Pereiti prie turinio

Kia Retona - bendra informacija, nuomonės, nuogirdos


Rekomenduojami pranešimai

jeigu dar nenusipirkai, nepirk, jeigu jau turi, pamilk, pasidaryk piln1 antikorozinį, nes rudyja, saugok skardas, nes kitų negausi, tai tas pats kaip sportage, tik su kitu kėbulu, mieste, lėtas kaip sunkvežimis, įsibėgėjimas per 20 su biškiu sekundės, variklis, mazdos 626, tas, kuris ėjo su mazda kompresor, tik čia be jo, nelaiko galvos, sveiką sunku gaut, per purvynus per silpnas, buvau pakėlęs, per spyruokles, tilpo 31 ratai, ir vaizdas jau buvo panašesnis į džipą,kitas, žinau kėlė šaibomis, gal ir pigiausia ir geriausia, važiuoklė tvirta, man nelūžo, tam, kuriam pardaviau, skundėsi, kad rėmai surudyjo ir sulūžo, džipukas lengvas, per purvynus gerai važiavo, na man buvo pirmoji meilė, po šiai dienai kai pamatau su ilgesiu nužiūriu, tiesa detalių savartynuose neieškok,nes nėra, tik naujos,yra Kaune statybininkų gatvėj priešais "švarą", detalių pardė, per parą iš lenkų parveža, o "lirostoj", paklausi, tik akis išpučia...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

andrius123 - ačiū už nuomonę. Visada labai įdomu išklausyti žmogų, kuris yra realiai susidūręs su situacija.

 

Retonos neturiu ir artimiausiu metu neplanuoju pirkt. Bet mieste pamatęs ir po to internete paieškojęs radau labai mažai info. Wikipedia labai sausa, o forumuose info mažai ir nekonkreti. Į akį krito, nes nebedaug SUV'ų išlaikę grubesnę išvaidzą, dauguma apie 2000 metus pagamintų SUV'ų atrodo kaip batonas ant ratų. Dėl išvaizdos susirūpinau, nes galvojau gal žmonai tokį įgyti. Kaina nedidelė, į off-road'ą kišamas nebus, bet jei džipukas, tai turi būt džipukas, visgi po miškus mašina bus malama. Kiek supratau 4x4 irgi yra part-time čia? Andriau, gal dar pas tave ir benzinas netyčia buvo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

užmiršau dadėt, kad nuolat varomas galas, įsijungia priekis, gali įjungt palėtintoją, pas mane buvo dyzelis, mieste kaip ir minėjau, žiauriai nesmagi, negraži, tik su didesniais ratais atgauna vaizdą, žmonai pirkčiau, aišku, jeigu žavėtūsi džipais, toyotą rav dviem durimis, iš suzukių kažką, o važinėjimams mišriu režimu, kažką iš subarų,... atsiprašau, <_< , nesusilaikiau nepataręs..., mano galva, retona tinkama, nupirkus neuždrožtą, atitinkamai paruošus, turint iki dešimt tūkstančių,retkarčiais pasivažinėjimams po mišką.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasakysiu ir aš kai ką ta tema,buvau sumąstes dukrai,ji prijaučianti džipams,nupirkt sportage rimčiau čiupinėjau benza ir 2ltr dyzeli.benzas lyg ir nieko o va dyzelis tai bukas,mano frontė 2,3td palyginus su ta KIA raketa.

po to pabandžiau retona su tuo pačiu mazdos 2ltr mataru,nu trūksta jai galios ryškiai,bet nušokus nuo kelio visai maloniai lipa ko gero gale LSD jai neklystu

o dėl išvaizdos tai jau skonio reikalas man ji visai nieko,nekasdienė,visada kažkas palydės klausiamu žvilgsniu :)/>

kiek žiūrėjau tiek sportage tiek retona megsta parūdyti ,reziume:jei jų kaina butų apie 3000lt(normalaus stovio)galima pirkt pakatuškėm ,pramogai.bet kaip kolega sako iki 10št manau galima rast geresnį varijantą

Redagavo dielavas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

andrius123 - ačiū už nuomonę. Visada labai įdomu išklausyti žmogų, kuris yra realiai susidūręs su situacija.

 

Retonos neturiu ir artimiausiu metu neplanuoju pirkt. Bet mieste pamatęs ir po to internete paieškojęs radau labai mažai info. Wikipedia labai sausa, o forumuose info mažai ir nekonkreti. Į akį krito, nes nebedaug SUV'ų išlaikę grubesnę išvaidzą, dauguma apie 2000 metus pagamintų SUV'ų atrodo kaip batonas ant ratų. Dėl išvaizdos susirūpinau, nes galvojau gal žmonai tokį įgyti. Kaina nedidelė, į off-road'ą kišamas nebus, bet jei džipukas, tai turi būt džipukas, visgi po miškus mašina bus malama. Kiek supratau 4x4 irgi yra part-time čia? Andriau, gal dar pas tave ir benzinas netyčia buvo?

siaip jai nori iskirtinio tai pagalvok apie wranglerioka ir plius nesenstantis modelis,ir vasara kabrikas ir turi isliekama verte ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.