Pereiti prie turinio

TLC70


spoil

Rekomenduojami pranešimai

Gera diena nerandu nieko apie 70 serija yra jaunesniu ir senesniu TLC, gal butu neblogai jeigu kas pasidalintu kokia informacija ar kokiais likuciais is garazo ar kokia nuoruoda, o gal kokiu bedu buna.

turiu keleta klausimu gal kas turit purvasargius (prado)

truksta orlaides su mago dalimi prikabinu foto gal kas turit kur uzsimeciusia ar kas parduoda

 

post-10442-0-73886100-1416335176_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 52
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

radau pora UK ir DE 12 svaru, bet visi be orlaides, ta plasmasiuka is bedos galeciau ir pats issipjauti :) svarbiau orlaide.

o kas del purvasargiu, kurpti is plastmases gabalo, nes kaip suprantu orginalai visi jau bus numire, land roveriam tai kaip sieno ebay

 

pastebejau, kad pas Japonus buvo siektiek kitokios paneles ant Prado ar cia naujesnis modelis http://toyotalandcruiser.usedcarexport.biz/P70221005I.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galiniai tikrai tiks. Iskur usakinesi? realiai pagal koda ruskiai uzsako beveik visas smuklmenas, netgi tas plasmases kurios dengia mygtukus elektriniu langu, kelveivio ir vairuotojo uzsakineja ten po 15$ :)

 

o kodel manai kad tik galiniai turi ir priekiniai tikti, gale net matau papildomai prazemino purvasargi

 

jo Gytman teisus nepaziurejau cia 80,

 

Siandiena atsake china klausia ishkarto kiek vienetu tada bus ir kaina :) tai kolkas bandysiu issiaiskinti ar turi 70

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vizualiai priekiniai tokie pat.

 

o kodel manai kad tik galiniai turi ir priekiniai tikti, gale net matau papildomai prazemino purvasargi

 

jo Gytman teisus nepaziurejau cia 80,

 

Siandiena atsake china klausia ishkarto kiek vienetu tada bus ir kaina :) tai kolkas bandysiu issiaiskinti ar turi 70

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

reik pagalbos, esu jau menesi kaip keli ir pastebejau kelias problema pas saviske

kozna ryta pamatuoju tepalo lygi rodo beveik full uzvedu masina dega tepalo lempute, lygis pakyla, bet vistiek dega, pavaziuoju kokia 5-10min uzgesta bet buna uzeina vel uzsidega nuokalnej arba ikalnej buvo mintis kad tepalai i pabaiga eina reiketu kazkur stoti pasikeisti klampumo nebera tai teliushkuoja kaip vandenukas :) .

antra beda neisyla salonas, ausinimo skysti pakeiciau, bet padetis nepagerejo, pakeiciau peciuko termostata buvo mazojo rato spiruokle nutrukusi fan-switch-blower-motor-resistor-diagram, bet vistiek salta. Tenka radiatoriu kartonais apdedlioti tada pucia ne salta :) bet jeigu nusileidi nuo kalnu ir islenda saulute variklis iskarto ant max uzkaista ir ziuri, kad neprazioplinti ir neperkaitinti, o tai teks ant tralo grysti. gal yra kazkokiu protingu sprendimu ar reik temti iki namu dar pora sav dardeti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tepalo daviklis streikuoja pas daugeli. Cia galima sakyt liga. Keiciant tepala stengiuosi pilt beveik max, kai nukrenta daugiau kaip 1/3 nuo max iki min, pradeda uzsidegdinet ant salto lempute. :D Man tai yra kaip indikatorius, nes daznausia jau buna apie 9000 km. nuvaziuota, ir laikas keist tepalus. Del temperaturos bedu neturejau. Silta ora pust pradeda po poros trejatos km.  Gal termostatas parejas jei uzkisi kantora ir tada syla. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur buvau skaites, kad buna lyg ir peciukas uzsikimses, butu gerai neprisidirbti ardant :) pas mane vairas permestas tai kiek ziurejau trosai sutampyti taip idomiai, kazkur plasmases kampai pavirinti. gerai dabar kuo siauriau tuo silciau nebereikia kartonu :) o tai jau buvau pradejes mastyti apie tokia nesamone ant priekio, anksciau apsiltinima dedavo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur buvau skaites, kad buna lyg ir peciukas uzsikimses, butu gerai neprisidirbti ardant :) pas mane vairas permestas tai kiek ziurejau trosai sutampyti taip idomiai, kazkur plasmases kampai pavirinti. gerai dabar kuo siauriau tuo silciau nebereikia kartonu :) o tai jau buvau pradejes mastyti apie tokia nesamone ant priekio, anksciau apsiltinima dedavo.

 

 

Stebuklų nebūna. Ką rodo temperatūros daviklis ?  Termostatas turi veikti pradžiai.  Po to pečiukas gali būti užsikimšes - praplauti galima pakėlus kapotą iš variklio pusės - paprastai galima atjungti pečiuko šlangutes ir pajungus prailginimus, pripilti chemikalų. Ir trečia - sklendė stringa, ne visas šaltas oras praeina per pečiuką. Dažniau taip būna, kai valdo elektronika. Visokie krumpliaračiai susidėvi , prasisuka ar užstringa.

 

Va lyg ir viskas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip radau kraniuka tikrai pasidare silciau jeigu nera -6 ir seselio, esme pagerejo tik labai nezenkliai dar pastebejau kad pas mane perjungejas paneleje nera privirtintas silumos zodziu labai legvai juda ir nieko nedaro, bet prie kraniuko ateina tik vienas trosas melynas juodas kazkur gilyn nukeliauja, turbut ten kazkur bus beda turetu buti antras kraniukas tas trosas nukeliauja zemyn

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas troselis atidaro oro paemima is lauko,antras reguliuoja oro padavimo krypti ,trecias i kraneli.dar gali but susideveja tarpines oro kanalu\tipo paralonines\ir ypac po panele,tada siluma leidzia per visas skyles.isardai ,perklijuoji,dar as uzkymsau oro padavima i veida\kur per viduri paneles\dabar geriau pucia silta ora.apsildymo peciukas nusiima tik visiskai nuemus priekine panele\darbo nemazai\tai geriau plaut su chemija ,kaip rase\is varyklio puses\dar paziuret ar gerai uzsidaro dangtelis-oro padavimas is lauko.\jis kel.pusej prie ventiliatoriaus\

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek jusu J70 valgo as suvedziau keliones galus visur gavosi 14litru nei daugiau nei maziaubandziau vaziuoti paskui furas tada siektiek maziau suvalger.

dar pastebejau toki momenta kad kylant i kalna vaziuojant 100km/h, visai nesimegeja retkarciais netgi leteja kalnas tikrai ne 6%, siandiena tempiau autostrada kemperi panasi situacija 5 begis priespriesinis vejes ir pfff. buvau nulekes iki speco, nieko itartino nepastebejo vostuvai sureguliuoti idealiai, gal turbo i pabaiga ar cia jie visi tokie. dekui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.