Pereiti prie turinio

gerve nivai


Rekomenduojami pranešimai

Užtenka ir 6500 lbs, jei dar skriemulius naudoti išvis be jokios baimės, išsilupsi iš bet kur. Kur kas svarbiau kad gervė kur tvirtinasi būtų rimtai pritvirtinta prie automobilio kėbulo, nes gali gervė nuo Nivos atsiskirti :)

P.s. Pas mane 9500 lbs. pirkta iš senukų, per -30% akciją, skriemulius naudoju ypatingai retai, kol kas nebuvo kad neištraukčiau Nivos. Bet ji sunki apie 40 kg. sveria, o tai jau nemažas svoris Nivai, plius stiprintas metalinis buferis dar apie 25 kg.

Redagavo Mikas123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VIRGI, aš kokį vieną kartą metuose sudalyvauju visureigių varžybose, ir kartais išvažiuojam pasivažinėti.

NIEKAD NEMANIAU, kad Nivai reikia STACIONARIOS GERVĖS.  Aš už 300 lt nusipirkau rankinę gervę ir galiu važiuot nors į pasaulio kraštą :)

 

Gervė Nivai reikalainga tik jei dalyvausi koikiooj Ladogoj. 40-50 papildomų kg. Nivos priekyje tik pablogins valdomumą ir pravažumą...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VIRGI, aš kokį vieną kartą metuose sudalyvauju visureigių varžybose, ir kartais išvažiuojam pasivažinėti.

NIEKAD NEMANIAU, kad Nivai reikia STACIONARIOS GERVĖS.  Aš už 300 lt nusipirkau rankinę gervę ir galiu važiuot nors į pasaulio kraštą :)

 

Gervė Nivai reikalainga tik jei dalyvausi koikiooj Ladogoj. 40-50 papildomų kg. Nivos priekyje tik pablogins valdomumą ir pravažumą...

Gal galima placiau toje vietoje' kas per gerve,kur pirkai kaip atrodo, trosine ar lenciugine (lenciugine buvau pasiemes tai atsibodo ta lenciuga tampyt)....
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.