Pereiti prie turinio

WJ/WG 2.7 CRD užkūrimo problema


namaste

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, paspaudus šaltukui, kad ir nedideliam, JGC WG 2,7 CRD prastai vedasi. Reik pavyniot starteriu ~5 sekundes, o kai užgriebia ir užsiveda - iš karto užgęsta. Ir taip kelis kartus kol pradeda normaliai dirbti. Žvakės visos patikrintos ir pakeistos. Nuo kur pradėt ieškot problemos? Siurblys? Purkštukai?

Redagavo namaste
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 93
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

gali buti siurblys, purkstukai, ar nesandarumas sistemoje. Tik jei butu siurblys, metytu zemo slegio kuro sistemoje klaida, gal ne istisai, bet laikas nuo laiko turetu. Del nesndarumo, tai uzvedant varikli ziurek kuro slangutes, jei tarp zemo-auksto slegio kuro pompu "vaikscioja" burbulai, tai teks slangutes keisti. O purkstukai isoriskai grazus, neapauge dervom? Jei isoriniu gedimo pozymiu nepastebesi jokiu, varyk pas dyzelistus, kurie sita varikli zino, nes savarankiskai bandydamas ieskoti kaitaliodamas dalis, gali puse variklio pakeisti ir nieko nerasti.

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man lygiai tokie pat simptomai buvo - susitvarkė kai užsandarinau kuro filtrą ir šlangutes aplink jį. Mano atveju buvo, kad dėl nesandarumo nubėgdavo kuras žemyn į baką, dėl to kai kuri, kol datraukia kurą iki pompos reikia pasukt, o paskui matyt užgęsta iš karto dėl pritraukto oro. Kai jau pastoviai pradeda traukt kurą tada viskas normaliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Filtrai be kalbų, pirmoj eilėj. Tas pats buvo ir praėjusią žiemą, buvo pirma mintis žvakės pakaitinimo, bet kai mašina beveik nevažinėjo, tai ir liko nesutvarkyta, o prieš šią žiemą pakeisti filtrai ir žvakės, tačiau situacija ta pati. Man taip pat kilo mintis, kad oro prigaudo, bet kodėl tik esant šaltesniam orui?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Manau,kad problema bus kitur,bus kiauras kazkuris purkstukas.Kuriant salta masina purkstukas  praleidzia kura per gristama ir suki starteriu kol siurblys sukelia reikiama kuro slegi sistemoje.Daug situ masinu turejau ir ne karta buvau su tuo susidures.kuo daugiau salcio ,tuo ilgiau reikia sukti.o prie kokiu - 20 be eterio neuzkursi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau,kad problema bus kitur,bus kiauras kazkuris purkstukas.Kuriant salta masina purkstukas  praleidzia kura per gristama ir suki starteriu kol siurblys sukelia reikiama kuro slegi sistemoje.Daug situ masinu turejau ir ne karta buvau su tuo susidures.kuo daugiau salcio ,tuo ilgiau reikia sukti.o prie kokiu - 20 be eterio neuzkursi.

Renas77 teisus, cia dazniausia beda uzkurimo ir buna, pasitikrinti nesunkiai galima tiesiog nuemus ,,abratkes,, kurimo metu neturetu per ja grazinti kuro, tuo paciu bus aisku kuris purkstukas prasosi remonto

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ta pati problema buvo, prie +5 reikedavo pasukt daugiau o jei minusas neuzkurdavau salto be purskalo y oro filtra, tai buvo 3 purstukai gatavi 300 euru ir vel normaliai :)

Nu, dar yra ir kitų niuansų. Šiandien buvau servise. Sako nesenai vienam buvo tokia problema, tai pasirodo buvo susidėvėjęs vožtuvėlis , kuris stovi ant kuro filtro. Taigi man patarė pirma jį pasikeisti. Nusipirkau( ale blyn, brangus, 21 € kainavo :scratch: ). pasikeičiau, matysiu kas bus ryt iš ryto ;) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

mano vienas kolega turejo mersa su tokiu varikliu, tai kol budavo pliusine temperatura, kurdavosi daugiau maziau normaliai, net demesio nebuvo atkreipes, kad kazkas netvarkoje, vos tik temperatura nukrisdavo iki -10, uzkurti budavo is viso be sansu, net negriebdavo. Buvo kaltas purkstukas, kai atvesdavo, nelaikydavo slegio visame kuro kolektoriuje ir nesikurdavo, arba prie mazesnio minuso sunkiai kurdavosi. Aiksu, gali buti ir tas voztuvelis ant filtro, bet tokiu atveju reiketu ziureti kuro slangas po filtro, jose turetu matytis oro burbulai vaiksciojantys kuriant varikli. Jei burbulu nera, tai su tuo veoztuveliu viskas ok

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.