Pereiti prie turinio

patrol gerve


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, man toks klausimas iškilo daugiau patirties turintiems: jei auto įsėdo taip kietai, kad gervė nebepatraukia - gal paprasčiau ir pigiau yra pasinaudoti vienu ar dviem rolikais ir padaryti skridinių sistemą? Gervės troso (prailgintuvo) poreikis išauga dvigubai ar trigubai, bet tiek pat sumažėja apkrova gervei. Man atrodo sintetinio ar plieninio troso ir poros rolikų kaina yra gerokai mažesnė nei galingesnės gervės ir jos instaliacijos.

Yra daug kitų niuansų :) ne tik pati gervė, jei jau pradėsi naudoti daug skriemulių tai tada trosui ar sint.lynui apkrova bus viršyta, gali standartinį gervės padą ar net auto rėmą sulankstyti net pati 12000 lbs gervė susikraipys ar luž pusiau, o su mechanika ar hidraulika naudojantis "be galvos" ar per skubėjimą chebra tiltus palieka baloj , taip kad ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tiek gervinantis ir su 13kine topacio reiks nesnespeja uzkrauti,pas mane roky 9500 buvo ir furinis akumas tada jokio vargo ir ant uzgesinto nemazai nutempdavo,del letumo sutinku,nors dar nzn kaip mano vinios,17500lbs,

 

visvi per kiek laiko pakrauna tavo furini akuma standartinis generas va kur klausimas... pas man zuikyje stovi 2 yellow toppai optimos po 75Ah (didziausios) puikiai susitvarko generas nes (optima kaip atiduoda taip ir priima srove tokiu pat greiciu) o vat furinis (svininis) max gali pasimti iki 40-50 Amperu tuo momentu (nemaisom su trumpo jungimo srove!) taip kad tu iskroves furini stovesi dar min pusvalandi kol atstatys tavo generas ji o man su optima reiks laukti 5-10 min kol pasikraus pilnai (tiesa generas bus raudonas ;) ) faktas tas kad iki siu metu zuikyje stovejo 120A generas. kai isidejo antra optima vidutiniskai 1 varzybom ar rimtai pakatuskei sueina 1 genero dirzas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Situacija tokia, kad renginiu trasos trumpeja, ir gerviu panaudojimas dazneja. Optimos atsistato, bet ant gerves variklio gali arbatos issivirt. Gerai jei pavyksta ismetyt sunkius taskus kuo toliau. Gal orgai pamastys kaip ta padaryt nedidelej teritorijoj. :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Noriu prikelti šiek temą, parašyta daug, bet konkrečiau nieko.

Trumpas GR 60 Y, reikalynga gervė, tikslas: karts nuo karto į pakatuškes pavažinėti, greitis gervės labai nežaidžia, dažniausiai jo turiu, bet labai lėtos gal nereikėtų.

Gal kas iš patirties patarsite?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu prikelti šiek temą, parašyta daug, bet konkrečiau nieko.

Trumpas GR 60 Y, reikalynga gervė, tikslas: karts nuo karto į pakatuškes pavažinėti, greitis gervės labai nežaidžia, dažniausiai jo turiu, bet labai lėtos gal nereikėtų.

Gal kas iš patirties patarsite?

As jau metus ant ilgo Y61 tokia turiu:

http://www.ebay.co.uk/itm/WARRIOR-APACHE-12V-13000LB-RECOVERY-WINCH-FREE-DELIVERY-UK-STOCK-/380657065267?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item58a0eddd33

 

Kolkas dziugina, bet kai pirkau ji dar buvo pigesne. Kiek supratau 12000 nuo 13000 lbs skyriasi tik troso storumu dazniausiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.