainu musimu, daug daugiau sansu slamsto uzsipilti didelio tinklo kolonkeje. Kiek zinau is kolegu tarpo, tai ne vienas yra ant  slamsto uzsiroves luikoile

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia amžina diskusija...  :lol:

Iš Neste tai dar suprantu "mito gajumą" - kuras iš Suomijos atvežtas, tai tipo geresnis... Pyliau ir aš anksčiau išskirtinai tik iš Nestės, dabar iš tų pigių - odometras nieko ne mažiau Km parodo... Tą "ProDiesel" piltum, gal ir nuvažiuotum keliais km daugiau, bet jis dar brangesnis.

 

Nors... Jei pinigų neskaičiuočiau, tai turbūt vis tiek iš Nestės pilčiau.. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A  kokia saliura zmones pilat ir is kur? Ka galvojat apie is RU ROSNEVT? Ten labai ja giria.

Nu,kad nelabai girdejau,kad kokia ten isskirtine butu,saliara kaip ir kitur,tik,kad kiek pigesne.Is gamyklos saliara iseina normali,fokusai gali prasideti transportuojant,saugant.pacioj kolonelej,bet taip yra ne tik su rosneft,o ir lukoil ir tatneft ir kitom.Cia kaip ir pasmus,vienam su lukoilu masina nevaziuoja,kitam su statoilu ar jozita,treciam su zalia saliara neina ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bako talpa 20.5 galono, t.y.77,6 litro. Jei rodo ketvirti, tai  pas mane telpa apie 54-56 litrus. Kai rodo nuli, realiai dar buna like kokie 6-7 litrai (bet negarantuoju ar pas visus, geriau nerizikuoti :)). Jei masina stovi istrizai, parodymai gali labai stipriai skirtis. Pvz  jei masina pasvirus siek tiek i prieki (priekis zemiau nei galas), tai kai buna like apie 15 litru, gali is viso nuli parodyti.

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau, aš tai kartą degalinėj 80 litrų pripyliau (aišku paskutinius kokius 4 litrus tai jau varvinau ilgai :)) Bet tada turbūt visai "ant garų" į degalinę atvažiavau :D

O jei pradeda rodyt "Tank to empty: 0" ir dar pravažiuoji kokius 30km, tai 76-78 litrai laisvai sueina. Tai ko gero su visais vamzdžiais bako talpa bus virš 80l.

 

Bet čia tik keletą kartų taip bandžiau, paprastai mažiau nei su 1/4 bako nevažinėju - čia dėl to visų pabrėžiamo "brudo" ant bako dugno (nors manau kad čia greičiausiai mitas..)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka tu nori uzsimoves tokias padangas... As virs 600 km visada laisvai pravaziuoju. Kai buna 600 km, paprastai dar rodo ketvirti bako, bet paskui labai greitai rodykle pradeda kristi. Su standartinem padangom dabar paskutinius kartus pilant ir matuojant pagal baka man gavosi kazkur 10.2-10.3 l/100 km, vasara buna apie 9.5, jei maziau vaziuoju mieste, nesiekia ir 9

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad aš paskutinį kartą su savo 265/31.6" All-Terrainais pravažiavau 650 km su baku... Ir dar per šalčius.

Bet aišku MT tai dar agresyvesnės padangos, gal dėl to tau tiek daug valgo. Nu ir aišku nuo kojos dar labai priklauso...

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kiek ji ten pas tave plaukioja.. Pas mane būna kartais, kad užkuri rodo vienaip, pavažiuoji kelis km, pakyla rodyklė kelis mm. Manęs tai neerzina.. :) Aš labiau žiūriu į odometrą, kiek km nuvažiuota, tai daugmaž žinau kiek dar galiu nuvažiuot.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.