Pereiti prie turinio

JGC(zj) priekinis tiltas, reikia pagalbos, paaiškinimo


Giedrioks

Rekomenduojami pranešimai

sveiki.

nenoriu naujos temos kurti,tai parašysiu čia.

pas mane zj 4.0l ,beda atsirado tokia,važiuojant su įjungtu  galiniu tiltu pradėjo ūžti priekinis tiltas,įjungus priekinį tilta ūžesys dingsta,bet kaip atleidžiu akseleratoriu vėl atsiranda ūžesys .gal žinot kas čia galėtu būti?

anksčiau ūžesys atsirazdavo ir pradingdavo , dabar išvien ūžia.gal čia kardano granata nuėjo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 55
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 4 mėnesių...

Tiltai skiriasi. Be to ju plotis skirtingas. Xj siauresni.

dekui uz info o tai gal bent viduriai tinka, ten tame burbule? nezinau kaip kitaip pavadinti

 

arba jei jau netinka tai gal galit patarti kur geriau detaliu ziureti?

Redagavo Mindziu
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perdavimas netoks.ispradziu issiaskink kas butent traska,ar ira pas tave vari-lok'ai gal tepakus reikia pakeist :)

na sestadieni ketinu atidaryti dangti ir pasiziureti kas per reikalai vyksta, bet is traskejimo tai labai panasu kad dantraciai persoka. Tik va nesuprantu as vieno dalyko jie nevisada traska, tik kai duodi gazo staigiau arba isibegejus kazkur iki 70 ir virs tada tai prasideda...

 

dabar kol kas kardana nuemes, tai jokiu garsu nesigirdi

Redagavo Mindziu
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, vakar atidariau priekini tilta ir pamaciau kad viskas ok lyg ir tepalas rudas bet ne juodas, drozliu nera, ir dantraciai visi sveiki. Tai tik praploviau su stbdziu valikliu, pravaliau viska ir uzdariau.

post-11833-0-41032400-1454838855_thumb.jpg

post-11833-0-08359000-1454838889_thumb.jpg

post-11833-0-95654700-1454838918_thumb.jpg

Redagavo Mindziu
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tankiai ūžia chvastavyko guolis,kurį gali patikrinti išėmus reduktoriu.

Tai pas mane uzti neuzia, o traska prie didesnio greicio ar didesniu apkrovu. Vakar suzinojau kad gali buti reduktoriaus grandine nusidevejusi bus. Gal zinot kur pirkti ar uzsakyti galima?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pas mane uzti neuzia, o traska prie didesnio greicio ar didesniu apkrovu. Vakar suzinojau kad gali buti reduktoriaus grandine nusidevejusi bus. Gal zinot kur pirkti ar uzsakyti galima?

Turbūt razdatkės grandinė.Ji greit susidėvi,jei skirtingi reduktorių perdavimai tiltuose,pasitikrink.O grandinę ieškočiau internete.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp asinis gali trasket jai blogi tepalai.bet jai garsas is priekio, tai ziureciou kardano granatu.

Na granatos traskesys man pazystamas, bet cia tikrai labai panasu i grandine. Dar kai paziurejau YouTube apie rasdatkes butent konkreciai NV247 tai kazkaip pasidare labai logiska, plius dar neminejau bet buvo man bajeris kai uzsisakiau betona i obj. ir atvaziavo girtas vairuotojas uzklimpo lygioj vietoj, jis pasiule siek tiek patempti nes pas ji padangos plikos nekabina, tai vat tada ir atsirado pirmi garsai patempus pora kartu. O po to nebuvo kuris laikas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

sveiki,kad nekurti naujos  temos uzklausiu cia.Pas mane JGC  2,5td, 98m.     tiltas leidzia nekokius garsus.Zodziu,ant tilto radau lentele su skaiciais     52098725AC     3.73 610772     kiek aiskinausi tai cia dana 30  ir 3.73  perdavimas? Ar as klystu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,kad nekurti naujos  temos uzklausiu cia.Pas mane JGC  2,5td, 98m.     tiltas leidzia nekokius garsus.Zodziu,ant tilto radau lentele su skaiciais     52098725AC     3.73 610772     kiek aiskinausi tai cia dana 30  ir 3.73  perdavimas? Ar as klystu?

kad dana 30 tai tikrai,o del perdavimo galima pasitikslinti nuemus dangteli turetu buti 11x41.bet 99% kad 3,73

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.