Pereiti prie turinio

Akita - Inu sunys


tomukkas

Rekomenduojami pranešimai

Noreciau isgirst nuomone kas auginate sios veisles suni. jis retas dar lietuvoj, uztat neuzmatau savo krastuose niekur.Kas tai per daigtas ?Domejausi apie juos visokiais budais ,internete apie juos raso vienaip .Kiek kalbejau su veisejais kitaip.

Grazus padaras , man nereik sargo, nereik ganyt aviu , nereik varyt miske zveriu , reikia draugo kuris gyventu tikrai dideliam voljiere,myletu mane ir seimyna .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi čia apie šunį kalba, šuo geriausias žmogaus draugas,dėl to, kad nekalba o šuniui voljeras tai kaip žmogui nuosavas namas, šuniui liepk pagalį atnešt, tai šokinės iš džiaugsmo pusę valandos, o liepk žmogui atnešt tai pamatysi kas bus...

Redagavo andrius123
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokauji gal.. Tokios salygos suns svajones, kasdiena tris kart parke, sestadieny sekmadieny prabegimas palei kanala apie 10 km, mes su dviraciais nespejam mint..

Edalas specialus, plius kaulai avienos bei kepenys virti..

O tu cia pasakas skiedi..

Nejau geriau kai savuose shud..e garde suo laksto plaukais gardo tvoros apkibusisos, smarve...tik dabar nepradek pasakot kad garde parketas blizgantis.. :lol:

Bunu fazendoij matau kokiuose garduose sunys gyvena, kad ir tvarkingi bet gardai..

Geriau tada palaidas po kiema tegu laksto, kiema aptverti tada tikra apsauga, o kad jis garde tai sh.. Nieko neapsaugos ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Voljeras suniui pas mane dvieju masinu garazo dydzio pavesine , kurioje jo nekankins nei saule nei lietus . Dukrai 6metai , manau ir ji ir augintinis tures ka veikt.

Tai va , vokieciu avigani turejau , nebenoriu ligu maiso. Uztat ir noriu suzinot , kaip ar jis labai lepus ,Zinoma skiepai Kirminai tai cia kas be ko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tvarka voljiere zinoma reikia priziuret, kai buvo vokietis pas mane kas ryta vakara visos kakos budavo sluojamos ir t.t.

Negaliu ir as ziuret kai pvz vilksunis 2-3 kvadratu aptvertam narve sedi paskendes kakose , o ypac po lietaus. Noretus ta gaspadoriu pati ten pasodint

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tvarka voljiere zinoma reikia priziuret, kai buvo vokietis pas mane kas ryta vakara visos kakos budavo sluojamos ir t.t.

Negaliu ir as ziuret kai pvz vilksunis 2-3 kvadratu aptvertam narve sedi paskendes kakose , o ypac po lietaus. Noretus ta gaspadoriu pati ten pasodint

 

voljeras 9kv metru su stogu.plius viduje buda, jokiu kaku ,ryte vakare su siupeliu sugreboji,3 palakstymai po val po kiema maitinimas ,vakare jei nelyja 3km seimyna ant dviraciu vilkyte,salia,, del ligu tffu tfuu tik senajai 2 kart erkes... ..isgyveno...9metus,,,,dabar 5 men vilke,, nekeisciau i joki kita.............

post-1570-14047022636439_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Voljeras suniui pas mane dvieju masinu garazo dydzio pavesine , kurioje jo nekankins nei saule nei lietus . Dukrai 6metai , manau ir ji ir augintinis tures ka veikt.

Tai va , vokieciu avigani turejau , nebenoriu ligu maiso. Uztat ir noriu suzinot , kaip ar jis labai lepus ,Zinoma skiepai Kirminai tai cia kas be ko.

 

Turejau 6 Vokieciu Aviganius, - keturi is ju buvo misrunai, ne su vienu neturejau bedu del ligu, isskyrus veislinius, kai pasiemem is veislynu, buvo mazumele nusilpe (neprieziura ypac "Naujavilniecio" veislyne tragiska)... Aisku nei voljeru nei lenciugu, nei budu jie nemate, nes aplinkui sodyba ne gyvos dvasios keliu kilometru spinduliu, o nakvyne prie seimininku lovugalio miegamajame (aisku jei nakti uzsimanai islipti is lovos turi taikytis neikisti kojos i kieno nors nasrus)... :D/>

Redagavo Šarūnas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sesuo mano turi Akita patina. Seip labai draugiskas suo, su vaikais gerai sutaria ir su visais seimos nariais. Seip laikomas pastviai kiema palaidas laksto, i voljiera uzdaromas tiktais jai kas nors atvaziuoja is svetimu. Seip gana aktyvus suo, reikia jam daug judesio. Reikia dresuoti, bet ir tai viena karta issmuko pro neuzdarytus vartelius (pastininkas neuzstume), tai tris paras blaskesi, Nes jie jai jau istruksta tai bega panasiai kaip Haskiai. Nors seip paprastai kai gryzti namo ir ivazineji pro atidarytus vartus i kiema, tai duodi komanda ir liepi sedet tai sedi ir laukia kol ivaziuosi ir uzdarysi vartus.

 

 

Noreciau isgirst nuomone kas auginate sios veisles suni. jis retas dar lietuvoj, uztat neuzmatau savo krastuose niekur.Kas tai per daigtas ?Domejausi apie juos visokiais budais ,internete apie juos raso vienaip .Kiek kalbejau su veisejais kitaip.

Grazus padaras , man nereik sargo, nereik ganyt aviu , nereik varyt miske zveriu , reikia draugo kuris gyventu tikrai dideliam voljiere,myletu mane ir seimyna .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu haski biški pamaišytą... mano nuomonė - čiurka jis ir yra čiurka... nu jo, draugiškas... išmoko loti iš kitų šunų (turiu dar du), bet loja tik ant savų... tupas... jam tik bėgti ir bėgti... savisaugos jausmo irgi nulis... nedaeina elementariausi dalykai... karoč kankinasi ir jis, ir mes... P.S. mažas namuose kaukė kol supratome, kad nori lauke gyventi... nuo šiol tik įbėgęs į chatą primyža - laukas juk namai, o namuose nemyžama...

Redagavo džintato
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau isgirst nuomone kas auginate sios veisles suni. jis retas dar lietuvoj, uztat neuzmatau savo krastuose niekur.Kas tai per daigtas ?Domejausi apie juos visokiais budais ,internete apie juos raso vienaip .Kiek kalbejau su veisejais kitaip.

Grazus padaras , man nereik sargo, nereik ganyt aviu , nereik varyt miske zveriu , reikia draugo kuris gyventu tikrai dideliam voljiere,myletu mane ir seimyna .

 

 

jei rimtai nori sios veisles suns paskambink 86871120 duosiu info.bet zinok kad sie sunys KAINUOJA ne viena tukstanti ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei rimtai nori sios veisles suns paskambink 86871120 duosiu info.bet zinok kad sie sunys KAINUOJA ne viena tukstanti ;)/>

Su kainom susipazinau , Man nereikia , dokumentu , nereikia kad tevai butu kaskokie intercempionai ir t.t... Neturesiu as laiko lakstyt po visokias parodas ,ir realiai man tie kilmes dokumentai nereikalingi.

Jau kaip radau is kur ji isigyt,

Bet vat norejau issgirst kas turi ta CIUKISKA suni , ir suzinot koks jis draugas :rolleyes:

Dekui GiedriuiZ ir Dzintato ;) Man labai grazus tas butent Akita inu, nea amerikietiska , Balta ar dar kitokia . Riestauodege lape :)

O kiek bendravau su veisejais , tai zinokit ,,Pizdiec ,, neloja , klauso be dresuros , nekakoja , nemyza , myli vaikus , myli aplinkinius gyvunus, nesiseria, daug needa, skaito laikrascius, parnesa alaus, parvairuoja masina kai buni girtas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

[jeigu kriterijus butu Draugas- tai draugas jo, tikrai geras... bet turiu šarpėju, tai ten, patikėk: žmoną išsirinko pats kai ėmėm 2 mėn. - lindo iš transporterio per kitų galvas... kol vežiau namo - ant manęs lojo... bet meilė su žmona nereali, o mes su dukra šiaip - savi, bet turime žinoti savo vietą... labai keistas šuo - flegmatikas - miegoti gali 25 val per parą, mėgsta alų, mėgsta būti su kažkuo - žmona kai išvaro į kelionę, tai po kokių 2 parų nusprendžia kad reikia kito šeimininko... tada padkatyvajet prie manęs... gryžta žmona tai jaučiasi kad sobaka sutrikęs kurį laiką... mėgsta važiuoti ir autoimobilius - pasėdėjimas salone net ir stovinčioj auto šventė... na, tik kartais charakterį parodo (šeimininkė gali daryti ką nori) - su kitais sobakomis tai draugauja, tai po minutės jau pešasi (nors a-lia kovinis, bet sulopytas gerai)... kanda irgi be perspėjimo dažniausiai... susipyksta su žmona, nueina už namo ir sėdi visą dieną kol neatsiprašo... išvarė iš miegamojo - išeidamas natūraliai durimis trenkė :) mėgsta švarą, bet praustis ne-a... kitas šuo bus tik šarpėjus, bet būtinai kalė... nes patinas yra patinas: du patinai (čia aš apie save) namuose - perdaug... rekomenduoju

Redagavo džintato
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šunys gi ir yra šunys. Akita ar babyta.

Yra specifinės veislės savybės- tam tikros, kurios daugumai tos veislės atstovų galioja ir viskas.

 

Jei šuo be dokumetų,tai JIS NEVEISLINIS- AMEN.

 

Taip kad baikit kvailiot: neisiu į parodas, tai kam man tie dokumentai;

tėvai nėjo į parodas tai va veislinis tik be dokumentų;

dokumetai brangiai kainuoja, tai jų nedarę, o man tai vistiek vienodai...

 

Jei perkat be dokumentų, galit nustoti domėtis, kokios yra konkrečios veislės savybės (ar standartas), nes gal tas mišrūnas jas turės, o gal ir ne- visiška loterija.

 

Pats turiu kalę, kuri šiaip gal ir kilmingo kraujo (nežinau- šeimininkas atsivežė iš Danijos, paskui kažkam atidavė, tas dar kažkam, vėliau aš priglaudžiau), bet aš neturiu dokumentų, o tik danišką skiepų pasą, todėl ji MIŠRŪNĖ (nors skiepų pase veislė įrašytą, bet tai NE kilmės dokumentas).

 

 

Jei jau domitės kokia nors veisle, nu tai ir pirkit tos veislės šunį. O jei tinka be dokumentų, tai nueikit į prieglaudą ir priglauskit kokį patikusį. Ten superinių šunų būna. Ir nereik bijot, kad paaugusį paimsit- aš priglaudžiau metų amžiaus ir nieko, puikus šuo.

 

Kitas dalykas- prašau, tik nepriimkit niekas asmeniškai, bet pas protingą šeiminką aš durno šuns matęs nesu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:rolleyes:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif">

Šunys gi ir yra šunys. Akita ar babyta.

Yra specifinės veislės savybės- tam tikros, kurios daugumai tos veislės atstovų galioja ir viskas.

 

Jei šuo be dokumetų,tai JIS NEVEISLINIS- AMEN.

 

Taip kad baikit kvailiot: neisiu į parodas, tai kam man tie dokumentai;

tėvai nėjo į parodas tai va veislinis tik be dokumentų;

dokumetai brangiai kainuoja, tai jų nedarę, o man tai vistiek vienodai...

 

Jei perkat be dokumentų, galit nustoti domėtis, kokios yra konkrečios veislės savybės (ar standartas), nes gal tas mišrūnas jas turės, o gal ir ne- visiška loterija.

 

Pats turiu kalę, kuri šiaip gal ir kilmingo kraujo (nežinau- šeimininkas atsivežė iš Danijos, paskui kažkam atidavė, tas dar kažkam, vėliau aš priglaudžiau), bet aš neturiu dokumentų, o tik danišką skiepų pasą, todėl ji MIŠRŪNĖ (nors skiepų pase veislė įrašytą, bet tai NE kilmės dokumentas).

 

 

Jei jau domitės kokia nors veisle, nu tai ir pirkit tos veislės šunį. O jei tinka be dokumentų, tai nueikit į prieglaudą ir priglauskit kokį patikusį. Ten superinių šunų būna. Ir nereik bijot, kad paaugusį paimsit- aš priglaudžiau metų amžiaus ir nieko, puikus šuo.

 

Kitas dalykas- prašau, tik nepriimkit niekas asmeniškai, bet pas protingą šeiminką aš durno šuns matęs nesu.

:rolleyes:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif">paskutine fraze-teisingiausia... ir beje visas straipsnis....ne popirukuose esme.. o meileje

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kitas dalykas- prašau, tik nepriimkit niekas asmeniškai, bet pas protingą šeiminką aš durno šuns matęs nesu.

tai dar teks pamatyti :)

dėl prieglaudos - prutariu - vieną auginu būtent iš ten... profesorius, sargas, diplomatas... dvornius šarpą sutvarko ore... kanda svetimiems be įspėjimo... vaiką saugo nuo svetimų kaip tėtė ar mama... laipioja tvoromis... po būda - tranšėjų labirintas... nuo lenciūgo nutrūksta, palaksto, gryžta prie būdos ir prašo vėl pririšti... :) sėkmės renkantis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.