Pereiti prie turinio

MP II "anglo" perdarymas į "europietį"


numana

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 53
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

darbas pakeist vaira pas mane butu 2500lt

čia gal ne mano vieno klausimas jei tuo užsiimi :?: (ar gal kas kitas dares, MPI tinka perkėlimui į MPII)

panele,pedalai ,pecius ,valytuvu mechanizmas, kilimai, ir dar daug smulkmenu tikrai netiks o ta sudaro beveik visa komplekta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

(ar gal kas kitas dares, MPI tinka perkėlimui į MPII)

rėmas pas abu tas pats, mazgus virini ant rėmo ir kėbulą kokį nori užsidedi :) čia kaip lego :);) renki ką nori jam, gali pradžiai gale diskinius stabdžius pabandyt pasidaryt , pradžiai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

(ar gal kas kitas dares, MPI tinka perkėlimui į MPII)

rėmas pas abu tas pats, mazgus virini ant rėmo ir kėbulą kokį nori užsidedi :) čia kaip lego :);) renki ką nori jam, gali pradžiai gale diskinius stabdžius pabandyt pasidaryt , pradžiai :)

kalba eina apie vairo perkelima isdesines i kaire kebulo nou remo cia nereik nukelinet

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprašau, pajero, kad Tavo temoje Mindaugui atsakiau, dėl perdarymų pasiaiškink TA ar praeisi. čia mano hipotezė, nesusidūriau, bet naujos taisyklės yra išėjusios :) :)

Viskas gerai tik neaiškiai parašiau kad vidus ir kiti navarotai tai tiks jei turėsi angla MPII ir MPI europa man tai tik įdomu vairas pedalai nu (mechaninė dalis ar tinka) :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprašau, pajero, kad Tavo temoje Mindaugui atsakiau, dėl perdarymų pasiaiškink TA ar praeisi. čia mano hipotezė, nesusidūriau, bet naujos taisyklės yra išėjusios :) :)

Viskas gerai tik neaiškiai parašiau kad vidus ir kiti navarotai tai tiks jei turėsi angla MPII ir MPI europa man tai tik įdomu vairas pedalai nu (mechaninė dalis ar tinka) :wink:

o sito tikrai nezinau nes neteko taikyt nou vieno i kita perki komplekta visa ir dedi :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprašau, pajero, kad Tavo temoje Mindaugui atsakiau, dėl perdarymų pasiaiškink TA ar praeisi. čia mano hipotezė, nesusidūriau, bet naujos taisyklės yra išėjusios :) :)

Viskas gerai tik neaiškiai parašiau kad vidus ir kiti navarotai tai tiks jei turėsi angla MPII ir MPI europa man tai tik įdomu vairas pedalai nu (mechaninė dalis ar tinka) :wink:

o sito tikrai nezinau nes neteko taikyt nou vieno i kita perki komplekta visa ir dedi :lol:

Aš dar net nesidomėjau iki šiol, o jei eitu be didelių eksperementų tai būtu labai įdomu :wink: asmeniškai padaryt savo :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprašau, pajero, kad Tavo temoje Mindaugui atsakiau, dėl perdarymų pasiaiškink TA ar praeisi. čia mano hipotezė, nesusidūriau, bet naujos taisyklės yra išėjusios :) :)

Viskas gerai tik neaiškiai parašiau kad vidus ir kiti navarotai tai tiks jei turėsi angla MPII ir MPI europa man tai tik įdomu vairas pedalai nu (mechaninė dalis ar tinka) :wink:

o sito tikrai nezinau nes neteko taikyt nou vieno i kita perki komplekta visa ir dedi :lol:

 

Kiek kainuoja komplektas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,patarkit naujokui,MP2 2,5td,kiek kainuotu vairo perkėlimo komplektas,gal žinot meistriuku,būčiau dėkingas už info.

darbas pakeist vaira pas mane butu 2500lt

 

O dar reikes ka nors pirkt ar visos samatos iskaicuotos

cia tik darbas o komplekta perkies pats

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

neapsimoka, ir jauciu galiu papult nebent kokiais keliais metais jaunesne kad gauciau,masina su parvarimu apie 3000-4000lt jei cia remkomplektas 3800 darbas 2500 kazkur plius jei sau lempas ir veidrodzius,tai manau 11000lt atsistos,o kad jau europa uz tiek pasimt eis laisvai panasiu metu paimt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.