Pereiti prie turinio

kuro siurblys


Rekomenduojami pranešimai

Turiu tokia problema. Gal kas zino ar ymanoma pareguliuoti kuro siurbli OFb, kad auto sudegintu maziau kuro? ir ar jis reguliuojasi rankiniu budu ar kompo pagalba?. Dabar su baku nuvaziuoju nepilnai 800 km. Turejau kita tokia masina nuvaziuodavau 1000 kartais net daugiau. Ir dar gal kas galetu pasakyti bakas yra 75 ar 80L?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei mehaninis siurblys tai gali pamazinti kura bet to pasekoje netrauks masina. Liesas misinys bus. Reikia ir slegi turbinos mazint. To pasekoje tiesiog susimazinsi kw :D

O nebus po to taip, kad bandant išjudint 2 tonas sveriančią mašiną su mažiau kw reiks 'gręžt' variklį taip, kad sąnaudos padidės? :)

Aš antras mėnuo eksploatuoju savo pirmą OFB, tai kažkaip ir tikėjaus mažesnių sąnaudų trasoj, bet ir pastebėjau, kad jai nėra skirtumo kaip ir kur važiuoji - kaip 10l, taip 10l  :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nebus po to taip, kad bandant išjudint 2 tonas sveriančią mašiną su mažiau kw reiks 'gręžt' variklį taip, kad sąnaudos padidės? :)

Aš antras mėnuo eksploatuoju savo pirmą OFB, tai kažkaip ir tikėjaus mažesnių sąnaudų trasoj, bet ir pastebėjau, kad jai nėra skirtumo kaip ir kur važiuoji - kaip 10l, taip 10l  :huh:

Nu bet užtat kiek spaudi tiek tavo  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokia problema. Gal kas zino ar ymanoma pareguliuoti kuro siurbli OFb, kad auto sudegintu maziau kuro? ir ar jis reguliuojasi rankiniu budu ar kompo pagalba?. Dabar su baku nuvaziuoju nepilnai 800 km. Turejau kita tokia masina nuvaziuodavau 1000 kartais net daugiau. Ir dar gal kas galetu pasakyti bakas yra 75 ar 80L?

O gal pirmiau įsiurbimo koliką išsivalyk - kartais padeda  ;)

Ten rankiniu būdu tik įpurškimo kampą gali pastatyt ir tai tik daug maž , visa kita tik su "protinga dėže" daroma

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nebus po to taip, kad bandant išjudint 2 tonas sveriančią mašiną su mažiau kw reiks 'gręžt' variklį taip, kad sąnaudos padidės? :)

Aš antras mėnuo eksploatuoju savo pirmą OFB, tai kažkaip ir tikėjaus mažesnių sąnaudų trasoj, bet ir pastebėjau, kad jai nėra skirtumo kaip ir kur važiuoji - kaip 10l, taip 10l  :huh:

pritariu, kuro sanaudos praktiskai vienodos visomis salygomis ir daugiau 10 nera buve ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei jum reminis dzipas ima TIK 10ltr ir yra jum daug :scratch:  tada patarciau isigyti golfus,arba susidekit ant ju padangas 225/65 tada taipat kokiu 0.5ltr maziau ims :study: pas mane OF net maziau uz BMW X5 ima.tai iseina kad man reik jam irgi kuro siurbli prisukt :?: keisti man tokie zmoniu mastymai :scratch: va jei OF imtu bent kokius 13 ar 14,tada jau galima svarstyti ka daryti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei jum reminis dzipas ima TIK 10ltr ir yra jum daug :scratch:  tada patarciau isigyti golfus,arba susidekit ant ju padangas 225/65 tada taipat kokiu 0.5ltr maziau ims :study: pas mane OF net maziau uz BMW X5 ima.tai iseina kad man reik jam irgi kuro siurbli prisukt :?: keisti man tokie zmoniu mastymai :scratch: va jei OF imtu bent kokius 13 ar 14,tada jau galima svarstyti ka daryti.

Tamsta, nesinervinkit :)

Žinai kaip būna - prisivartai skelbimų, prisiskaitai tech. specifikacijų... o paskui ateina suvokimas, kad automobilis tai ne naujas :D

 

Nors ką - tenka pavaikyti Cherokee su tuo 2.5TD italo-amerikietišku stebūklu ir 30,5' ratais - trasoj į 8l dyzelio telpa.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tamsta, nesinervinkit :)

Žinai kaip būna - prisivartai skelbimų, prisiskaitai tech. specifikacijų... o paskui ateina suvokimas, kad automobilis tai ne naujas :D

 

Nors ką - tenka pavaikyti Cherokee su tuo 2.5TD italo-amerikietišku stebūklu ir 30,5' ratais - trasoj į 8l dyzelio telpa.

tava kad dauguma nesupranta to kad masinos jau nenaujos ir nori kad kuro imtu maziau nei pas gamintoja per bandymus eme :study:  .tikiu kad telpi trasoi i tiek. bet kai cia zmones del kokio litro iesko problemu nes nori sutaupyti 4litus simtui km tai tada geriau isvis nevaziuot nes ir padangos dyla  netik kuras dega :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nzn kj as gainiojau ta fronte tj trasoj su baku nesunkiai 1000km invyniodavau su standartiniais ratais. Po vieta apie 800, ziema su sildymais vistiek maziau 700 nesigaudavo:) Kiba Tata stebuklinga varztuka atsuko:) O borto kompas tik trasoj rodo daug maz teisingai, po vieta meluoja i mazesne puse:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

burto kompas neparodo tikslių sanaudų,jis rodo ne realų sunaudojimą,o yra iskaičiuotini,parodymai,borto kompa galima perprogramuoti-pakoreguoti apie 15 proc,taip kad jo rodmenys tik orentaciniai

 geriausias būdas užpilei pilna nuvaziavai atstuma vel užpylei

teisingai kolegos sako jai frontė jama 10 lirų tai tikrai ne svieto pabaiga

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.