Pereiti prie turinio

jeep xj remontas


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 363
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Jo svirtis su pilotu, bet manau jau primaklinta cia kazkas, o knopke stumdoma tai yra isjungimui,( cancel) piloto ir man regis i kita puse jei perstumi , pagreitejimui( greicio padidinimui).

Ir po kapotu yra autopilotas po kaire puse prie akumo, ten troselis trecias beroc nueina.... geriausias variantas lupt von ta autopilota ir tiesiogiai kas kaip sujungti jai tame beda... Ir prie varyklio maziau atliekamu daiktu bus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir po kapotu yra autopilotas po kaire puse prie akumo, ten troselis trecias beroc nueina.... geriausias variantas lupt von ta autopilota ir tiesiogiai kas kaip sujungti jai tame beda... Ir prie varyklio maziau atliekamu daiktu bus :)

Nu jau nu jau, autopilotas yra geris kaip tik :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baik Darka, cia ne prie ko autopilotas... pas mane krabo irgi pilotas neveikia, bet spidas rodo.... beje per visa egzistavima buvo ir man pora kartu issijunges spidometras desimciai minuciu kazkodel  :scratch:

Prie to, manau kažkur fiškėj nėra kontakto ar laidas nutrauktas, autopilotas veikia nuo spidometro daviklio

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yep, cia autopiloto valdymas.

Pas mane 92m, tai veikia be problemu, tik isijungia kada greitis >70kmh

a va 95 u maniskis veikia bet kokiu greiciu... bet nepatinka man jo veikimas kazkaip... labai jauciasi stabdymas ir vel greitejimas ir vel stabdymas..blyn... nenaudoju as jo po pabandymo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek, palandžiojau po xj, ikeliu nuotraukas kur abejoju apie stovį, kaip suprantu tai vadinasi- priekinis stabilizatorius angalis? Kaip suprantu jis paliftinus turi būti aukštesnis, reikia prailginti, kiek?

visiskai tu teisus,5cm gali prailginti blogiau nebus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ilginsi tai daryk jau su obuoliu ,tipo sarnyras. Nes tas galas kur su gumom virsuje lenkiasi, padarius sarnyra zymiai geriau . Buvau pasidares ir dabar zadu taip pat daryt..

O vat man atvirksciai - su sarnyru zymiai greiciau issimala... Dabar tiuningines atjungiamos traukes, jos irgi be sarnytu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra, parodykit nuotraukas, dabar mastau ar pirkt naujas ilginti ar iš tų kažką burti...

Kaip tik dabar tokį darbelį darau - mašinos gaspadorius susidėjo tiuningines spyruokles , linges , amortikus tai dabar davedinėju visą tą reikalą į protą . Jei šiom dienom būsi manam krašte tai užsuk ir gyvai pamatysi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O vat man atvirksciai - su sarnyru zymiai greiciau issimala... Dabar tiuningines atjungiamos traukes, jos irgi be sarnytu.

Nieko ten neissimala viskas ok, o atjungiamas ir jas gali padaryt..

Nerandu pas save nuotrauku bet tokios kaip nuotraukoij ilgesnes aisku ir kampas prie stabilizatoriaus primontuotas jos prisukimui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.