Pereiti prie turinio

NISSAN SERENA PARDUOTA


ratai

Rekomenduojami pranešimai

gerbiamasis!!!! prasau parasyti bent viena svaru paaiskinima kame cia yra mano klaida kad prikibai kaip vantos lapas prie ....!???  o kita vertus manau ne tau spresti patinka man siame forume ar ne!  va tokiam duok neduok dieve prezidentu pabuti tai manau visiem pi.............c butu!  biskiuka manau tolerancijos paciam truksta, bet manau tai jau sprendziu ne as vienas! taigi reziume is viso to: kai tu persimesi savo sniego peilius i skiedalus as tuoj pat paskui tave su savo skelbimu! gero vakaro! 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas ten yra as niekaip nesuprantu, kaip iš Švenčioniu taip nestabilus, atsimenu kažkada gerokai ankščiau buvo toks "traktor - belarus  ar belorus4x4  " tiksliai nebepamenu, tai čia irgi žadėjo visus sutvarkyt ir panašiai, ir tu į Tadą Blinda taikaisi svietą palyginti. Pasakė moderatorius kad autobusiukas yra ne visureigis ir kelk į skiedalus. O peilis sniegui galime vertinti kaip visureigio aksesuarą, kaip snorkeliai ar gervės ir nereikia čia šūkauti turbūt  iš angliškai kalbančios šalies gryžus atostogų kalėdinių. :D

 

O kalbos maniera kitose žinutėse man kaiką primena :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=I9syZswqBUk  

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerbiamasis!!!! prasau parasyti bent viena svaru paaiskinima kame cia yra mano klaida kad prikibai kaip vantos lapas prie ....!???  o kita vertus manau ne tau spresti patinka man siame forume ar ne!  va tokiam duok neduok dieve prezidentu pabuti tai manau visiem pi.............c butu!  biskiuka manau tolerancijos paciam truksta, bet manau tai jau sprendziu ne as vienas! taigi reziume is viso to: kai tu persimesi savo sniego peilius i skiedalus as tuoj pat paskui tave su savo skelbimu! gero vakaro! 

Nuosirdziai sulau sisipazinti su taisyklem, pamazint apsukas nu ir apgalvot savo elgesi. Nes musu tolerancija turi ribas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įspėtas, tema perkelta... 

kactuz  - nori įtikinti, kad Kaune kitokie nei Švenčionyse  ? :)  galima apsieiti forume be aiškinimosi kas iš kur ir koks... 

 

Tikrai nenoriu, kur nėra idomesniu pilieciu :) Tik atsimenu fakta kad buvo kazkada irgi is Svencionu kur dar garsiau reke. :)

Redagavo kactuz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tamsta i jusu replikas su malonumu ydeciau siuzeta is filmo ,,policijos akademija" apie ta virsylos pagalbininka kurio vaidmeniui tikroveje jus atitiktumete visu 100%. nemanau ,kad siuo pranesimu jus norejau yzeisti, bet zvelgiant is sono labai jau daug sutapimu yzvelgiu! ir nemanau ,kad cia reikia miestais saudytis nes kiek suprantu pats atstovaujate Kauna o ten tikrai pazystu daug zmoniu katru mastymas toli grazu virsyja jusu! kita vertus skelbimas perkeltas i skiedalus, visi patenkinti (na bent as jau taip manau) ir kol tema is skiedalu nepateko dar kazkur siulau ramiai ir be pykciu ruostis sventems ! :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.