Pereiti prie turinio

Netraukia NT 2 2.7 tdi


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 52
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

  • po 1 mėnesio...

Turėjau tokia problemėlę prieš pora metų!!!Keičiau siurblį, keičiau turbiną, filtrus ir ka tik sugalvojau. A vot kuro vamzdelyje įkištas kažkos tipo kaip anglinis filtriukas bėda didžiausia!!!Išmečiau ir iki šiandie jukių bėdų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A vot kuro vamzdelyje įkištas kažkos tipo kaip anglinis filtriukas bėda didžiausia!!!Išmečiau ir iki šiandie jukių bėdų.

kuriu metu auto ir kurioj vietoj radai "dovana", nes as saviski jau itarineju izmenoj :lol:

 

Kuro padavimo vamzdelyje prieš pat kuro siurblį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
A vot kuro vamzdelyje įkištas kažkos tipo kaip anglinis filtriukas bėda didžiausia!!!Išmečiau ir iki šiandie jukių bėdų.

kuriu metu auto ir kurioj vietoj radai "dovana", nes as saviski jau itarineju izmenoj :lol:

 

Kuro padavimo vamzdelyje prieš pat kuro siurblį.

 

Na as tikrai viska ten apziurejau, bet tikrai nieko neradau... :|

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries xbrada nuvariau vieniems meistrams del traukos..., perkratem viska, kol pastebejom, kad buvo judinta kuro riebumo reguliatoriaus plomba..., pasukau 180 laipsniu pagal rodykle ir trauka zymiai pagerejo :idea: tiesa vestis pradejo blogiau ir jei ryte uzvedi ir palieki dirbt ant laisvu, tai kazkaip pradeda siurbtis ir gest variklis, matyt kuro per daug... Labai padidintu kuro sanaudu nepastebejau, nes miske per balas neismatuosi, bet uztai trauka pasidare zymiai geresne... aisku su tokiu reguliavimu TA nepraeisi, bet pasuksiu atgal ir bus ok

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na as tikrai viska ten apziurejau, bet tikrai nieko neradau...

 

Yra toks filtriukas. Is virsaus NT II kuro siurblio priekyje. Su magneteliu lengviau issiima jo detales. Kai jis uzsitersia, trauka gerokai krenta. Meistrai Alytuje kalbejo, kad dabar prastoki kuro filtrai. Geri to nesvarumo neturetu praleisti. Po valymo geresnis rezultatas. Nieko sukineti nereikia, jei viskas savo vietoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tikrai viska ten apziurejau, bet tikrai nieko neradau...

 

Yra toks filtriukas. Is virsaus NT II kuro siurblio priekyje. Su magneteliu lengviau issiima jo detales. Kai jis uzsitersia, trauka gerokai krenta. Meistrai Alytuje kalbejo, kad dabar prastoki kuro filtrai. Geri to nesvarumo neturetu praleisti. Po valymo geresnis rezultatas. Nieko sukineti nereikia, jei viskas savo vietoje.

pas mane to filtriuko jau nera, tiksliau jau nebuvo, o sukinejimas dave gerus rezultatus, gariunuose sekmadieni bandziau per kalnus, eina kaip isp.. :lol: o judintas reguliatorius ankstesnio savininko buvo greiciausiai del to, kad per TA buvo per diodelis CO, todel buvo sumazintas kuro riebumas, ko pasekoje sumazejo trauka, atgal atsukt pamirso ... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Na as tikrai viska ten apziurejau, bet tikrai nieko neradau...

 

Yra toks filtriukas. Is virsaus NT II kuro siurblio priekyje. Su magneteliu lengviau issiima jo detales. Kai jis uzsitersia, trauka gerokai krenta. Meistrai Alytuje kalbejo, kad dabar prastoki kuro filtrai. Geri to nesvarumo neturetu praleisti. Po valymo geresnis rezultatas. Nieko sukineti nereikia, jei viskas savo vietoje.

Ta prasme jis vamzdelyje ar jau ant siurblio?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis siurbliuke nuemus magistralini vamzdeli, kuris siurblio priekyje ir virsuje prisuktas, tai tik tada pasimato.

Na buvau nusukes ta metalini vamzdeli, kur i siurbli kuras ateina, apziurejau ir ta skyle, kur i siurbli eina ir ta, kuri vamzdelyje yra ir jokiu filtriuku neradau.... Gal pas mane jau iskrapstytas.... O gal mes cia ne apie terano 2 2.7 tdi kalbam? Nes siaip nelb isivaizduoju kur ten butu galima ji patalpinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

visi apie ta sietuka sneka, bet nieks neranda :lol: manuale jis parodytas... bet kadangi auto pas mus nenauji tai greiciausiai jis jau senokai buna ismestas, nes neaiski jo paskirtis, juk pries ji stovi smulkaus valymo kuro filtras

P.S. dar karta primenu, man padejo kuro misinio pariebinimas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sveiki. Vis dar neisprendziau savo problemos. Mano NT II ir toliau netraukia. Atlikti darbai: padaryta diagnostika(nieko neparode), pakeisti purkstuku antgaliai, patikrintas ir isvalytas EGR voztuvas, bandziau is kito dzipo (cia man padejo vilkas) ideti oro srauto matuokle, patikrinta turbina, apie tepalus ir filtrus net nekalbu, bet rezultatu jokiu kol kas... Gal turi kas minciu dar? Gal kas turi gerai vaziujanti NT II 2,7tdi ir sutiktu man porai minuciu savo oro srauto matuokle paskolint, Nes ji vis dar neduoda man ramybes... Neisivaizduoju kas gali dar but. Nebent siurblys, bet jis elektrinis ir kuriasi gerai, tai manau diagnostika butu ka nors parodzius. Tepalu nevalgo nei laso, kuriasi lb gerai tiek siltas, tiek saltas... Kuro valgo taip pat padoriai ir nemeta nei trupucio juodo dumo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu su situo terraniuku matau kad darosi beda turiu viena klienta Dizrida kaune tai va pas juos stovi terranas niekaip nerandam bendrom jegom ligos laisvom apsukom dirba puikiai o kai vaziuoji sake kad kaip ant arklio joti dege checkas kompas mete siurblio klaida pakeite siurbli niekas nepasikeite pakeite pagrindini kompa su imobilaizeriu tas pats tada pakeite elektronini purkstuka vistiek sudas daugiau nei as neisivaizduoju kas galetu buti nei dizrida galva nenesa kas dar galetu knisti prota.

P.S as dabar vazineju su tokiu terranu tai jei ka prilek kada galesim nuo mano imesti tau ta oro srauto matuokli.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai nenuraminai :cry: Didelis galvos skausmas cia man... Gal vaziuot pas tuos, kur cipuoja, gal tie ka padarytu... Parasyk dar man i pm savo nr. Beja linkiu tau, kad taip neatsitiktu :fanaras: O ten katalizatoriaus tik nera ar ne?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.