Pereiti prie turinio

Chrysler Voyager AWD


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos.

 

Gausėjant šeimai prireikė didelio šeimyninio automobilio. Žinoma norėtųsi visais varančiais ratais. Visai patrauklus kainos ir tūrio atžvilgiu atrodo (Grand)Voyager AWD. Kas tai per žvėris, koks AWD veikimo principas, patikimumas, priežiūra ir t.t., gal kas susidūrėt ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pravažumo reikia tik tiek, kad mieste iš užpustyto kiemo išvažiuotum - su paprastu FWD Voyageriu visada išvažiuosi. Tikrai jokių bėdų žiemą su juo.

O dėl awd, jie palyginus labai jau reti. Kiek teko girdėti, kardanai deficitas, o būtent kardanai nukenčia kraunant juos forkliftais prieš transportuojant iš už Atlanto.

Tad mano patarimas pirk paprastą TownCountry ir nepasigailėsi.

 

Čia maniškis paprastas FWD

http://www.youtube.com/watch?v=XppiB5nCmb4

Redagavo Gytman
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pravažumo reikia tik tiek, kad mieste iš užpustyto kiemo išvažiuotum - su paprastu FWD Voyageriu visada išvažiuosi. Tikrai jokių bėdų žiemą su juo.

O dėl awd, jie palyginus labai jau reti. Kiek teko girdėti, kardanai deficitas, o būtent kardanai nukenčia kraunant juos forkliftais prieš transportuojant iš už Atlanto.

Tad mano patarimas pirk paprastą TownCountry ir nepasigailėsi.

 

Čia maniškis paprastas FWD

http://www.youtube.com/watch?v=XppiB5nCmb4

Na nežinau, 15m. įvairius Subaru drožiu kasdienai, dar Jeep pramogoms, kažkaip baisu prie FWD persėsti. Užvakar su pakaitiniu Opeliu grybaut nuvažiavau ir ką galvoji, grybavau? Ne, pusę dienos išvaiuot bandžiau :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suvažinėjau AWD Chrysler Voyager II (1991 m) iki galo beveik. Pardaviau dar važiuojantį. Man labai patiko, po to jieškojau naujesnio irgi AWD, bet nepavyko rasti. Dabar trinu jau trečią Chryslerį (tiksliau Dodge Gr Caravan). Su 3,3 varikliu sąnaudos buvo 15-18 l/100km. Tampiau priekabą, traliuką per statybas. AWD man reikalingas tik žiemą, kad apšalusiu snieguotu keliu iki namų davažiuočiau į gan statų kalniuką. Per paskutines 2 žiemas apsiėjau ir be AWD... Dėl visko movos ir kitų awd dalykų jokių problemų nebuvo.

Redagavo Darius77
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vairuoju jau trečią voyagerį, keletas draugų taip pat jais važinėja, tiek senesniais tiek naujesniais, esu susidaręs nuomonę, kad tai tikrai tvirtas ir patikimas auto. Maniškis nors ir papuvusiom skardom, bet nė karto nėra pavedęs. Aišku yra detalių, kurios nepigiai kainuoja, bet...nekasdien jas keiti. Rasčiau tvarkingą voyų visais varomais ratais, tikrai čiupčiau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Apeik juos per kilometrą, vargo vakarienė su jais...o su benzais, tai tas 3,3 yra tikrai geras, bet 3,8 smagesnis...tik jokiu būdu nesugalvok imt 3,0, ten irgi nelaimė.Amerikonų varikliai geri, tik tie, kurie virš 3 litrų :)

 

Sveiki, o kaip te 2.5TD varikliai 85kW, ar geriau benzininiai 3.3 ar 3.8?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apeik juos per kilometrą, vargo vakarienė su jais...o su benzais, tai tas 3,3 yra tikrai geras, bet 3,8 smagesnis...tik jokiu būdu nesugalvok imt 3,0, ten irgi nelaimė.Amerikonų varikliai geri, tik tie, kurie virš 3 litrų smile.gif

 

 

 

Aciu, patenkinai mano smalsuma icon_thumright.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3.0 ne amerikoniskas variklis, o japoniskas - Mitsubishi, buvo montuojamas i Mitsubishi Sigma.

 

Kaip Giedrius minejo - tikrieji Chrysler varikliai (3.3 ir 3.8) neuzmusami. Buvau isardes varikli begusi 200000 myliu - cilindrai atrode lyg vakar honinguoti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.