Pereiti prie turinio

Visus su artėjančiomis šv. Kalėdomis


Rekomenduojami pranešimai

Tegul šventinė nuotaika, pripildžius širdis šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo, nepaleidžia Jūsų visus metus.

Lai ateinančiais metais Jus lydi puikios idėjos, energija ir gerovė.

Tebus tai naujų galimybių ir sėkmingo bendravimo metai.

Visiems ramaus Kūčių vakaro ir  linksmų šv. Kalėdų...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kucios yra atgailos, susitaikymo ir atleidimo su savo artimaisiais vakaras. Tegul paspausta artimojo raka suteikia mums atleidima ir stiprybe, o jo bucinys susildo mums sirdis.
Todel toki vakara ir as noriu atsiprasyti ir paprasyti savo pazystamu, draugu ir biciuliu atleidimo, kuriuos siais metais nuvyliau , isgasdinau ar izeidziau (tikiuosi , kad tokiu buvo nedaug ) .
Kadangi Sv Kaledu naktis ir rytas jau cia pat , leiskite pajuokauti : "Kam as skolingas - visiema atleidziau" (Rus." Kamu ja dolzen - vsiem proscaju. ").
Linksmu Sv Kaledu visiems. Tegul Sv Kaledu stebuklas ispildo musu norus, svajones ir lukescius... Sekmingu , linksmu , sveiku ir rezultatyviu ateinanciu Naujuju metu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su sventem bendraminciai ;-) ir kaip as laukiu sniego,kad dzipa taip apsniktu,kaip Meris idejes ;-)

ar pazliuge ar pasnige, man vistiek vienoda pi*e..mano knyslius po brezentu, o vazineju as su bemwu....

jei Ramuns neparasys mane parkes sugniuzdys...bet Ramunas man parase ir as vel jauciu ekstaze.....

cerka as imu i ranka ir linkiu Jums kad baranka niekad Jusu neapviltu, uosvis Jums kaip man ipiltu ir Kaledine dvasia  Jus lydetu visada...  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.