Pereiti prie turinio

NP 3.3 TD pradzioj meta melyna duma


Rekomenduojami pranešimai

jei smirdi saliara ir baltas(melsvas) dumas: ziurekit purkstukus chebra - myza jie ir degimo kampa pareguliuot reiktu.

 

arba kaitinimo žvakes, nes pas mane dabar panašiai, jei tik šalčiau tai biški išmeta melsvo dūmo ir smirda saliara, bet po minutės viskas ok ....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naujokas, nusipirkau NP 3.3TD uzkurus salta varikly meta melyna duma.Pasilus dingsta. Cia varikliui viskas ar dar ne? :?

 

Tikrink pirmiausia forsunkiu (purshtuku) fakelus. Jei dumas turi daug baltos spalvos -- ieshkok dar ir oa sistemoje: shlangos, membranos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

aš anksčiau rašiau kad pas mane mavericke mėlynas dūmas užvedus pasirodo..., tai dabar netyčia atradau, kad įjungus degimą ir užgesus kaitinimo žvakių lemputei dar palaukiu 5-6 sekundes ir tada vedu..., užsiveda s pol abarota ir be jokių dūmų :roll: ... kame šaknys :?: tai tada gal indikatoriaus lemputė per trumpai dega :?: , nes pagal idėją tai užgesus lemputei, atsijungia ir žvakės..., bet tada ilgiau palaikius kaip tik sunkiau vestusi :roll: :?: zaputana viskas kažkaip ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.