Pereiti prie turinio

jeep xj remontas


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

Begiai junginejasi lygtai, bet praslysta... Jauciu puslei chana.

Va Tau ir puslės atjungimas nuo dėžės, dedant atgal taikant tuos tris šlicus ir siurbli dantukus juos nulenkia, ar kalant mexaniškai sugadinamas siurblys ko pasekoje nesukelia reikiamo slėgio, sekmės keičiant

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 363
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Jokios cia nera pasekmes nebludyk.. ;)

Vaziuoju imti kita xj , pinigu prisudyta i ji nemazai liftas, dujos, ratai ir tt.. Paprasciausiai zmogus tingi remontuot..

O mano mintys kolkas dar tik teorines ,paziuresiu realiai ir pasakysiu kame bedos..

O kas liecia deze jokiu problemu niekados nebuvo kiek buvo deta , pusle uzdedi ant pirminio slico veliau palengva pasukinejant pataikai i siurblio ispjovas ir vualia.. Dedi ramia sazine

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veiksmas vyksta, lopomos dugno skylės, bei kelios skylutės išorėje.

Nu bet nu i .... nivai daug lengviau atsisigdavo varžtai nei šitam, bandžiau atsukti kablį iš 12vnt varžtų 8 nutrųko ir visur taip kad ir ką besuktum....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toliau vakarais lopomas...

Sakykite ar lengvai išsiema galinis,šoniniai, priekinis stiklas, su didele tikimybe kad skils?

Šinau kad Teodorai skaitai, kiek +-kainuotu iki LT visi stiklai?

Ketini iš kojos išiminėti? Šoniniai ir galinis stiklai yra grudinti, jie neskyla

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toliau vakarais lopomas...

Sakykite ar lengvai išsiema galinis,šoniniai, priekinis stiklas, su didele tikimybe kad skils?

Šinau kad Teodorai skaitai, kiek +-kainuotu iki LT visi stiklai?

priekinis iklijuotas, taip kad skilimo galimybe didele. o kiti ant gumu. tai stiklu tamsintojai isima juos migom, svarbu kad gumos nebutu sukietejusios

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat, žinau kad tamsinsuosi šoninius ir galini, plius ir dažant geriau be langu, (o gal blogiau?su Raptor kantelis nusidažys ir tarp gumos bus tarpeliu?)

kas liečia priekini yra kelios vietelės prie lango pakelniota rūdies...

 

Bet kas atsitiko blogiausia:-( per durnas galvas padeginom iš vidaus stiklus, per vėlai susizgribom užsidankstyti, tai dabar kaži kaip beužtamsinsiu langus.... todel ir klausiu teodoro kiek kaštuotu visi langai ... pribridau čia su tuo xj :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priekinis stiklas originalus su juosta ,galinis dangcio ,soniniai bakavinos, galiniu duru. Nezinau del priekiniu, reik ziuret ar liko vienu duru.kaip forumieciui, Aiduosiu uz simboline €50 bet nezinau kaip su parsivezimu darysi. Supakuociau juos .

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas neskubekim teodorai, dar lopoma, dar dažymas ir t.t. gal papoliravusi ir užsitamsins normaliai tie langai, jei ne tai teks kažkaip spresti, darausi aš šarašiuko ko reikėtų iš taves, kuris vis pilnėja ir pilnėja beremontuojant, ir manau ju kai pribres daugiau ar mažiau pabaiga, vienu siuntimu viska susipirkti, ok?:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir virinimas +- baigtas, tik suvirinus sutepta brunoksu po to vel sušveista vieliniu šepečiu ir vėl su brunoksu, išorė dugne siūlės su brunoksu ir hermetiku virinimo siūlėmis.

Slenksčiai ir landžeronų vidus išpūstas hemija.

Iki rytojaus dar pilnai uždaram gareže, po to keliaus po pastoge su dviem sienom, tepsiu hermetiku virinimo siųles iš vidaus po to nežinau ar reikia gruntuoti dažyti po to bitukas ar tiesiai bitukas, ka manote? (Bruniksas atstoja ir gruntą)

 

Kelios darbų foto + kompanijono "skruzdele" :-)

post-10219-0-17213400-1427554960_thumb.jpg

post-10219-0-67479000-1427554980_thumb.jpg

post-10219-0-14453700-1427555006_thumb.jpg

post-10219-0-72331800-1427555076_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

jei autorius nesupyks,prisišliesiu ir aš prie šios temos su keletu klausimų apie xj mano kieme atsirado 95m2,5 zyzelis,toks iš  lauko dar visai nieko grindys sukniedytos ,važioklė dakalta

 tai va apie tiltus,ar galiniame reduktoriuje nera alsuoklio?tiltai dana,o užpylimo probkė toks guminis kaištis,gal jis atlieka alsuoklio funkcija :scratch:

 išmeta razdatkėj palėtintoją,gal ten koks fiksatorius prieinams iš lauko,sako kad 2,1d buna,ir šiap atrodo kad kertant buksyruojant,prašoka grandinė razdatkej.ar yra kokių nebrangių vaistų nuo to ar reiks razdatkės ieškot ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei autorius nesupyks,prisišliesiu ir aš prie šios temos su keletu klausimų apie xj mano kieme atsirado 95m2,5 zyzelis,toks iš  lauko dar visai nieko grindys sukniedytos ,važioklė dakalta

 tai va apie tiltus,ar galiniame reduktoriuje nera alsuoklio?tiltai dana,o užpylimo probkė toks guminis kaištis,gal jis atlieka alsuoklio funkcija :scratch:

 išmeta razdatkėj palėtintoją,gal ten koks fiksatorius prieinams iš lauko,sako kad 2,1d buna,ir šiap atrodo kad kertant buksyruojant,prašoka grandinė razdatkej.ar yra kokių nebrangių vaistų nuo to ar reiks razdatkės ieškot ;)

Viskas ok Kolega:-) va tas plasmasinis/guminis kaišti man ar idomus, daug dar neapžiurinėjau bet kiek pamenu lyg ir išpylimo propkes neužmačiau :-)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar negali būti taip kad išleidžiama per apatinį dangtelio varžtą,jis pas mane lyg ir raudonai nudažytas buves.,na cia neproblema reiks keist tepalą bus aisku,nes priekiniam reduktoriui tepalo ryškiai daugoka,o po sekmadienio maudynių tikėtina dar padaugėjo :D

 beje koks galinio tilto pusašio riebokšlis,pas mane jis žiauriai leidžia :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinieji namai jeep'ui (keli basliukai,keli išardyti padėklai ir plėvelė)

Pilnai paruoštas iš vidaus dugnas prieš bituką.

Toilmesni planai:

Išsimti lempas,priekini buferi,plasmasinius posparnius priekyje..

Išimti langus o gal neverta? Sunkiai išsiema?

Nusmeluoti parūdijasias vietas, nusmeluoti posparnius,sutepti brunoksu, pateplioti špaklius plonai ir pagruntuoti belekokiugruntu.

Panaikinti atsilupinėjusi laka, gal pavyks su smėliasrove didesniu atstumu.

Pašiaušti ir Raptor. Dažysis dvėjom spalvom.

post-10219-0-32635600-1429287223_thumb.jpg

post-10219-0-08495900-1429287241_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.