Pereiti prie turinio

WJ priekinis kardanas


shelsmas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 806
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Viską turiu jau :) kardanas su dviguba kryzme ir flansu - 50€

Ir Daniliskės uz " sukryzminimą" paims apie 150€

Man gavosi grubiai 260eur, bet su visiskai nauja dviguba kryzme. Dariau pas pusasis ir ko. per pusdieni uzdejo ja ant mano kardano. Tas kainavo 200eur. plius 60 flansas, kuri atsisiunciau is USA.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man gavosi grubiai 260eur, bet su visiskai nauja dviguba kryzme. Dariau pas pusasis ir ko. per pusdieni uzdejo ja ant mano kardano. Tas kainavo 200eur. plius 60 flansas, kuri atsisiunciau is USA.

Idomu prieš kiek metų dareisi, dabar vos ne dvigubai prašo tas pusašis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, manajam Grand Cherokee WK (2005m.) 3 ltr. dyzelui, priekinio kardano granata prie, paskirstymo dezes, subyrejo. 

Ar apsimoketu man deti vietoj granatos krizmes? Ar visgi butu geriau isideti granata ir nesukti sau galvos? Gal kazkokia konkrecia granata pasiulytumete?

 

Masina dazniausiai vazineju plentu ir zvirkeliu bei kartais, misko keliukais iki ezero ar kaimo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, manajam Grand Cherokee WK (2005m.) 3 ltr. dyzelui, priekinio kardano granata prie, paskirstymo dezes, subyrejo. 

Ar apsimoketu man deti vietoj granatos krizmes? Ar visgi butu geriau isideti granata ir nesukti sau galvos? Gal kazkokia konkrecia granata pasiulytumete?

 

Masina dazniausiai vazineju plentu ir zvirkeliu bei kartais, misko keliukais iki ezero ar kaimo.

Labas,

 

jei stock'inis pas tave, tai aisku palik originaliai. Laiko gi visai padorei tos granatos, kai naudojama pagal paskirti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

200Eur, 150+pvm, prie to medziagos. O ne pigiau visa krizmini kardana pirkti? Tik taip filosofuoju :-) Man kardanas nuo ZJ'to kainavo 50Eur ir plius flancai. Sumoje ~150Eur.

Aisku reikia ieskoti ZJ'to kardano :-)

200eur + flansas vienas. Uz 50eur surasti kardana reikia tiesiog sekmes. Uz kiek flansai? mano is USA apie 60doleriu plius siuntimas. jie reikia ant tilto 70 doleriu. Sakyciau tas ant to gaunasi(jei rasi kardana taip pigiai). O kitas dalykas, pas mane naujos detales uzdetos del kuriu kokybes galiu buti ramus labai ilgam. Ir man didelis pliusas yra, kad nereikia laiko gaisti beieskant detales, kuri gali buti lavonas. Cia tieisog mano pamastymai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

200eur + flansas vienas. Uz 50eur surasti kardana reikia tiesiog sekmes. Uz kiek flansai? mano is USA apie 60doleriu plius siuntimas. jie reikia ant tilto 70 doleriu. Sakyciau tas ant to gaunasi(jei rasi kardana taip pigiai). O kitas dalykas, pas mane naujos detales uzdetos del kuriu kokybes galiu buti ramus labai ilgam. Ir man didelis pliusas yra, kad nereikia laiko gaisti beieskant detales, kuri gali buti lavonas. Cia tieisog mano pamastymai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, manajam Grand Cherokee WK (2005m.) 3 ltr. dyzelui, priekinio kardano granata prie, paskirstymo dezes, subyrejo. 

Ar apsimoketu man deti vietoj granatos krizmes? Ar visgi butu geriau isideti granata ir nesukti sau galvos? Gal kazkokia konkrecia granata pasiulytumete?

 

Masina dazniausiai vazineju plentu ir zvirkeliu bei kartais, misko keliukais iki ezero ar kaimo.

man rodos turiu gera granata,ryt galiu paziuret,jei dar reik

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kreipiuosi į Jeep GC wj vairuotojus, kurie persidarinėjo priekinį kardaną iš granatos į dvigubą kryžmę. Turiu kardaną nuo xj su dvigubą kryžme, bet pats flanšas netinka, flanšo diametras 26mm/26dantukai, o pas mane wj prie razdatkės kažkas apie ~35mm reikalingas flanšas. Klausimas, nuo ko ieškot flanšo, ar gal kas turi parduoti, nori pasimainyti į manajį. Ačiū už atsakymus tiems, kurie tikrai žino ;)

Jeep gc 4.7, 00

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kreipiuosi į Jeep GC wj vairuotojus, kurie persidarinėjo priekinį kardaną iš granatos į dvigubą kryžmę. Turiu kardaną nuo xj su dvigubą kryžme, bet pats flanšas netinka, flanšo diametras 26mm/26dantukai, o pas mane wj prie razdatkės kažkas apie ~35mm reikalingas flanšas. Klausimas, nuo ko ieškot flanšo, ar gal kas turi parduoti, nori pasimainyti į manajį. Ačiū už atsakymus tiems, kurie tikrai žino ;)

Jeep gc 4.7, 00

WJ,to paskirstymo deze turi 32 slicu flansa. Pats emiau nuo ZJ bet tinka ir nuo kitu Jeep'u. Ieskok flanso dezems 249, 247, 242.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.