Pereiti prie turinio

Jeep WJ- o variklio vibracija


Mive

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Atsirado variklio vibracija prie 1900-1950 aps/min.. O važiuojant ypač girdisi ir jaučiasi. Iš pradžių nesupratau kame reikals. Maniau, kad greičių dėžė kabina makarus, nes suvibruodavo būtent prieš jungiantis bėgiams. Bet sykį stovint pagazavau iki 1900-1950 ir atsirado vibracija. Aukščiau ar žemiau tos zonos vibracija dingsta. Pastačiau ant stendo, variklio darbas idealus, nėr prie ko prisikabinti. Greičių dėžė bėgius permeta be jokių trukdžių.

Klausimas : gal kas numanot kame šaknys galėtų būt??? Kur dar ieškot sliekų ?   

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo pas mane  vibracija nesenai   atrode kad (variklis)per viduri kur panele    is ten ejo tai nesenai  pakeiciau greiciu dezes fiske   tarpine  filtra ir tepalus ir viskas dingo. pas mane  2.7 crd  tai sake ten liga ir greit gali atsirast  drebejimas  tai klausiau  kiek remontas sake  1200lt kai vibracija atsiras+ dar kazkas gali but tik neatsimenu kas. pabandik  paziuret   gal tepalu mazai dezei  nuo to ir gali but. nors  jungdavosi pas mane gerai  begei...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Greičių dėžėj tepalo norma.

Mat aš nuo pradžių pagalvojau, kad greičių dėžė knisa makarus, tai ir patikrinau. Na buvo vos žemiau normos, užteko 100 gramų dapilt.  

prieš valandą skambinau į Silberauto. Sako gali būt hidro trafas, bet pirma sako neskubėk spręst, nuimk nuo genero diržą ir patikrink ar nebus dingęs garsas, nes būna kad tas papildomas siurblys duoda tą vibraciją. Dar pasitikrint reik kuro filtrą, nors ir naujas, bet būna dar ir dėl jo(nors aš tuo netikiu) problemos. Pas juos galima irgi  pakeisti hidro trafą, kaina restauruoto 800lt. 

 Tai va, kaip yr. Taip ir nieko neaišku. 

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Prikeliu seną temą, nes jau kitą temą užteršiau. Sorry.

Parašyta Vakar, 2016-01-06, 19:31Jau rašinėjau, dėl vibracijos. Dabar kaip reaktyvinis lėktuvas, jau ausinių reik  :D , baisu gazą spaust. Greičiausiai bus greičių dėžei amen.
Mive, 06 Sau 2016 - 19:31, parašė:

Jau rašinėjau, dėl vibracijos. Dabar kaip reaktyvinis lėktuvas, jau ausinių reik  :D , baisu gazą spaust. Greičiausiai bus greičių dėžei amen.

paziurek uz razdatkes ira toks strypas su apkaba man buvo ilindes akmuo i ten tai masinoje neimanoma buvo sedeti o taipat  uze nuo prekinio tilto

Parašyta Vakar,lenvidas, 06 Sau 2016 - 20:10, parašė

paziurek uz razdatkes ira toks strypas su apkaba man buvo ilindes akmuo i ten tai masinoje neimanoma buvo sedeti o taipat  uze nuo prekinio tilto

Na , gal ir koks pašalinis daiktas kur tai įlindęs, ar gal pagalvė kokia nusprogus....  nu, bet žiūrinėjau gi, lygtais nesimato . Ryt pabandysiu įkelt garso takelį, jei girdėsis, gal kas duosit kokią mintį. 

Taigi, bandau įkelt vaizdelį . Tik reiks ausinių, kad girdėt, nes nekokybiškai gavosi. Antrą kart jau tingiu bandyt. Gal ką išgirsit. :D

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi DĖMESIO 

vaizdzelis

 

 

Viską jau beveik peržiūrėjau ir kardaną , ir apsaugas, ir tarpus tarp kėbulo ir variklio bei greičių dėžės, razdatkės. Atrodo kaip ir nėr pašalinių daiktų.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi DĖMESIO 

vaizdzelis

 

 

Viską jau beveik peržiūrėjau ir kardaną , ir apsaugas, ir tarpus tarp kėbulo ir variklio bei greičių dėžės, razdatkės. Atrodo kaip ir nėr pašalinių daiktų.

vaizdo nerodo raso kad privatus.padaryk kad butu viesas

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska rodo, su kompu o ne planšete žiūrėk, toks vaizdas kaip kad kažkas atitrūkę, o ijungus neutralią razdatkeje irgi tas pats? Tada juk tik kardanai nesisuka

Vibracija atsiranda tik duodant apkrovimą ir tik netoli 3000 rpm., nesvarbu koks bėgis be persijungtų. Dar kart pažiūrėk, gal neatkreipei dėmesio. Šiaip įraše nelabai girdisi, nes neuždariau lango, tai pašaliniai garsai girdisi, o natūroj, tai net ausis užgula. Greit apkursiu :D .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man pernai toks bajeris buvo, kai buvo salta, kita masina garaze buvau issiardes ir jame vietos nebuvo. Jeepas pastovejo gera savaite lauke ir problema buvo tame, kad tarp razdatkes ir jos apsaugos prienese vandens, sniego ir susalo ledo luitas. Padejo naktis siltame garaze ;)

 

o simptomai buvo labai panasus, galvojau, kad dideles sakes mano jeepui atejo :D

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.